قطره قطره باغچه ثروتم آبیاری شد

قطره قطره باغچه ثروتم آبیاری شد

هر قطره آبی که در باغ شما به زمین می افتد بر ثروت من افزوده میشود. روزی که تجارت سیستم های آبیاری را شروع کردم، فکرش را هم نمیکردم که زندگی ام در مدت کمی از این رو به آن رو شود. تجرات و پیدا کردن مشتریان عمده سود خوبی را به ارمغان می آورد.

سیستم آبیاری بارانی سنترپیوت

برای اطلاع ازپایین ترین قیمت سیستم آبیاری بارانی سنترپیوت که از سیستم های جدید و نوین آبیاری می باشد، به مراکز فروش عمده مراجعه کنید. آبیاری مکانیزه یکی دیگر از انواع روشهای آبیاری محصولات کشاورزی، سیستم های ابیاری تحت فشار بارانی به شمار می آید که تکنولوژی پیشرفته تری در تولید این آبیاری به کار رفته است. این روش از آبیاری شامل چند نوع کاربردی می باشد، از جمله آبیاری ویل موو یا آب فشان غلتان، آبیاری سنتر پیوت یا عقربه ای، آبیاری قرقره ای یا گان، آبیاری خطی یا لاینر. این سیستمهای آبیاری در دهه ۵۰ میلادی برای اولین بار اختراع شدند. هدف از اختراع این سیستمها، سهولت در جا به جایی و انتقال لوله های فرعی و انجام عملیات آبیاری به طور یک دست و یک پارچه در زمینهای کشاورزی با سطح وسعت زیادی بود.

سیستم آبیاری بارانی سنترپیوت

سیستم آبیاری تحت فشار مدرن

قیمت سیستم آبیاری تحت فشار مدرن به مرغوبیت آن بستکی دارد. روشهای آبیاری نوین امروزه بسیار متنوع شده ‌اند و از جمله مهمترین سیستم‌ آبیاری تحت فشارمدرن، روش آبیاری بابلر است که یکی از شاخه‌ های آبیاری قطره‌ ای به شمار می ‌رود. آبیاری قطره‌ ای نوعی از انواع کاربردی سیستم آبیاری تحت فشار است که آب در آن با فشاری بیش‌ از ۱ اتمسفر در درون لوله ‌های انتقال جریان می ‌یابد. سپس آب به ‌صورت قطره قطره و یا به ‌صورت اسپری بر روی زمین کشاورزی می ‌ریزد و خاک منطقه را به‌ صورت موضعی مرطوب نگه می ‌دارد.

ادامه مطلب  با عرقیجات گیاهی دریایی از پول را ساختم

سیستم آبیاری تحت فشار مدرن

سیستم آبیاری قطره ای گلدان

برای اطلاع از پایین ترین قیمت سیستم آبیاری قطره ای گلدان به مراکز فروش عمده مراجعه کنید. در سیستم آبیاری نوین برای آب رسانی به باغات و مزارع کشاورزی که به سیستم آبیاری تحت فشار معروف است. سیستم های نوین آبیاری تحت فشار در انواع مختلفی صورت می گیرند و از رایج ترین انواع آبیاری تحت فشار، آبیاری قطره ای می باشد. در این شیوه از آبیاری، آب با قدرت و فشار کمی انتقال یافته و در درون لوله ها جاری می شود. معمولاً از جنس لوله های به کار رفته در این سیستم آبیاری، پلی اتیلن نیمه مقاوم می باشند که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و هم قیمت کمی دارند.

سیستم آبیاری قطره ای گلدان

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *