راه های پیروزی و موفقیت هر کسب و کاری

راه های پیروزی و موفقیت هر کسب و کاری

برخی افراد گمان می کنند که نمی توانند برخی از کسب و کار های دشوار را مدیریت کنند بنابراین ما به شما شغل تولید و عرضه سرکه خرما به بازار را پیشنهاد می کنیم که یک شغل پر درآمد است.

سرکه خرما

این را هم بدانید که زمان نگهداری سرکه خرما به دمای محیط وابسته است باید بدانید که هر هفت روز یک بار باید درب ظرف سرکه را باز کنید و مواد داخل ظرف را با هم مخلوط کنید و بعد از مدت زمانی که گفته شد شما می بایست سرکه را با استفاده از یک پارچه تمیز صاف کنید و پس از آن سرکه شما آماده است و می توانید از آن مصرف کنید. از برخی از فواید دارویی سرکه خرمای طبیعی به کاهش وزن، کاهش کلسترول، تقویت سیستم ایمنی بدن و همچنین رفع سرفه مداوم می توان اشاره کرد. خرما دارای قند طبیعی است که با توجه یه شیرینی ای که دارد می توان از آن به عنوان قند و شکر  و شیرین کننده های مصنوعی استفاده کرد.

سرکه خرما

سیب زمینی آب پز

از فواید سیب زمینی آب پز هرچه بگوییم کم است که سیب زمینی چه ویتامینی دارد چون که منبع ویتامین ب۶ و ویتامین سی باشد و برای سلامتی بسیار مفید است یک سیب زمینی کوچک حاوی ۳۰ گرم کربوهیدارت است و یک فنجان حاوی ۲۱۴ کالری می باشد و همچنین می تواند به کاهش فشار خون کمک کند و در واقع خوردن پتاسیم  درست مانند خوردن به عملکرد قلب کمک و به صورت بهینه ارتباط اعصاب و ماهیچه  ها کمک می کند. شاسته سیب زمینی مقدار کمی نشاسته مقاوم دارد که به همین دلیل در گروه خوراکی‌های حاوی نشاسته مقاوم قرار می‌گیرد  کمک به کاهش وزن است. این مسئله نیز به نشاسته مقاوم مربوط می‌شود که نشاسته مقاوم تجمع چربی را کاهش می‌دهد و این فرآیند تخمیر که در روده بزرگ انجام می‌شود.

ادامه مطلب  با کودآینده خود را ساختم

سیب زمینی آب پز

انواع سیب زمینی

در حال حاضر بیش از ۹۹ درصد از انواع سیب زمینی هایی که در سرتاسر جهان کشت می شوند از گونه هایی است که از زمینهای شیلی برداشت شده اند انواع سیب زمینی سیب زمینی ها را می توان بر اساس رنگ و شکل انها به هفت نوع مختلف دسته بندی کرد :سیب زمینی روسی:سیب زمینی هایی بزرگ با پوست قهوه ای خشن و گوشت کم رنگ سیب زمینی زرد: دارای پوست نازک طلایی رنگ و گوشتی زرد رنگ سیب زمینی سرخ: دارای پوست نازک و گوشتی کم رنگ هستند.

انواع سیب زمینی

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *