باور نمی کردم که آجر مرا میلیاردر کند

باور نمی کردم که آجر مرا میلیاردر کند

زمانی که در عرصه انواع آجر شروع به فعالیت کردم هیچگاه باور نمی کردم که بازار این محصول تا به این اندازه سوده باشد. من فعالیت خود را با آجر سفالین شروع کردم و اکنون نیز در زمینه ی آجر قزاقی و آجر کف فعال هستم.

آجر سفالین

کیفیت این آجرها بستگی به کیفیت جداره داخلی درون سوراخ ها می باشد، که نباید دارای ترک باشد زیرا بیشترین فشار بر روی آجر سفالین در دیواره های داخلی آن وارد می شود و همچنین رنگ ظاهری این آجرها باید یک دست و بدون لکه باشد در صورتی که رنگ آن به جای زرد یکدست، قرمز کمرنگ باشد، کیفیت مواد اولیه پایین است و همچنین بودن جوش بر روی سطح سفال نشان دهنده بیش از حد ماندن سفال در کوره است، که در نتیجه آجر سفال هایی که دارای ظاهر نامناسب می باشند، مقاومت کمتری نیز خواهند داشت.

امروزه آجر سفالی علاوه بر دیوار چیزی در ساخت سقف نیز به کار می رود، زیرا به دلیل وزن بسیار کمی که دارد از وزن بار مرده ساختمان کم خواهد کرد و همچنین در برابر آتش سوزی مقاوم است. انواع آجر سفالی شامل: آجر سفال نما و آجر فوم دار است، آجر سفال فوم دار در یکی از سوراخ های خود دارای فوم می باشد که موجب عایق شدن نسبت به حرارت و صدا می باشد.

آجر سفالین

آجر قزاقی

مراکز بسیار متنوع و گوناگونی در سراسر ایران آجر قزاقی را تولید می کنند که یکی از بزرگترین آنها در یزد وجود دارد این مرکز از مواد اولیه بسیار با کیفیت برای تولید آجر قزاقی استفاده می کند این مواد اولیه در داخل کشور موجود هستند و از نظر کمی و کیفی در سطح بالایی قرار دارند و سبب مرغوبیت آجر و صادرات آن به صورت عمده به کشورهای دیگر می شود.

ادامه مطلب  بوی ثروت با گل محمدی به مشامم رسید

در واقع صادرات آن نماد هنر و قدمت ایران است و طرفداران زیادی دارد مسلما خرید حضوری و مستقیم این محصول برای خریداران خارجی میسر و امکان پذیر نمی باشد این نوع خرید مخصوص افرادی است که به راحتی و بدون مشکل بتوانند به یزد سفر کنند از این رو بهترین خرید برای آنها خرید اینترنتی است.

آجر قزاقی

آجر کف

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در باره خرید آجر کف نیز به شما بدهیم امروزه و در معماری مدرن از آجر کف بسیار استفاده می شود، تا حدی که از آن ها برای تزیین کف نیز استفاده می شود و این خود دلیلی برای پر کار برد تر و محبوب تر شدن آجر ها در پروژه های ساختمانی شده است. همین امکان استفاده از آجر است که توانسته است جایگاه این محصول را قرن ها به عنوان یکی از مهم ترین و پر کار برد ترین مصالح ساختمانی حفظ کند.

تولید آجر نسوز به دلیل تنوع در اندازه و طرح های مختلف توانسته اند در طول این سال ها خود را با معماری مدرن روز هماهنگ کنند. شما می توانید با یک انتخاب درست در کاهش هزینه ها موفق باشید و در عین حال زیبایی مدرن به محیط مورد نظر ببخشید. به دلایلی که در بالا به آن ها اشاره کردیم فروش آجر کف در بازار روز کشور و جهان بسیار رشد داشته است و از دلایل آن می توان به کیفیت خوب این آجر ها اشاره کرد که در این جا قصد داریم تا شما را با چند مورد از آن ها آشنا کنیم مواردی مانند مقاومت این آجر لفتون قرمز در برابر آب اشاره کرد که به همین دلیل هم در کنار استخر ها به عنوان تزیین زمین کنار آن ها استفاده می شوند و یا موردی اند منظم بودن بافت این آجر ها تمام این موارد در کنار موارد دیگر باعث شده اند تا امروزه این محصول روز به روز محبوب تر بشود.

ادامه مطلب  با فعالیت در خصوص سرامیک به ثروت رسیدم

آجر کف

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *