گامی به سوی ثروتمند شدن

گامی به سوی ثروتمند شدن

شما برای ثروتمند شدنتان تا بحال چه اقداماتی انجام دادید و در چه کارهایی قدم برداشتید؟ برای من این قدم زمانی برداشته شد که کار های بیهوده گذشته ام را رها کردم و یک تغییر بزرگ در کارم دادم و کسب و کار خودم را بر روی محصول انجیر راه اندازی کردم و در همین راه توانستم ثروتمند شوم و تغییراتی مثبت در زندگی خودم و خانوادم رقم بزنم، شما هم اگر علاقمند هستید که در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید در ادامه با ما همراه باشید.

انجیر جنگلی

قیمت انجیر جنگلی بسیار مناسب است و علاوه بر قیمت خوب انجیر جنگلی دارای خواص بسیار و تنوع زیادی می باشد از این رو قیمتهای گوناگونی نیز دارد که شما می توانید از آنها اطلاع پیدا کنید.

تنوع انجیر تقریبا به ۶۰۰ گونه می رسد، اما چند مدل از این انجیرها جزو پرطرفدارترین و محبوب ترین انجیرهای صادراتی ایران محسوب می شوند. انجیر میوه ای محبوب در میان مردم است که آن در سطح جهان طرفداران بسیار زیادی دارد.

به همین دلیل تقاضا برای صادرات این میوه به کشورهای مختلف روز به روز در حال افزایش است. در کشور ایران سالانه میزان زیادی از انواع انجیرهای مختلف کاشته می شوند. علاوه بر مصارف داخلی که این میوه دارد، میزان زیادی از آن به خارج از کشور صادر می شود که می تواند از نظر اقتصادی گزینه ای بسیار خوبی باشد.

انجیر جنگلی

انجیر خشک بسته بندی

قیمت انجیر خشک بسته بندی شیراز خیلی ارزان و مناسب است و با بسته بندی زیبا و مناسب نیز بر مبنای نرخ مصوب صادرات صورت می پذیرد با ما همراه باشید تا شما را با نحوه ارسال انجیر خشک به سایر کشور ها آشنا سازیم.

ادامه مطلب  لمینت سرامیکی بدون تراش تبریز

انجیرمیوه ای است که به صورت تازه و خشک قابل استفاده است و هم در دسته میوه ها قرار دارد و هم در طبقه خشکبار دسته بندی می شود خواص انجیر خشک صادراتی شیرازدر طب سنتی بسیار فراوان است.

علاقمندان به این طب از خواص بسیار فراوان انجیر جهت درمان بسیاری از بیماریها و جلوگیری از سایر بیماریها بهره فراوان می برند. انجیر از نظر علاقمندان به طب سنتی دارای طبعی گرم است و بنابراین برای سرد مزاجان بسیار توصیه می شود. انجیرهمچنین دربردارنده مواد معدنی بسیار فراوان است که همراه با ویتامینهای زیاد موجب جلوگیری از بسیاری از بیماریها و درمان برخی دیگر از آنها می گردد.

انجیر خشک بسته بندی

شیره انجیر خانگی

محققین بر این باور هستند که با مصرف مداوم شیره انجیر خانگی برای همیشه با کم خونی و ضعف بدن خداحافظی کنید و قیمت شیره انجیر خانگی خیلی مناسب است در نتیجه از مصرف این محصول بی نظیر غافل نشوید.

یکی از مقوی ترین انواع فراورده های تولیدی از میوه انجیر، شیره انجیر است.

شیره انجیر استهبان بسیار معروف است و این محصول را از انجیرهای خشک شده یا انجیرهای تازه رسیده و مرطوب به روش خانگی تولید می نمایند.

شیره انجیر مرغوب را از میوه تازه و سالم یا خشک شده تحت استاندارهای بهداشت تولید می نمایند.

در روش خانگی به هیچ عنوان از هیچ کدام از افزودنی ها در شیره استفاده نمی کنند.

 

 

شیره انجیر خانگی

 

 

 

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *