کسب درآمد دلاری من از ورود به کار کاشی آغاز شد

کسب درآمد دلاری من از ورود به کار کاشی آغاز شد

با توجه به اینکه کاشی و سرامیک در ساخت و تعمیر مکانها و ساختمان های مختلف کارایی زیادی دارد پس یک محصول سود ده می باشد که تقاضای بالایی دارد، من نیز از این فرصت طلایی استفاده کردم و با ورود به این حوزه به درآمد بالایی رسیدم، از آنجایی که این حوزه بسیار سودآور است به معرفی آن می پردازم.

کاشی قهوه ای

اکثر مردم وقتی اسم گرانیت میاد فکرشان به سمت سنگ گرانیت میورد، خیر کاشی گرانیتی که طرحقهوه ای طلایی نیز وجود دارد. این کاشی قهوه ای  مثل کاشی پرسلانی مقاومت بسیار بلایی دارد و در دما بالا پخته می شود. و همچنین جذب آب پایینی دارد این کاشی که پولیش و صیغل نخورده هست.

کاشی قهوه ای

کاشی الوند

استفاده از طرح کاشی الوند  وسنتی که یکی از زیبا ترین طرح های کاشی است این طرح باید در محیط مناسب خود به کار برود.استفاده ازکاشی درمحیط نابجا باعث از بین رفتن زیبای آن می شود که ازاین طرح لوکس وسنتی درتوالت استفاده می شود.نکته مهم واساسی آن است که، برای انتخاب یک طرح کاشی ابتدا باید محیطی که کاشی در آن نصب می شود را مد نظر داشته باشیم بعد متناسب با آن محیط کاشی خود را انتخاب بکنیم که رعایت این اصول باعث زیبای خاصی در کار می شود.

کاشی الوند

کاشی آرین

از مهمترین دلایلی که سبب شده که کاشی آرین در سالهای اخیر به شهرت و اعتبار بالایی دست پیدا کند یکی کیفیت درجه یک محصولات تولیدی این شرکت بوده و دیگری استفاده از به روز ترین فناوریها و تکنولوژیهای روز دنیا و همچنین استفاده از کارشناسان مجرب و باسابقه در زمینه تولید محصولات خود می باشد.به طور کلی کاشیها و سرامیکها از لحاظ رنگ بندی، سایز، نوع متریالها و مواد اولیه سنگ، روش و فرآیند تولیدی، معدن استخراج و کیفیت معادن سنگ و بسیاری موارد دیگر در تنوع بسیار زیادی وجود داشته و به دلیل مزیتهای فراوانی که در ساختمان سازی دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب  خوابی که مرا به نقشه گنج و ثروت رساند!

کاشی آرین

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *