ظروف مسی رستورانی

موفقیتم با ظروف مسی حاصل گردید

افراد پولدار زمان را متفاوت صرف می‌کنند آنان زمانشان را می‌خرند، درحالیکه افراد فقیر آن را می‌فروشند. ثروتمندان می‌دانند که زمان از پول مهم تر است و این مدیریت زمان است که منجر به ثروتمند شدن آنان می‌شود. من با گذاشتن تمام زمان خود برای فراگیری تجارت توانستم کسب و کار خود را راه اندازی کرده و ثروتمند شوم.

ظروف مسی رستورانی

ظروف مسی رستورانی دارای ظاهر زیبایی بوده و جذابیت غذا را دوچندان می کنند، امروزه از این ظروف زیبا در رستوران و سفره خانه های سنتی به وفور استفاده می گردد و توجه زیادی را به خد جلب کرده است.

جهت سرو غذاهای ایرانی ظروف مسی رستورانی بسیار مناسب بوده و طرح این ظروف نشات گرفته از سینی های بزرگ مسی قدیمی می باشد که استفاده از آن یادآور خاطرات گذشته می باشد.

ظروف مسی رستورانی عموما کارخانه ای هستند زیرا باید دارای ابعادی مشخص و سطحی صیقلی باشند همچنین این ظروف نسبت به جنس چینی غذا را در مدتی طولانیتر گرم نگه می دارد.

ظروف مسی رستورانی

ظروف مسی خام برای فیروزه کوبی

ظروف مسی خام برای فیروزه کوبی از دیرباز بخش مهمی از زندگی ما بوده است و مسگران در ایجاد و شکل دادن به ظروف مسی بسیار دقت می کنند.

فرآیند ساخت ظروف خام مس ساده و راحت نیست و تنها مسگران ماهر قادر به تولید با کیفیت و براق محصولات هستند.

در دهه های اخیر ارزش و قیمت ظروف مسی خام در نتیجه استفاده برخی از هنرمندان برای فیروزه کوبی و تزیینات افزایش یافته است اما جالب است بدانید قدمت این نوع ظروف به ۱۸ هزار سال قبل از میلاد مسیح بازمیگردد.

ادامه مطلب  با دل دریایی که داشتم توانستم به ثروت برسم

ظروف مسی خام برای فیروزه کوبی

ظروف مسی خاتم

پس از گذشت سال ها، استفاده از ظروف مسی خاتم کاری روی فلز مس رواج یافت و در بهای مناسب تر در بازار برای عموم مردم قابل دسترس شد.

با ترکیب مس و خاتم در همراهی دو هنر زیبای مس گری و خاتم کاری، ظروف مسی خاتم کاری زیبایی تهیه می شوند که نمایانگر زیبایی و ظرافت این هنر قدیمی و زیبا روی ظروف هستند.

خاتم کاری از هنر های قدیمی و زیبا است که خاستگاه آن در ایران بوده است، در زمان های گذشته از ظروف مسی مجلل برای تزئينات داخلی کاخ ها و تالار ها استفاده می شد.

قیمت این دسته از ظروف فوق العاده زیبا و زینتی، به سایز و ابعاد ظروف، نام تولید کننده، کیفیت، زیبایی و مرغوبیت مواد اولیه استفاده شده در این محصول بستگی دارد.

برای نمونه قیمت یک قهوه جوش مسی ۱۰۵ هزار تومان و قیمت یک تنگ مسی فاخر تا ۶۰ میلیون تومان می رسد.

خرید این ظروف بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است و شما با تهیه یک ظرف حتی کوچک، یک ظرف زیبا، دکوراتیو و پر جلوه را خریداری می کنید.

ظروف مسی خاتم

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *