من پولدار ترین انسان روی کره زمین شدم

من پولدار ترین انسان روی کره زمین شدم

برای به دست آوردن ثروتی هنگفت و تبدیل شدن به انسان های میلیاردر کافیست یک حوزه کاری برای خود مشخص کنید و در آن شروع به کار کنید. من در حوزه کاری انواع خاک چندین سال است که فعالیت گسترده ای دارم و با گام های استوار به سمت ثروتی کلان در حال حرکت هستم.

خاک گلدان

استفاده از یک خاک گلدان تقویتی آفت کش مرغوب و با کیفیت می تواند به رشد گل و گیاه شما کمک کند و دقیقاً مانند یک دستور غذای عالی که به مواد دقیق نیاز دارد، گلدان نیز به یک خاک خوب نیازمند است. خرید یک محیط کشت برای استفاده برای گیاهان گلدانی می تواند تجربه گیج کننده ای باشد زیرا اصطلاحات خاک گلدان و مخلوط گلدان اغلب به جای یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت خاک گلدان از مبالغ پایین و مناسب شروع می شود و هر خاک با توجه به مواد عالی و ترکیباتی که دارد قیمت گزاری می شود در هنگام تهیه خاک نباید به دنبال یک محصول خیلی گران و یا ارزان باشید بلکه باید آن را متناسب با گیاه خود انتخاب نمائید.

خاک گلدان

خاک روی

همانطور که می دانید، در نتیجه ی هوازدگی که سنگها تخریب می شوند خاک روی به دست می آید که از مواد معدنی مانند سنگ، رس، ماسه، هوا و همچنین مواد آلی تشکیل می شوند. در این میان خاک روی نرم نیز از آن دسته از خاکها می باشد مواد تشکیل دهنده و ویژگیهای متفاوتی دارند. بیشتر خشکی روی زمین از خاک تشکیل شده و می توان از آن یک مخزن شیمیایی در سطح زمین یاد کرد. حوه تشکیل خاک به این صورت است که ابتدا خاک به کندی به صورت سنگ تبدیل می شود و سپس در نزدیکی سطح زمین در اثر فرسایش به صورت ماده مادر و ذرات ریز در می آید. در نهایت مواد غیر آلی و مواد آلی با هم مخلوط می شوند و در نتیجه خاک به دست می آید.

ادامه مطلب  نکاتی که با رعایت آن در حوزه دمپایی میلیاردر شدم

خاک روی

خاک برگ

خاک برگ سیلیسی از جمله خاک هایی است که دارای آهک زیادی بوده و از این خاک نمی توان برای گیاهانی که نیاز به آهک ندارند استفاده کرد، لذا برای این دسته از گیاهان خاک برگ گزینه مناسبی است. یکی از انواع گیاهانی که آهک گریز است، می توان به درخت بلوط اشاره کرد و اکثر گیاهان آپارتمانی هم نیاز به آهک ندارند. باید با استفاده از خاک بر تغذیه شوند. فواید خاک برگ برای گیاهان:

خاک برگ باعث سبک شدن و قابل نفوذ شدن خاک میشود.

خاک برگ از زهکشی مناسبی برخوردار است.

برای گیاهان قابلیت نگهداری رطوبت را در خود دارد.

یک نوع تهویه کننده خاک محسوب شده و از به هم چسبیدگی ذرا ت جلوگیری می کند.

خاک برگ

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *