مقوا اشتنباخ کتان

مقوا اشتنباخ کتان بزرگ

می دانید که از مقوا اشتنباخ در طراحی سیاه قلم استفاده می شود و مقوا کاغذی است که از کاغذ معمولی و کاغذ کرافت نازک ضخامت بیشتری دارد و تغییر شکل بسیار کمی در این مقواها اتفاق می افتد و این مقوا در کشور آلمان ابداع و ساخته شده است و در انواع ابعاد، وزنها، و رنگهای سفید، نارنجی، سبز روشن، و قرمز به بازار عرضه می شود.

هر شرکتی در هر جای دنیا برای چاپ تبلیغات خود نیازمند کاغذ یا وسیله ای است که بتواند با آن بروشور چاپ کند و بیشتر کشورها از مقوا اشتنباخ برای چاپ تبلیغات خود استفاده می کنند و این تبلیغات به گونه ای بر روی مقوای اشتنباخ چاپ می شوند که نظر مخاطب را به خود جلب کند.

مقوا اشتنباخ کتان بزرگ

بر روی مقواهای اشتنباخ می توانید از آبرنگ استفاده کنید می توانید این محصول را آراد برندینگ از سفارش دهید زیرا این مقواها جذب آب بسیار بالایی دارند و نمی گذارد آب آبرنگ به مقوا آسیبی بزند و همچنین کاربرد اصلی مقوا اشتنباخ قلم است که افرادی که با سیاه قلم کار می کنند از این مقوا استفاده های بسیار می کنند و این مقوا در رنگها و طرحهای مختلف در بازار وجود دارد و بافت این مقوا بسیار نرم است و به راحتی قلم بر روی آن کشیده می شود و فعالیت با آن بسیار آسان است.

ممکن است شما در هنگام خرید مقوای اشتنباخ ویژگیهای یک مقوای اشتنباخ واقعی را ندانید و از ویژگیهای مقوای اشتنباخ اصل می توان به این اشاره کرد که یک طرف مقوای اشتنباخ زبر تر از آن سمت آن است و کلمه ی اشتنباخ را به آلمانی در گوشه مقوای اشتنباخ چاپ کرده اند.

ادامه مطلب  زندگیم را با شیرینی خرما به ثروت رساندم

 

مقوا اشتنباخ کتان

یک کاغذ ضخیم تر برای نقاشیو کار با گواش آبرنگ مقوا اشتنباخ است که با درصدهای مختلفی از کتان تهیه می شود و به بازارهای داخلی و خارجی وارد می شود.

صادرات اشتنباخ از ایران به کشورهای دیگر نیز صورت می گیرد اما کیفیت آن به خوبی کشورهای مادر این کالای بسیار پر کاربرد نیست ولی از کیفیت خوبی برخوردار است و می توان بر روی آن حساب کرد.

این مقوا ضخامت زیادی دارد و در برابر آب جاذب می باشد و همانطور که می دانید کاغذهای معمولی و کاغذ گلاسه در برابر آب جاذب نیستند و شل می شوند و بعد از مدتی به کل از بین می روند و کاغذهای اشتنباخ در ابعاد و وزنها و رنگهای متفاوت تولید می شود و از برجسته ترین مشخصات این کاغذها می توان به ضخامت بالا و جنس مرغوب و با کیفیت آن اشاره کرد.

مقوا اشتنباخ کتان

لازم به ذکر می باشد که بر روی مقوا اشتنباخ کتان می توانید از آبرنگ استفاده کنید زیرا این مقواها جذب آب بسیار بالایی دارند و نمی گذارد آب آبرنگ به مقوا آسیبی بزند و همچنین کاربرد اصلی مقوا اشتنباخ قلم است که افرادی که با سیاه قلم کار می کنند از این مقوا استفاده های بسیار می کنند و این مقوا در رنگها و طرحهای مختلف در بازار وجود دارد و بافت این مقوا بسیار نرم است و به راحتی قلم بر روی آن کشیده می شود و فعالیت با آن بسیار آسان است.

 

مقوا اشتنباخ بزرگ

بهتر است بدانید که از مقوا اشتنباخ بزرگ می توان برای هنرهای نقاشی که از ذغال استفاده می شود به کار برد.

ادامه مطلب  با محصول شیره شیرینی ثروت را چشیدم

این محصول دارای قدرت جذب آب بسیار بالایی بوده که به همین دلیل برای هنرهای نقاشی از آن استفاده می کنند.

وزن به کار رفته در مقواها معمولا از ۱۵۰ تا ۲۵۰ گرم می باشد که بیشتر از نوع ۱۵۰ گرمی آن استفاده می شود.

جالب است بدانید مقوا اشتنباخ دارای مقادیری از کتان و چرم مصنوعی می باشد.

مقوا اشتنباخ بسیار مناسب برای نقاشیهای روغنی است چرا که میزان جذب بسیار خوبی دارد.

این نوع مقوا را می توان برای صنعت چاپ در چاپگرهای مختلف استفاده کرد.

نمونه هایی که فشرده و سرد هستند دارای زبری کمتر بوده که می توان از آنها برای کشیدن نقاشی طبیعت استفاده کرد.

مقوا اشتنباخ بزرگ

همانطور که می دانید این محصولات دارای سایز می باشد و با نامهای مقوا اشتنباخ بزرگ متوسط و کوچک به فروش می رسد در مدلهای گرم و فشرده سطح آنها بسیار نرم، صاف و صیقلی شکل بوده و می توانند برای ترسیم بدن هم مورد استفاده قرار گیرند.

برای سفید کردن مقواهایی که با استفاده از مواد بازیافتی تولید شده اند از ترکیبات شیمیایی به کار گرفته می شود که می توانند تاثیر بسیار خوبی روی آنها داشته باشد.

افرادی که قصد دارند طرحهای با ارزش خود را به روی کاغذ گلاسه بیاورند باید دقت داشته باشند که حتما از مقوای با کیفیت استفاده کنند تا ارزش کار آنها افت نکند.

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *