قیمت ایزوگام دو لایه پلیمری تبریز

قیمت ایزوگام دو لایه پلیمری تبریز

به هر میزانی که کیفیت مواد اولیه در ساخت ایزوگامها بهتر و بالاتر باشد محصول تولید شده مرغوب تر می باشد و ایزوگام پلیمری با قیمت خرید فروش مناسب در انواع گوناگون تک لایه، ایزوگامهای دولایه و نمونه های سه لایه تولید و به بازار عرضه می شوند.

به منظور بالابردن میزان دوام و طول عمر انواع مختلف ایزوگامها همانطور که در سایت آراد برندینگ اشاره شده است از نوعی قیر مخصوص پلیمری استفاده می نمایند به منظور جلوگیری از ایجاد رطوبت و نم در ساختمانها نوعی عایق به نام ایزوگامهای پلیمری بسیار پرکاربرد می باشد که این نوع عایق معمولا از الیاف مصنوعی و نوعی قیر ساخته می شود که مانع از نفوذ هرگونه رطوبتی به قسمتهای زیرین می گردد این ایزوگام طرح دار با کمک گرما بر روی سطوح مختلف نصب می گردند در نتیجه مانع از نفوذ هرگونه رطوبتی به قسمتهای زیرین می شوند.

قیمت ایزوگام دو لایه پلیمری تبریز

امروزه کارخانجات متعددی به تولید انواع مختلف ایزوگام پلیمری می پردازند از آنجایی که امروزه این محصول درساختمانها و سایر جاها کاربردهای فراوانی دارد بدین ترتیب خرید و فروش این محصول با سودآوری فراوانی همراه می باشد.

به علاوه برخی از تولیدات داخلی این محصول به دلیل تقاضای فراوان کشورهای همسایه به سایر کشورها صادر می گردد و صادرات ایزوگامهای پلیمری بخشی از تجارت کشور را به خود اختصاص داده است.

ایزوگام پلیمری تبریز

ایزوگام پلیمری بیشتر از قیر ساخته شده است و از تقطیر نفت استخراج می شود و از موادی مانند: لایه آلومینیم، پلی آستر، پوشال پلاستیکی درست شده است.

برای این که ایزوگام پلیمری را درست کنند موادی که در بالا گفته شد را در دستگاه های مخصوص پلیمر قرار می دهند و وقتی این مواد از دستگاه استخراج شدند تبدیل به مایع پلیمر یا شیره ایزوگام می شوند و در مراحل بعدی این مایع پلیمر به ایزوگام پلیمری تبدیل می شود و وقتی تولید شد آن را در مراکز و بازار عرضه می کنند.

ادامه مطلب  با دل دریایی که داشتم توانستم به ثروت برسم

اگر می خواهید ایزوگام را نصب کنید به چراغ شعله پخش کن، کفش چرم ساقه بلند، گاز مایع، تیغه لاستیکی دسته دار، دستکش نسوز برزنتی، فندک و غیره مورد نیاز می باشد.

قبل از این که ایزوگام را نصب کنید باید زیر آن را با آب و جارو تمیز کنید به طوری که کاملا تمیز شده باشد تا در زمان نصب ایزوگام با مشکل مواجه نشوید.

اگر آن مکانی که می خواهید ایزوگام کنید ترک دارد باید با سیمان پر کنید و بعد آن را با سطح زمین یکنواخت کنید.

ایزوگام پلیمری تبریز

اگر سطح زیر ایزوگام مناسب ایزوگام پلیمری تبریز نمی باشد بهتر است با قیر آن را درست کنید و بعد از این که این مرحله تمام شد باید مکان مورد نظر را اندازه گیری کنید.

برای این که ایزوگام را نصب کنید باید مطابق ابعادی که اندازه گرفتید نصب کنید وقتی رول ایزوگام را باز کردید باید از دو طرف به صورت مساوی جمع شود و از وسط شروع به نصب کنید به این دلیل از وسط شروع به نصب می شود که اگر از اول از سر شروع به نصب شود با هم تراز نمی شود و سپس از راست به چپ حرکت کنید ایزوگام به صورت کامل روی سطح قرار بگیرد.

قسمتی که با نایلون پوشیده شده است باید گرم شود پس از این که با با مشعل گرم کردید از وسط صاف کنید تا هوایی که گرفته شده در سطح ایزوگام از بین برود و در مرحله ی آخر باید جوش داده شود که باید با دقت انجام شود و در این جا نصب ایزوگام شما انجام شده است به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

ادامه مطلب  با کسب وکار در حوزه انواع انگور به درآمد رسیدم

قیمت ایزوگام دو لایه

قیمت ایزوگام دولایه از ایزوگام تک لایه گرانتر است و نمونه های طرح دار آن در مکانهایی که در معرض دید است استفاده می شود و قیمتهای آن نیز بالاتر می باشد.

ایزوگام دولایه به دلیل داشتن فویل نور خورشید را منعکس می کند و این باعث می شود برف به خوبی دوب شود و راحت تر سراریز شود، همچنین نوع باکیفیت آن از بهترین مواد اولیه تشکیل شده که یک رول آن حدود صد متر می باشد.

قیمت ایزوگام دو لایه

ایزوگام دارای وزنی بین ۳۷ تا ۴۲ کیلوگرم است که نمونه های باکیفیت بعد از داغ شدن بوی نامطبوعی از آن استشمام نمی شود که این بو نشان دهنده استفاده از پودرهای معدنی به جای قیر در عایق می باشد، با کشیدن دست بر روی آن نباید در کف دست سیاهی ایجاد شود در غیر اینصورت می توان فهمید از مواد پلیمری در آن استفاده شده است که در قیمت ایزوگام دو لایه تاثیرگذار است.

ایزوگام خوب دارای مقاومت کششی بالایی است و با خم شدن و کشیده شدن دچار شکستگی و پارگی نمی شود، لذا با قرار دادن تکه ای از این عایق در فریزر می توانید به بالا بودن کیفیت آن پی ببرید چون اگر کیفیت بدی داشته باشد دچار شکستگی می شود.

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *