مرکز فروش انواع دیگ بخار 60 لیتری کارنو در بازار داخلی

مرکز فروش انواع دیگ بخار ۶۰ لیتری کارنو در بازار داخلی

اکثر افراد برای حفظ ویتامین موجود در غذا از دیگ بخار استفاده می کنند و باعث می شود طبخ غذا همراه با مواد مغذی و سالم انجام شود و برای دیگهای بخار صنعتی در صنایع مختلف برای کاهش انرژی و تولید برق کاربرد فروانی دارد دیگ های بخار ۶۰ لیتری به خاطر وزن پایینی که دارند بیشتر مرود استقبال عموم قرار می گیرد.

این دیگها در زمانی که آب به نقطه ی جوش رسید بخار آن افزایش پیدا می کند و در زمان باز کردن درب آن از طریق سوپاپ گاز و بخار را خارج کرده و پس از اتمام بخار می توان درب محفظه را باز کرد.

دیگهای بخار دارای محفظه های محکم و مقاومی هستند که در زمان استفاده قبل از آن که باز شوند می بایست بخار آن تخلیه شود تا دچار خطر و انفجار نشود.

مرکز فروش انواع دیگ بخار 60 لیتری کارنو در بازار داخلی

این دیگهای بخار توسط سیستمهای گرمایشی استفاده شده که اکثر از جنس فولاد و آلومینیوم هستند و دارای درب سوپاپ دار می باشند و همچنین دیگ بخار هندی در انواع مختلفی مانند صنعتی و خانگی تولید می شوند که در مدلهای خانگی آن برای تهیه ی پخت زود غذا مورد استفاده قرار می گیرد.

دیگ بخار که با نام بویلر هم شناخته می شود به صورت صنعتی در اکثر صنایع مختلف کاربردهای فراوانی دارد.

این دیگهای صنعتی برای به گردش در آوردن توربینها و آب تبخیر شده در کارخانجات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین دیگ بخار صنعتی می تواند انرژی و گرما را افزایش دهد و سبب تولید برق در صنایع شود.

ادامه مطلب  با تغییر در کسب و کارم توانستم میلیاردر شوم

دیگ بخار کارنو

در هر صنایعی امکان دارد که برندهای گوناگونی وجود داشته باشد و در صنعت ساختن دیگ بخار صنعتی هم برندهای متفاوتی وجود دارد که یکی از این برندها عبارت است از: کارنو.

روشهای طبقه بندی دیگ بخار شامل:

  • شکل ظاهری
  • شکل انتهایی دیگ
  • فشار کاری دیگ
  • دمای کاری دیگ
  • نوع سوخت مشعل
  • مسیر شعله
  • نوع سیال موجود در لوله

دیگ بخار کارنو

مخزن یا بویلر بسته که استوانه ای عمودی یا افقی شکل که سبب بخار آب می شود را دیگ بخار می نامند و شرکت دیگ بخار کارنو یکی از شرکتهای تولید کننده این محصول در بازار داخلی می باشد. دیگ بخار گرما و آب را تحت فشار ترکیب نموده و برای مصارف موتورهای تامین انرژی و ساختمانها و غیره به کار می رود.

در واقع دیگ بخار ظروف بسته ای است که مایع در آن گرم می شود و این مایع عموما آب می باشد، باید گفت که این مایع لزوماً به جوش نمی آید اما برخی افراد گمان می کنند که آب در دیگ بخار همانند دیگهای آشپزی باید به جوش بیاید.

اما اینطور نیست و فقط آب یا سیال گرم شده یا تبخیر شده برای استفاده در فرآیندهای مختلف یا کاربردهای گرمایشی همانند: پخت و پز، آب یا گرمایش مرکزی و یا تولید برق است، بویلرها یا همان دیگهای بخار جزء ضروری نیروگاه های حرارتی می باشند.

اینچنین دیگها را باید با مواد نسوز عایق کاری نمود عایق رطوبتی نانو که همین امر هم نیاز به هزینه می باشد و هم اینکه در مرور زمان به تعویض و تعمیر نیاز دارد.

ادامه مطلب  راه ساده برای جذب فوری و سریع پول

دیگ بخار پاکمن

شاید جالب باشد بدانید که استفاده از دیگ بخار به اندازه ی تمدن بشری قدمت دارد، گواه آن هم وجود دستگاه های مشابه در اهرام مصر و دیگر ساختمانهای قدیمی هم رده ی آن می باشد.

توجه ویژه به نوع دیگ بخار بسیار با اهمیت است، دیگهایی که از جنس ورق فولاد هستند از مزایای به شدت بالاتری نسبت به انواع دیگر برخوردار هستند از جمله طول عمر بالاتر، راندمان بالاتر، ایجاد حرارت بیشتر، ظرفیت تقریبا نا محدود آنها که برای ساختمانهای بسیار بزرگ بسیار حیاتی و مهم است، تحمل شوکهای حرارتی پیوسته و زیاد، تحمل فشار زیاد که این مورد مناسب ساختمانهای بسیار بلند می باشد، قابلیت تطابق با هر ساختمانی و نیز کمتر مصرف کردن انرژی.

دیگ بخار پاکمن

از محصولاتی که با گاز کار می کند دیگ بخار ۶۰ لیتری است که محصولات این شرکت اکثرا حرفه ای و نیمه حرفه ای تولید می شود.

دیگ بخار جهت تامین آب گرم و بخار برای مصارفی چون تامین گرما، حرکت مکانیکی، کنترل فشار و غیره می باشد که نسبت به روشهای قدیمی از مزایای بیشتری برخوردار است، این مزایا شامل راندمان بالا، ظرفیت بالا، کاهش مصرف انرژی، انتقال آسان تر، قیمت پایین تر و یکنواختی در توضیع و غیره می باشد.

حین خرید این محصول به داشتن شیر و سوپاپ اطمینان آن دقت نموده و در صورت عدم وجود آن در محصول از خرید آن خودداری نمایید، همچنین جهت نصب محصول از کارشناسان خبره و نیروهای فنی استفاده نمایید تا به صورت اصولی نصب شود، دقت نمایید که در صورت نصب غیر اصولی محصول، بازدهی خوبی را از آن شاهد نخواهیم بود.

ادامه مطلب  با چسب به ثروت جدا نشدنی دست پیدا کردم

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *