عرق دارچین یک لیتری

عرقیجات دوای درد فقیری ام شد

زمانی که توانستم برای کسب درآمد یک کسب و کار خانگی راه اندازی کنم و به تولید انواع عرقیجات مانند عرق دارچین، عرق نعنا، عرق کاسنی و … مشغول شوم توانستم به میزانی از درآمد برسم که به راحتی می توان گفت تمام مشکلات حاصل از بی پولی ام را از بین بردم و این عرقیجات درمانی برای درد هایم شدند.

عرق کاسنی خانگی

با بهترین کیفیت می توانید عرق کاسنی خانگی را در بازار شهر تهران خریداری کنید و در مورد قیمت آن ها اطلاعات دقیقی به دست آورید.

همه ما می دانیم که مصرف دارو های شیمیایی زیاد تعریف ندارد و اگر یک بیماری را درمان می کند ممکن است به بخش های دیگر بدن ما آسیب وارد نماید.

از همین رو امروزه اکثر پزشکان طب سنتی مصرف دارو های گیاهی را تجویز می کنند که به اشکال مختلفی می توان آن ها را استفاده کرد.

اگر بخواهیم در این زمینه بیشتر صحبت کنیم باید به دارو های شیمیایی و دارو های گیاهی اشاره کنیم که برای درمان بیماری ها مورد توجه قرار می گیرند.

از این موارد به انواع مختلف عرق ها اشاره می کنیم که هر کدام مشخصات خاص خود را دارا می باشند و می توانند برای بیماری های متفاوتی مورد کاربری قرار بگیرند.

عرق کاسنی خانگی

عرق نعنا خانگی

همه ما از خواص درمانی گیاه نعناع کوهی مطلع هستیم و نقش پررنگ این گیاه در سبد غذایی و دارویی ما حذف نشدنی است. یک لیوان عرق نعنا خانگی کوهی علاوه بر حس تازگی و طعم دلپذیر فواید درمانی بسیاری هم به دنبال دارد.

ادامه مطلب  رودخانه آغشته به جیوه قایق شناورم را به دریای ثروت رساند!

نعناع کوهی یک ضد عفونی کننده قوی است و سردرد و دل درد را مداوا می کند، ضد گرفتگی عضلات است و درد های موضعی را بهبود می بخشد. اگر دچار معده درد هستید ، نوشیدن یک فنجان عرق نعناع کوهی می تواند معده را آرام کند و با متعادل کردن فرآیند گوارش و تسکین التهاب احتمالی، گوارش را بهبود بخشد.

عرق نعنا خانگی

عرق دارچین یک لیتری

عرق دارچین یک لیتری مانع بروز دیابت می شود، همانطور که می دانیم دارچین ضد بیماری دیابت است زیرا دارچین فاقد قند می باشد، سبب کاهش قند خون می شود.

این گیاه، موجب تنظیم ترشح انسولین می شود، بیماری دیابت به خاطر کاهش انسولین به وجود می آید و خاصیت عرق دارچین و دارچین تازه برای دیابت باعث افزایش حساسیت انسولین می شود عرق دارچین، سبب می شود که قند به بدن جذب نشود.

به این خاطر قند خون بالا نمی رود، به خاطر آنزیمی به نام آلانین، که در بدن دارد، موجب جذب قند در بدن می شود و مصرف عرق دارچین فعالیت آنزیم آلانین را کاهش می دهد، تا بعد از خوردنمواد غذایی حاوی قند ، قند خون بالا نرود.

عرق دارچین یک لیتری

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *