راه های جذب ثروت با پسته در زندگی

راه های جذب ثروت با پسته در زندگی

خانواده‌ی من هیچ‌وقت پول نداشت و همه‌چیز به‌سختی به‌دست می‌آمد و در فقر زیاد دست و پا میزدم سرانجام بعد از سختی هایی که گذراندم توانستم کسب و کار خودم را در حوزه پسته راه اندازی کنم و به ثروت میلیاردی دست یافتم میخواهم راهکار هایی را برای جذب ثروت برای شما بگویم پس تا انتها مقاله مطالعه کنید.

پسته جامبو

چشم انداز آینده پسته ایران نیز به طور دقیق مشخص نیست و با توجه به تلاشهایی که در کشورهای دیگر مانند آمریکا برای افزایش تولید پسته و عرضه آن به بازارهای بین المللی صورت گرفته است شاید از نظر کمی و وزن محصولات صادر شده آمریکا رتبه اول را به خود اختصاص دهد. قیمت پسته جامبو در بازار متفاوت است.

با این وجود کیفیت پسته ایرانی هنوز هم بالا است و برای همین علی رغم این که شاهد کاهش تولید بوده ایم و رقابت زیادی با ایران برای کسب سهم بیشتر در بازارهای جهانی از سوی آمریکا و شرکتهای فعال آمریکایی صورت می پذیرد.با این وجود کیفیت و طعم عالی پسته ایران می تواند ما از لحاظ کیفی در رتبه اول حفظ کند.

پسته جامبو

پسته بادامی خام

لازم به ذکر است اگر چه در برخی از فصول با کاهش تولید روبرو بوده ایم، اما ممکن است در برخی از استانها که تولید کمتری دارند شاهد بهبود برداشت با توجه به شرایط اقلیمی و یا کنترل آفات هستیم. قیمت پسته بادامی خام بسیار مناسب است.

همچنین باید اشاره شود که برخی استان های مرکز کشور در حال حاضر با تولید چند هزار تن در سال جایگاه خاصی در تولید این محصول در دشتهای مرکزی کشور دارد.

ادامه مطلب  اسپری رنگ نسوز نقره ای بهترین و پرطرفدارترین محصول برای رنگ آمیزی

اما نکته جالب در مشارکت کشاورزان در تولید پسته بادامی کشور است که بنا بر پیش بینیها بیشترین برداشت را در این نوع پسته داشته اند.

لازم است بدانید با توجه به اهمیت تولید پسته بادامی در کشور، هر ساله آمار تولید کشور در حوزه برداشت و صادرات پسته بادامی به صورت رسمی در اختیار جامعه قرار می گیرد.

پسته بادامی خام

پسته تبریز

خوشبختانه هنوز هم مشتریان زیادی در بازارهای بین المللی هستند که ارزش پسته ایرانی یا فرش ایرانی را به دو عنوان دو کالای صادراتی برتر می دانند و برای همین است که باید تلاش کرد با عرضه بهترین محصولات این مشتریان را برای خود نگه داشت. قیمت پسته تبریز به عواملی مانند کیفیت آن بستگی دارد.

برای مثال عرضه بهترین پسته تولید شده در داخل که از بهترین ارقام باشد و فاقد سمومی مانند آفلاتوکسین باشد می تواند باعث تمایل هر چه بیشتر مشتریان در بازارهای بین المللی برای خرید محصولات تولید شده در ایران شود.

پسته تبریز

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *