قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی

قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی دندانپزشکی بزرگ

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی یکی از دستگاه های رفع آلودگی و استریل سازی اتوکلاو بزرگ می باشد که معمولا تمام مراکز درمانی مانند دندانپزشکی به آن مجهز می باشند، نمونه های دست دوم نیز در بازار موجود بوده که از قیمت کمتری برخوردار می باشند.

این دستگاه در صنعت نیز بسیار پر کاربرد می باشد و برای سترون سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی از زباله ها نیز بسیار خطرناک بوده و قبل از دفع با استفاده از این دستگاه ها ضد عفونی می شوند.

معمولا این دستگاه ها در انواع مختلفی موجود می باشد که برای مصارف متعدد آلودگی زدایی مورد استفاده قرار می گیرند.

این دستگاه دارای فشارهای متعددی بوده که برای هر حجم از مواد و تجهیزات متفاوت بوده و کمک بزرگی به جلوگیری از ایجاد بیماری از باکتری و میکروبها می کند.

قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی دندانپزشکی بزرگ

معمولا فرایند کامل استریل کردن مواد و تجهیزات بیمارستانی امکان پذیر نبوده و به جنس و حجم مواد متفاوت می باشد و دستگاه اتوکلاو بزرگ  دارای حجم بالایی بوده و می تواند مقادیر بالایی از لوازم را استریل کند.

البته باید ماهیت تجهیزات را نیز در نظر بگیرید که به درستی این کار انجام شود.

در گذشته برای از بین بردن بیماریهای عفونی از بخار آب استفاده می شده است و بعد از گذشت چندی فردی این دستگاه را اختراع نمود که تا به روز تغییرات چندانی نداشته است و فقط به صورت جزیی در ظاهر آن تغییرات صورت گرفته است.

معمولا به جای تغییر در دستگاه و نحوه استریل کردن بسیاری از متخصصان ایمنی این دستگاه را بالاتر برده اند

ادامه مطلب  ثروتمند شدن از چه روش هایی میسر است

انواع مختلفی از این دستگاه تولید شده است که کارایی یکسانی داشته و فقط در قدرت و اندازه متفاوت هستند.

قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی

اگر به بیمارستانها، دندانپزشکیها و یا مراکز فروش محصولات آرایشی و بهداشتی مراجعه کرده باشید به خوبی می دانید که دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی چیست و البته ممکن است تجربه کار با آن را نیز داشته باشید

این دستگاه ها قیمت مطلوب و مناسبی داشته که برای آلودگی زدایی و سترون سازی با استفاده از بخار آب کاربرد داشته و مورد استفاده در این مراکز مهم و بااهمیت قرار می گیرد.

این موارد کاملا با یکدیگر فرق می کند برای مثال در بیمارستانها عموما برای ضد عفونی کردن زباله های عفونی یا استریل نمودن تجهیزات و مواد پزشکی و جراحی از این دستگاه ها بهره گرفته می شود

یا در مراکز آرایشی و بهداشتی عموما شانه ها، دستگاه های اطلاح و رنگ مو و تجهیزات اصلاح و کاشت ناخن با این دستگاه استریل می شود به همین منظور کاربرد و موارد استفاده از این دستگاه ها به قدری بالاست که صحبت در خصوص آنها می تواند حتی تا چنین ساعت هم ادامه داشته باشد.

قیمت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی

زمانی که نسبت به تهیه خرید و تهیه دستگاه های اتوکلاو آرایشگاهی می پردازید باید انتخاب کنید که چه نوعی از آنها می تواند برای شما حداکثر بازدهی و کارایی را داشته باشد چرا که قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی در انواع مختلف متفاوت است که شاخص ترین و برجسته ترین نمونه های آنها شامل اتوکلاوهای معمولی و UV می باشد که هر کدام مزایا و ویژگیهای منحصر به خود را داشته و به شما ارائه می دهد.

ادامه مطلب  پسته حس خنده و شادی را به زندگی من دوباره بازگرداند

شیوه فعالیت هر دو دستگاه یعنی نمونه های معمولی و UV مشابه همدیگر بوده و هر دو به استریل و پااکسازی تجیهزات آرایشی بدون استفاده از  مواد شوینده نانو می پردازند.

قیمت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی

دستگاه اتوکلاو دارای ظرفیت مختلف می باشد که مانند مایکروو براساس لیتر محاسبه می شود که بین ۱۵الی ۲۴ لیتر می باشد که هر چقدر حجم آن بزرگتر باشد می تواند دستگاه های بیشتری را داخل خود جای دهد که برای آزمایشگاه ها و بیمارستانهای بزرگ این حجم می تواند تا ۱۰۰ لیتر باشد.

باتوجه به افزایش ویروس و باکتری و بیماری اپیدمیک با این دستگاه می توان آلودگی وسایل دندانپزشکی را بسرعت پاکسازی کرد که برای بیمار بعدی اتاق و وسایل استریل شود.

این دستگاه ها ارگونومی خوبی داشته و براحتی می تواند از آن استفاده کرد و ایمنی بدنه آن بصورتی است که می تواند اشعه ساطع شده را به بیرون منتقل نکند و به بدن پرسنل مشغول کار با آن محافظت کند.

قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی

هنگام خرید اولین چیزی که به چشم می خورد قیمت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی است که با بررسی اطلاعات هر دستگاه می توانید ویژگی هر وسیله را با هم مقایسه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت اینترنتی مجموعه ما استفاده نمایید.

قیمت این دستگاه با توجه به ویژگی مانند حجم داخل آن و سرعت استریلیزاسیون که در زمان صرفه جویی می کند می تواند متفاوت باشد.

کاربرد دیگر این وسیله در آزمایشگاه می باشد که ظروف کشت قارچ و پاتوژن را که الوده به سلولهای انسانی و حیوانی آلوده می باشد که معمولا از خون یا مدفوع انسان گرفته می شود

ادامه مطلب  با چای ثروت برای من دلچسب تر شد

تا با این دستگاه استریل کرده و الودگی را از روی آن پاکسازی می شود و برخی از مواد غیر قابل اتوکلاو بوده که مانند وسایل رادیواکتو و سرطان زا و مواد شیمیایی و سمی که کشنده بوده و هنگام قرار دادن در دستگاه باعث بیشتر شدن آلودگی می گردد و یا موجب آتش سوزی محیط می گردد و براحی تبخیر می شود و می تواند محیط را آلوده کند.

 

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *