لباس زنانه محلی

دانه ثروت را در درون خود کاشتم و تبدیل به میلیاردی شکت ناپذیر شدم

برای انجام هر کاری شما باید یک سری از پیش شرط ها را رعایت کنید برای مثال برای کاشت درخت هلو ابتدا باید زمین و بذر خوبی را فراهم آورید و بعد از آن وارد مرحله مراقبت و رسیدگی خواهید شد در نتیجه اگر شرایط جوی مسائد باشد درخت شما رشد خواهد کرد و بعد از مدتی به شما میوه خواهد داد. این پروسه برای هر کاری که شما بخواهید انحام دهید وجود دارد من دریافتم که برای ثروتمند شدن ابتدا باید به تغییر درون برسم و پس از به روز کردن ذهنم با مطالعه باید شرایط را برای پیش برد کار خود مسائد سازم بنابراین ایده ثروت مند شدن را درون خودم نهادینه کردم و با انتخاب شغل تجارت و محصول پرطرفداری مانند پوشاک به موفقیت و ثروت رسیدم.

لباس زنانه محلی

لباس زنانه محلی، لباس‌های مردم ایران زمین چون بسیاری از دیگر نقاط دنیا، با تاثیر مستقیم از عوامل محیطی، آب‌و‌هوای محل زندگی، اعتقادات مذهبی و باورهای فرهنگی شکل گرفت و در گذر زمان، گاه با تغییر و تحولات جزئی نیز روبه‌رو شد.

مهم‌ترین ویژگی مشترک لباس اقوام ایرانی به‌خصوص لباس بانوان ایرانی در گذشته، تنوع رنگی بسیار بود.

پیشینیان این سرزمین تاکید بسیاری به استفاده از رنگ‌ها در لباس‌های خود داشتند و معتقد بودند که رنگ لباس باید نشاط روحی ایجاد کند.

از این جهت، لباس سنتی زنانه در میان اقوام مختلف این سرزمین، جشنواره‌ای از رنگ‌های مختلف را به نمایش می‌گذارد.

معمولا لباس‌ها را با انواع دوخت‌های تزیینی، سنگ و مهره و سکه و سوزن‌دوزی‌های ابریشمی زینت می‌دادند تا چشم‌نواز جلوه کند.

ادامه مطلب  افق دید گسترده راز ثروتمند شدن من بود

علاوه بر زیبایی، کاربردی بودن این لباس‌ها نیز همواره مدنظر قرار می‌گرفت و حتی زنان عشایر با وجود لباس‌های بلند و گشاد و چندلایه، به‌سادگی می‌توانستند کارهای روزمره خود را انجام دهند.

لباس زنانه محلی

پیراهن زنانه زارا

پیراهن زنانه زارا، این برند به دقت مراقب نحوه تغییر و تحول مد روزانه در سراسر جهان است.

بر اساس آخرین سبک ها و روندها، طرح های جدیدی ایجاد می کند و آنها را در یک یا دو هفته در فروشگاه ها قرار می دهد.

در مقایسه ای دقیق، اکثر برندهای مد دیگر نزدیک به شش ماه طول می کشد تا طرح ها و مجموعه های جدید را وارد بازار کنند.

این در حالی است که تولیدی زارا معمولا همیشه در ارائه مجموعه های جدید پیشرو بوده است.

پیراهن زنانه زارا

پیراهن زنانه نخی

تشخص پیراهن زنانه نخی یک کار تجربی است و در موقع خرید پوشاک روش خاصی ندارد و با دست کشیدن و لمس پارچه بایستی به  پلاستیک یا نخی  و یا مخلوط نخ و پلاستیک بودن ان پی  ببرید.که پارچه های پلی استر لیزتر هستند و رنگ براق تری دارند .

البته در بعضی از پارچه های خارجی به علت نساجی پیشرفه به کار رفته در انها درصد پایینی پلی استر به پارچه وارد می کنند که باعث افزایش عمر و بهتر شدن خاصیت دوام اتوی این نوع پارچه ها می شود. ولی تشخیص ان بسیار مشکل می باشد . و بعد از یکبار استفاده می توان انرا تشخیص داد. مثلا اگر چروک نشود حتما در ان پلی استر به کار رفته است.

البته این روش را در پارچه های نخی می توان استفاده کرد زیرا کناره های ان دوخته (زیگزال) نشده است.

ادامه مطلب  علت موفقیت تولید کنندگان گرانول پی وی سی در سالیان گذشته

چند رشته از نخ را از پارچه جدا کرده و می سوزانیم اگر مانند مشما جمع شد و دود ان سیاه بود که از الیاف مصنوعی است ولی اگر به حال پودر شد و دود سفید داشت و تقریبا چیزی از ان باقی نماند ان پارچه نخی می باشد.

پیراهن زنانه نخی

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *