خرید-قارچ-صدفی-خشک

خرید قارچ صدفی خشک

در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری با کیفیت مطلوب قارچ صدفی قابلیت کشت دارد قارچ صدفی کبابی صنعتی قارچی، است که در مزارع و گلخانه ها تولید شده به همین دلیل به آن قارچ صدفی صنعتی می گویند این نوع قارچ را می توانید در حرارت بالا به راحتی پرورش دهید.

آسیای جنوب شرقی، آمریکا و اروپا از رایج ترین مناطقی هستند، که قارچ صدفی در آنها کشت می شود این مدل قارچ به راحتی روی چوبهای پوسیده، کنجاله سویا، ضایعات کاغذ، خاک اره و مواد لیگنوسلولزی رشد می کند.

از روی شکل کلاهک، سن این نوع قارچ را می توانید مشخص کنید و هنگامی که قارچ جوان است کلاهک آن به بادبزن شبیه می باشد و هنگامی که قارچ سن بالایی دارد به شکل خوشه ای می باشد.

خرید-قارچ-صدفی-خشک

مرغوب ترین و تازه ترین قارچ صدفی کبابی را می توانید از مجموعه آراد برندینگ خرید کنید، چون برای افزایش وفاداری مشتریان، ما به کیفیت بالا به عنوان اصل اساسی نگاه می کنیم.

یک فنجان قارچ صدفی یعنی ۸۶ گرم آن  ۶ درصد مقدار مورد نیاز روزانه روی، ۸ درصد مقدار مورد نیاز روزانه پتاسیم، ۸ درصد مقدار مورد نیاز روزانه کولین، ۸ درصد مورد نیاز روزانه فولات، ۲۲ درصد مقدار مورد نیاز روزانه ویتامین ب۵، ۲۷ درصد مقدار روزانه مورد نیاز بدن را تامین می کند علاوه بر این دارای ۲ گرم فیبر، ۳ گرم پروتئین، کربوهیدرات ۵ گرم و کالری ۲۸ می باشد.

قیمت قارچ صدفی کوهی

با توجه به خواص بسیار زیادی که قارچ صدفی کوهی دارد همواره به میزان زیاد با قیمتهای مختلف در بازار به خرید و فروش می رسد.

ادامه مطلب  ثروتی که از راه وسایل دکور به دست آوردم

یکی از موادی که بر خلق ‌و خوی افراد تاثیر دارد آهن می ‌باشد که قارچ صدفی کوهی هم دارای مقادیر کافی از آهن است و برای برطرف کردن بد خوابی و همچنین بهبود خلق و خو بسیار مناسب است و به ‌همین دلیل با قیمتهای مختلف در بازار مورد خرید و فروش بالایی قرار می گیرد.

یکی از خواص بسیار جالب قارچ صدفی این است که برای از بین بردن باکتریهایی که در مقابل داروهای شیمیایی مقاوم شده‌اند بسیار مفید می ‌باشند و همچنین دارای ترکیبات ضد ویروسی هستند که از تکثیر ویروسها در داخل بدن جلوگیری می ‌کند و آنها را از بین می ‌برد.

قیمت-قارچ-صدفی-کوهی

از دیگر موارد بسیار مهم در مصرف و خرید قارچ صدفی که هزینه کمی دارد و آنتی ‌اکسیدانهای مختلف می‌ باشند که این آنتی ‌اکسیدانها رادیکالهای آزادی که در بدن تولید می‌ شوند و منجر به تولید سلولهای سرطانی می ‌گردند را از بین می ‌برند و به ‌این ‌ترتیب از ایجاد سرطان جلوگیری می ‌کنند.

به ‌طور کلی یکی از موادی که همیشه در داخل بافت قارچها وجود دارد کلسیم است که قارچ صدفی هم دارای مقادیر بسیار بالای کلسیم می ‌باشد که برای استحکام استخوانها بسیار ضروری و مفید است و همچنین از پوکی استخوان و مشکلات دیگر مربوط به استخوان جلوگیری می‌ کند.

این قارچها در کنار پروتئین و فیبر بالایی که دارند از کربوهیدرات و همچنین چربی بسیار ناچیزی برخوردارند و به ‌همین دلیل با ایجاد حس سیری در فرد و کاهش اشتها موجب کاهش وزن می‌شوند.

قارچ صدفی کبابی جنگلی

قرنها بیش در طب سنتی برای درمان و پیشگیری از بسیاری بیماریها از قارچ صدفی کبابی جنگلی یا کامبوجا قارچ استفاده می کرده اند و به علت ظرفیت درمانی فراوانی که این نوع قارچ دارد با دیگر قارچهای دارویی قابل قیاس نیست.

ادامه مطلب  مراکز فروش کود فسفر بالا گرومور برای برنج و دیگر محصولات کشاورزی

قارچ-صدفی-کبابی-جنگلی

قارچ صدفی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در داخل سیستم ایمنی بدن تاثیرات ضد ویروسی خود را دارد علاوه بر این از تکثیر سلولها در ویروسها جلوگیری می کند قارچ صدفی خشک دارای یک پروتئین ضد ویروس به نام اوبیکیتین می باشد.

فعالیت بالقوه ی ضد توموری دارد و این به دلیل پلی ساکاریدهای موجود در آن است توانایی خوبی در مقابله با سرطان روده دارد و علت این امر به واسطه آنتی اکسیدان خاصی به نام پلی ساکارید پلوران می باشد، که در قارچ صدفی وجود دارد و می تواند از آسیب دی ان ای به بدن جلوگیری کند.

بر روی ماهیچه های ظریف در دیواره ی سرخرگها تاثیر آرامبخشی دارد، که این باعث شده به صورت موثری فشار خون کاهش پیدا کند.

خاصیت ضد التهابی دارد و می تواند به درمان التهاب مزمن و حاد کمک نماید برای سلامت دندانها مفید است و به حفظ مینای دندان کمک خواهد کرد زیرا دارای کلسیم، فسفر و ویتامین دی می باشد و باعث رشد دندانها و استحکام آنها می شود موجب کاهش التهاب لثه می گردد به درمان بی خوابی و خلق و خوی منفی کمک می نماید.

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *