سنگ گوهر

بناي خوشبختيم را با سنگ چیدم

هر بنایی برای استحکام نیازمند متریالی محکم است. بگونه ای که هرچه قدر شما بنای خوشبختی تان را محکم تر ایجاد کنید، مدت زمان بیشتری از زندگیتان لذت می برید. اولین بار برای افزایش درآمد سنگ را انتخاب کردم. دلیل انتخابم چیزی نبود جز اینکه رقابت بر سر این محصول افراد زیادی را جذب خرید و فروش این محصول کرد.
سنگ گوهر
در افسانه ها ویژگی های بسیار شگفت انگیزی برای سنگ گوهر شب چراغ ذکر شده است و افراد زیادی در صدد تهیه و خریداری نوع ممتاز و درجه یک این سنگ باستانی با قیمت مناسب می باشند.
امروزه افراد زیادی به خریداری زیور آلاتی که با سنگ گوهر شب چراغ ساخته می شوند، تمایل نشان می دهند. سنگهایی که برای تهیه انواع انگشتر نقره و سایر زیور آلات مورد استفاده قرار  می گیرند، در واقع سنگ یا نگین ساختنی هستند که در ساخت آن ها از عناصری مانند فسفر استفاده شده است و به همین دلیل در هنگام شب و در تاریکی از خود نور ساطع می نمایند.

سنگ گوهر

سنگ اسلب
اصلی ترین ماده تشکیل دهنده سنگ اسلب ورق های پلکسی است. سنگ اسلب مصنوعی پلکسی از ورق پلاستیک خشک در کارخانه تولید می شود که به مقدار ناچیزی دارای انعطاف است. سنگ های پلکسی در چهار نوع رنگی، شفاف، نورگذر و آینه ای تولید می شوند
این محصولات به علت خواصی که دارند در انواع طراحی فضا های داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. مهمترین عاملی که سبب محبوبیت سنگ های پلکسی شده است، برش آسان آن ها است.
نحوه ساخت سنگ اسلب مصنوعی صنعتی اینگونه است که رنگ دانه های اکسید آهن باعث ایجاد طرح و رنگ در سنگ شده و با ترکیب با مواد اولیه دیگر و قرار دادن آن در قالب های اسلب می توان این سنگ ها را در کاخانه تولید کرد.

ادامه مطلب  زندگیم را با شیرینی خرما به ثروت رساندم

سنگ اسلب از لحاظ قیمت و از لحاظ حمل و نقل بسیار مناسب تر از انواع طبیعی آن می باشد.
سنگ اسلب

سنگ مرمر
سنگ مرمر از معادن استخراج می شوند و ویژگیهای خاص و منحصر به فردی دارند از جمله اینکه اغلب دارای رنگ روشنی می باشند و درون آنها رگه های رنگی به رنگهای سیاه، زرد، آبی، صورتی، خاکستری و غیره مشاهده می شوند. هر چقدر میزان آهک موجود در سنگهای مرمر خالص تر باشد رنگ آن به سفیدی بیشتری می زند و هر چقدر ناخالصیهایی مانند اکسیدهای آهن، خاک رس و غیره در آنها بیش تر شود رگه های رنگی به وجود می آیند. همچنین وجود کلسیتها در سنگ مرمر باعث می شوند که سنگ تراش بتواند آنها را به خوبی بتراشد پس در نتیجه برای ساخت مجسمه یا سایر مصنوعات سنگی دیگر مناسب می باشند.

سنگ مرمر

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *