برنج با خود به زندگی ام برکت آورد

برنج با خود به زندگی ام برکت آورد

بعد از اینکه از شالیزار برگشتم فکر تجارت برنج به ذهنم خطور کرد و خیلی سریع ایده ام را عملی کردم و به سود رسیدم در این میان به تعدادی کشاورز و کارگر نیز سود رساندم. در ادامه با انواع برنج آشنا خواهید شد.

برنج استخوانی ندا آذوقه

خواص بالا و مزیتهای درمانی بسیار زیاد برنج استخوانی ندا موجب شده تا میزان مصرف این محصول افزایش پیدا کند، قیمت این کالا در کنار کیفیت آن بسیار مقرون به صرفه است و همه افراد می توانند این مدل برنج را تهیه کنند. قیمت برنج استخوانی ندا آذوقه بصرفه است.

این محصول دارای رنگ سفیدی است و طبخ آن به راحتی انجام می شود، از این کالا می توان برای تهیه و پخت انواع پلو استفاده کرد و مصرف آن نقش مهمی در درمان بیماریهای مختلف خواهد داشت.

برنج استخوانی ندا دارای میزان پروتئین و فیبر بسیار زیادی است و مصرف آن از بروز بیماریهای قلبی جلوگیری می کند و مانع از سکته های قلبی در افراد مختلف خواهد شد.

برنج استخوانی یک نوع برنج کشت اول می باشد و کشت آن در اواخر خرداد انجام می شود و در فصل شهریور برداشت می گردد، شیوه برداشت این محصول تاثیر بسیار زیادی بر سطح کیفی این نوع کالا خواهد داشت.

دانه های این نوع برنج بسیار درشت هستند و در زمان پخت قد می کشند، ظاهر بسیار زیبای این محصول باعث شده تا بتوان از آن در مراسمهای مختلف استفاده کرد.

در هر مقدار هکتار زمین میزان بسیار زیادی از این نوع برنج به عمل می آید و به همین دلیل کشت آن در حجم بالایی انجام می شود که این موضوع باعث شده تا فروش این محصول به کشورهای مختلف جهان انجام گردد.

ادامه مطلب  بهترین محصول یراق آلات، من را پولدار کرد

برنج استخوانی ندا آذوقه

برنج طارم هاشمی فوق اعلا

برای خرید و پخت برنج طارم هاشمی فوق اعلا نیاز به هیچ نوع تخصصی نیست و حتی افراد مبتدی نیز می توانند، از پس پخت برنج به خوبی برآیند. قیمت برنج طارم هاشمی فوق اعلا به عوامل مختلفی بستگی دارد.

هنگامی که برنج را در آب می ریزید و می جوشد عطر برنج را می توان از دور متوجه شد این محصول بهترین نمونه از برنج برای برگزاری مجالس و مراسم تشریفاتی بسیار خاص است زیرا پخته شده برنج بسیار زیبا  مجلسی است.

امروزه باتوجه به نیاز مصرف کنندگان و خرید اقشار مختلف جامعه و همچنین آسان بودن شرایط خرید، بسیاری از توضیع کنندگان از طریق فضای مجازی فروش خود را انجام می دهند.

برنج طارم هاشمی فوق اعلا

برنج طارم محلی شمالی

در کشت این محصول از کودهای شیمیایی بسیار کمی استفاده می شود و تمامی مراحل کشت و برداشت آن به صورت کاملا طبیعی انجام می گردد، این امر موجب گشته تا این نوع برنج به یک ماده غذایی ارگانیک مبدل شود. قیمت برنج طارم محلی شمالی مناسب است.

ری کردن برنج یکی از اصلی ترین شاخصهایی است که افراد در زمان پخت این محصول به آن توجه می کنند، برنج طارم میزان ری بسیار زیادی دارد و بعد از پخت نیز قد می کشد.

نوع خاک شالیزار و مدت زمان تابش نور خورشید در ری کردن این نوع برنج تاثیر بسزایی دارند و به همین دلیل همواره تلاش می شود تا برای کشت این محصول از مناسب ترین و بهترین خاک استفاده شود.

طول دانه این برنج ۷ میلی متر است و در زمره برنجهای بسیار کشیده و مجلسی طبقه بندی می شود، ابعاد و اندازه این محصول در مقایسه با دیگر گونه های برنج درشت می باشد و دارای طعم فوق العاده ای است.

ادامه مطلب  5 قدم آسان تا ثروتمند شدن

برنج طارم محلی شمالی

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *