برای موفقیت کافیست فقط فرصت هایتان را گل کنید

برای موفقیت کافیست فقط فرصت هایتان را گل کنید

همه ما برای این که به هدف هایمان و موفقیت های اصلی زندگی خود برسیم، بایستی تا قدر موفقیت های خودمان را بدانیم و به اصطلاح آن ها را به گل تبدیل کنیم.

انجیر خشک آردی

یکی از مواد خشکباری که مغذی است و در سراسر جهان وجود دارد، انجیر خشک آردی است که طعم شیرینی دارد و دارای مزایای زیادی هستند. این خشکبار را می توان به صورت تازه و خشک مصرف کرد و انواع مختلفی مانند آردی، پرک و خشک شده دارد. این میوه دارای کلسیم و پتاسیم و آهن است و برای سلامتی بدن بسیاری مفید است. انجیر به دلیل داشتن فیبر بالا و چربی و کالری کم برای رژیم غذایی مفید است و می توان آن را در برنامه رژیمی جای داد.

انجیر خشک آردی

قیمت پسته کال

مغز پسته کال از با کیفیت ترین انواع مغز پسته است و قیمت پسته کال از آن جهت که به صورت نارس چیده شده است، افلاتوکسین( یا همان آلودگی محیطی) پایین تری دارد و خوب این ویژگی این محصول را از مابقی محصولات متمایز می کند. مناطق گرمسیر که آب و هوای گرم و خشک دارند مکان مناسبی برای پرورش و رشد درختان پسته همچون پسته کله قوچی هستند.

قیمت پسته کال

نقره تبریز

فلزاتی که در هنر قلم زنی تبریز برای ظروف استفاده‌ می کنند و در روی آن نقش برجسته ایجاد می کنند نقره تبریز مانند: طلا، مس، نقره و برنج بوده است که در زمان دیربازان از مس به دلیل نرمی و قابلیت شکل پذیری که دارد در این هنر استفاده می کردند. هنر نقره کاری یا ظروف مسی در ایران طرفداران بسیاری را دارد که اشیاء و ظروف نقره کاری شده در شهرهای شیراز، قزوین، تبریز و اصفهان محبوبیت و شهرت زیادی را دارد

ادامه مطلب  با ذهنی ثروتمند می توانید به ثروتی بی کران برسید

نقره تبریز

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *