با یک انتخاب ناب ثروتی از جنس پسته بدست آوردم

با یک انتخاب ناب ثروتی از جنس پسته بدست آوردم

از آن‌ جایی‌ که افراد ثروتمند هوش مالی بالایی را دارند و فرصتهای شغلی را از دست نمی دهند، تصمیم گرفتم با الگوگیری از آن ‌ها برای انتخاب شغلی مناسب تمام جوانب را در نظر بگیرم و یک انتخاب نابی را داشته باشم که طی تحقیق‌ هایی که کردم کسب‌ و کاری در زمینه پسته ایجاد کردم با توجه به این ‌که محصول پسته یکی از بهترین محصولاتی است که در ایران تولید می‌ شود و همواره تقاضای بالایی را دارد توانستم در مدت کوتاهی در این مسیر تجارب خوبی را به دست آورم و در نهایت ثروت زیادی را صاحب بشوم، در این مطلب قصد دارم تا چند نمونه پرسود پسته را بیان کنم.

پسته تبریز

یکی از بهترین انواع پسته، پسته تبریز می باشد می توان گفت قیمت پسته تبریز بسته به میزان تقاضا و عرضه متغیر می باشد. آیا می دانید میزان فروش پسته تبریز صادراتی ایران به قرقیزستان در سال ۱۴۰۰ چقدر بوده است و جهشی که کشورمان در این زمینه داشته به چه میزان بوده است؟ ایران یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان پسته در دنیا است. حجم صادرات پسته در سال ۱۴۰۰ به کشور قرقیزستان در مقایسه با بسیاری از کشورهای آسیایی بیشتر بوده و نسبتا قابل توجه بوده است .در این سال شاهد بودیم کشور ما با صادرات چند میلیون دلاری پسته حجم بالایی از صادرات را به قرقیزستان داشته است . ارز صادرات پسته با پوست به این کشور بر اساس آمار منتشر شده توسط مراجع رسمی در حدود ۴۵ میلیون دلار بوده است.

ادامه مطلب  با تولید کباب پز ثروتم را چند برابر کردم

پسته تبریز

پسته بادامی خام

لازم است بدانید با توجه به اهمیت تولید پسته بادامی در کشور، هر ساله آمار تولید کشور در حوزه برداشت و صادرات پسته بادامی به صورت رسمی در اختیار جامعه قرار می گیرد. درست است که قیمت پسته بادامی خام اهمیت دارد اما برای خرید پسته بادامی ارزان باید توجه داشت که کیفیت را داشته باشند و آن را فدای قیمت نکنید. ولی اگر این محصول را به طور عمده خریداری نمایید می توانید بدون اینکه افت کیفیت صورت بگیرد با قیمت ارزانی پسته بادامی خام را خریداری نمایید.

پسته بادامی خام

پسته گرمسار

عوامل زیادی بر حجم تولید پسته گرمسار و به دنبال آن قیمت پسته گرمسار تاثیر گذار هستند، برای مثال اگر دمای هوا در زمان تلقیح پسته بالا باشد ممکن است که امکان تلقیج بهینه گل پسته وجود نداشته باشد. برای همین است که هر یک از شرایط آب و هوایی که به دلیل سرمای بیش از حد در خارج از فصل زمستان و یا گرمای بیش از حد در کنار شرایطی مانند کمبود آب باشد هر یک می توانند تاثیر خاص خود را بر تولید پسته ایران داشته باشند. البته آفات نیز یکی از عوامل مهمی هستند که هر ساله درختان پسته را تهدید می کنند و برای همین است که میزان گستردگی آفت زدگی باغات پسته می تواند عامل مهم دیگر در کاهش تولید پسته در ایران به طور سالانه محسوب شوند.

پسته گرمسار

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *