با چه محصولی می توانیم کارآفرین موفق شویم

با چه محصولی می توانیم کارآفرین موفق شویم

اگر شما هم در فکر این هستید که کسب و کار خود را شروع کنید و به یک کارآفرین تبدیل شوید می توانید تولید روغن های موتور را آغاز کنید و به درآمدی زیاد برای خود و دیگران برسید.

امروز می خواهیم پیرامون این محصول صحبت کنیم.

روغن پایه sn500 ایرانول

روغن پایهsn500  ایرانول که روانکار نیز می نامند جزو دسته روغنهایی است که اصطکاک حرارت و سایش بین اجزای موتور را که در تماس با یکدیگر قرار می گیرند کاهش می دهد.

اگر می خواهید عمر موتور شما افزوده گردد از روغن موتور با کیفیت استفاده کنید عدم استفاده از روغن موتور باعث آسیب رسیدن به موتور شما می گردد چرا که هزینه تعویض قطعات موتور بسیار سنگین است در نتیجه بهتر است قبل از اینکه متحمل هزینه زیادی گردید از روغن موتور مناسب استفاده کنید.

تاریخچه روغن به هزاران سال قبل از میلاد بر می‌گردد آن زمانی که چرخ و ارابه وجود داشت و چرخ آن بعد از مدتی بر اثر اصطکاک آسیب می دیدند که ابتدا با آب می خواستند از فرسایش آن جلوگیری کنند. و بعد از آن مصریان با استفاده از روغنهای گیاهی مانند زیتون در جهت تعمیر چرخها استفاده کردند کم کم از روغنهای دیگر مانند بادام و سایر روغنهای حیوانی نیز استفاده می کردند.

روغن پایه sn500 ایرانول

روغن موتور اصفهان

برق خودرو به وسلیه ی ژنراتور تامین می شود. روغن موتور اصفهان به عملکرد بهتر ژنراتور کمک می کند. ژنراتور نیز از اجزای بسیار مهم ماشین می باشد.

اگر اختلالی در آن به وجود بیاید خودروی شما استارت نمی خورد و روشن نمی شود پس محافظت از آن اهمیت زیادی دارد.

ادامه مطلب  دستگاه کباب ترکی خانگی اصفهان

روغن موتور به نوعی در خودرو کار پاک کنندگی را انجام می دهد و قسمت های مختلف موتور را از ذره های حاصل از فرسایش خودرو تمیز و پاک سازی می کند. ذراتی که به مرور زمان در موتور ته نشین می شوند به وسیله ی روغن موتور پاک سازی خواهند شد.

این نکته نیز فراموش نشود که هر روغن موتوری این وظایف را انجام نمی دهد پس در انتخاب یک روغن موتور باکیفیت باید نهایت دقت را داشته باشید.

روغن موتور اصفهان

روغن موتور ایرانول

اگر شما مالک خودروی پژو ۴۰۵ هستید و به فکر تعویض روغن موتور خودروی تان افتاده اید روغن موتور ایرانول ۱۶۰۰۰ می تواند یکی از انتخاب ها و در واقع گزینه های پیش روی شما باشد.

ما قصد داریم در ادامه به بررسی آن بپردازیم.

پژو ۴۰۵ از آن دسته از خوردوهایی است که با انواع مختلفی به بازارهای مصرف ارائه شده است که نوع با امکانات بیشتر و قدرتمندتر یعنی مدل tu5 با استاندارد ۱۰w40 سطح کیفی apl sl هماهنگی دارد.

در واقع در هنگام خرید باید توجه کنید که حتما این عبارت بر روی روغن موتور شما درج شده باشد.

نوع دوم مدل glx است که با موتورهای xu7 1800 همراه هستند در واقع این خودروها با استاندارد روغن موتور ۲۰w50 تطابق دارند که حتما باید با سطح کیفی apl sl ارائه شده باشد تا بتواند کارکرد خوبی را برای شما فراهم کند.

روغن موتور ایرانول

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *