با محصول دزدگیر  درآمدم روز به روز افزایش یافت

با محصول دزدگیر  درآمدم روز به روز افزایش یافت

وقتی با محصول دزدگیر شروع به فعالیت کردم درآمدم روز به روز بیشتر شد و در نتیجه هر روز ثروتمندتر شدم. شما هم می توانید با این محصول که در اینجا سه مورد از آن را بررسی می کنیم پولدار شوید و دیگر دغدغه بی پولی را نداشته باشید.

دزدگیر پراید

با خرید اینترنتی قیمت دزدگیر پراید بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. دزدگیر ماجیکار در سال ۱۹۹۳ برای نخستین بار پا به عرصه بازارهای سیستمهای امنیتی و محافظتی اتومبیلها قرارداد و با دارا بودن تمام استانداردهای جهانی توانست برنده بهترین جایزه طراحی دزدگیر در چند سال پشت سرهم شود و به طور کلی دزدگیرهای ماجیکار در دو دسته معمولی یا غیر تصویری و تصویری طبقه بندی می شوند که کارآیی مختلف و نیز رده قیمتی متفاوتی دارند.

دزدگیر ماجیکار یکی از قدیمی ترین سیستمهای ضد سرقت اتومبیل بوده است که نسبت به سایر دزدگیرها ساختار پیچیده تری دارند و به همین علت دزدان به راحتی قادر به از کار انداختن آنها نیستند و دزدگیرهای غیر تصویری ماجیکار با وجود ساده بودن نسبت به دزدگیرهای تصویری همین برند.

دزدگیر پراید

دزدگیر ماشین

دزدگیر ماجیکار مدل REC340 یک دزدگیر تصویری ساخت کره بوده و دارای کیفیت بالا بوده که قیمت دزدگیر ماشین نسبت به سایر مدلها پایین ترمی باشد که دارای گارانتی و بیمه سرقت است و این دزدگیر به صورت غیرتصویری می باشد و ۳ سال گارانتی معتبر IKA و ۱ سال بیمه سرقت آسیا را دارد.

از مشخصات فنی این دزدگیر غیر تصویری ماجیکار می توان به اخطار باز شدن سوئیچ و روشن شدن موتور، بدون استارت از راه دور، سنسور درب موتور، سیستم ضد سرقت(خاموش کردن خودرو در هنگام سرقت)، سوکت چشم اولتراسونیک، ماشین یاب(Panic)، قفل کودک در زمان روشن شدن خودرو و نمایش آن، سنسور درب خودرو و صندوق عقب، حالت اعزام به تعمیرگاه( خارج کردن دزدگیر از مدار)، قابلیت حذف و اضافه کردن سنسور ضربه و اخطار فلاشر هنگام ترمز گرفتن را اشاره نمود.

ادامه مطلب  مچ بند دست طبی پاک سمن

دزدگیر ماشین

دزدگیر موتورسیکلت

ما در مطالب بالا سعی کردیم مختصری درباره یکی از انواع دزدگیرهای ماجیکار و قیمت دزدگیر موتورسیکلت اطلاعاتی به شما بدهیم و این برند معتبر دارای مدلهای دیگری نیز از دزدگیرهای غیر تصویری و تصویری دز بازار است که هر کدام به تناسب قیمتی که دارد جز بهترین دزدگیرهای موجود در بازار می باشد و این شما هستید که با توجه به خواسته خود از برد دزدگیر و توانایی مالی خود می توانید از هر کدام از این دزدگیرها به نحو احسنت بهره ببرید.

یکی از خصوصیات عنوان شده در مطالب قبل سنسور ضربه بود و شاید جالب باشد که درباره این سنسور نیز اندکی بحث کنیم و باید بدانید که سنسورهای موجود در دزدگیرهای خودرو ۲ نوع هستند که سنسور اولتراسونیک که قبلا به آن پرداختیم و سنسور شوک یا همان سنسور ضربه نوع دیگری از این سنسورها است.

دزدگیر موتورسیکلت

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *