واکس داشبورد نانوسان

با استقلال به پیروزی دست یافتم و ثروتمند شدم

چارلز رابرت داروین می گوید “اگر آن قدر ضعیف و ناتوان نبودم که برای زنده ماندن خود ناگزیر به کوشیدن باشم، هرگز نمی توانستم به چنین کارهایی دست بزنم و به موفقیت برسم.” افرادی که ضعیف هستند اما برای رسیدن به اهدافشان تلاش می کنند، در آینده به افراد قوی ای تبدیل می شوند که غیرقابل دستابی هستند. من با کار در حوزه انواع واکس توانستم از یک کاسب ساده به یک تاجر میلیارد تبدیل شوم و میخواهم این راه را به شما هم نشان دهم. با من همراه باشید.

واکس چرم نانوسان

چرم به عنوان یکی از طبیعی ترین مواد در جهان به حساب می آید و این پتانسیل نیز دارد که اگر به درستی از آن مراقبت شود سالها کیفیت خود را حفظ کند. واکس چرم نانوسان می تواند شما را در حفظ کیفیت محصولات چرمی تان یاری کند. اغلب فروشندگان پوشاک چرمی با توجه به بالا بودن قیمت محصولات چرمی پکیج های مختلفی از واکس های لباس چرمی نیز تهیه می کنند.

با استفاده از این مورد مشتریان را با مزایای استفاده از واکس لباس چرم به منظور حفظ کیفیت محصولات چرمی آشنا کنند. در عین حال مشتریان می توانند با بهترین قیمت طولانی مدت از محصولات چرم ایشان نگهداری و از آن استفاده کنند.

دلیل بوی خوش واکس ها چیست؟ امروزه به جهت آنکه از مواد طبیعی برای تهیه واکس لباس چرم استفاده می شود علاوه بر آنکه موجب طول عمر بیشتر محصولات چرمی می شود دیگر مجبور به تحمل  بوی ناخوشایند نفت نخواهیم بود.

واکس چرم نانوسان

واکس مایع کفش

واکس های مختلف متناسب با موارد مصرف آنها دارای ویژگی ها و مشخصات متفاوتی هستند که شناخت و بررسی آنها خالی از لطف نمی باشد.

ادامه مطلب  خورشید ثروت در زندگی من طلوع کرد

از نمونه های واکس می توان به واکس مایع کفش اشاره نمود که بیشتر برای جلا دادن و براق کردن کفش ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع واکس دارای یک اسفنجی می باشد که به مواد آن آغشته و بر روی کفش مالیده می شود و تاثیر زیادی در محافظت از کفش ها ندارد.

این واکس دارای پایه روغنی است، براق کنندگی و ماندگاری زیادی دارد، ضد گرد و غبار بوده، رنگ پس نمی دهد و مناسب دستگاه های واکس می باشد.

واکس مایع کفش

واکس داشبورد نانوسان

این محلول پس از تمیز کردن، یک لایه شفاف بر روی آن ایجاد می کند، آن را براق می کند و به دلیل خاصیت ضد الکتریسیته ساکن و نانو که حاوی مواد شیمیایی مضر است، از محو شدن و ترک خوردگی محافظت می کند.

استفاده از واکس داشبورد نانوسان مناسب و بی نقص می تواند در نظافت داشبورد و سایر قسمت های خودرو به شما کمک زیادی کند، بنابراین همیشه لازم است تا جایی که امکان دارد واکس مناسب و بی نقص را در خودروی خود حمل کنید.

واکس داشبورد به فضای داخلی خودرو جان تازه ای می بخشد و محافظت عمیقی ایجاد می کند، می تواند بر تمامی اجزای داخلی مانند پلاستیک، چرم، دستگیره ها، لاستیک اثری براق داشته باشد.

برای مراکز خدماتی که می خواهند جلوه بیشتری داشته باشند، یک پولیش کار روی سطح کاتالیزور قرار می گیرد و می تواند خراش های ضعیف را از بین ببرد.

واکس داشبورد نانوسان

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *