اینگونه برای درآمد زایی تلاش کنید

اینگونه برای درآمد زایی تلاش کنید

هیچ کس تاکنون با خوابیدن و استراحت های مداوم به کسب درآمد نرسیده است اگر درآمدهای هنگفت می خواهید باید برای آن تلاش کنید و بتوانید با تلاش درآمدزایی کنید از هر راهی که ممکن است.

صنایع دستی بافتنی

بین شهرهای ایران، تبریز، کاشان و اصفهان درصد بیشتری از سهم تولید فرش دستباف و صنایع دستی بافتنی را به خود اختصاص داده اند فرهنگ و تمدن هر کشور از بخشهای بسیار مختلفی تشکیل شده که بخش مهمی از آن به آثار هنری اختصاص دارد یکی از آثار اصیل و باشکوه هنر ایران قالی یا فرش دستبافت می باشد.

صنایع دستی بافتنی

چای سیاه میوه ای

امروزه بیشتر از دمنوشها و چای سیاه میوه ای به عنوان طب سنتی در درمان کمکی، انواع بیماریها و لاغری استفاده می شود چای دارچین کیسه ای نوعی از دمنوشهای بسته بندی است که بیشترین موارد استفاده از آن در درمان لاغری می باشد از مزایای تمشک ابی: کاهش فشارخون، کاهش کلسترول، ارتقا سطح پلاکت خون را می توان اشاره کرد.

چای میوه خشک

قیمت سنگ آهن

این فلز ارزشمند همانطور که می دانید به وفور در دنیا یافت می شود و قیمت سنگ آهن نیز زیاد است. هر کشوری با توجه به تعداد ذخایرموجود در آن کشور بالطبع قیمت آن نیز فرق زیادی دارد. چنانچه در هر حوزه ای، بخصوص منابع طبیعی  دقت کافی برای استفاده آن نداشته باشیم.

قیمت سنگ آهن

ادامه مطلب  ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *