اسپری رنگ نسوز نقره ای بهترین و پرطرفدارترین محصول برای رنگ آمیزی

اسپری رنگ نسوز نقره ای بهترین و پرطرفدارترین محصول برای رنگ آمیزی

این رنگها همان طور که اسمشان معلوم است قدرت زیادی در مقابل آتش دارند و به خوبی می توانند آنها را تحمل کنند و برای محافظت از فلزاتی که در مجاورت حرارت هستند بسیار کارایی خوبی دارد.

نام دیگر این محصول رنگ سیلیکونی نام دارد که دارای استحکام خوبی در برابر آتشهای بی رحم دارند و در واقع به عنوان یک کاور درجه یک برای فلزاتی که در این شرایط هستند می باشد.

اسپری رنگ نسوز نقره ای بهترین و پرطرفدارترین محصول برای رنگ آمیزی

البته اگر به طور معمول از این رنگهای نسوز استفاده شود ضخامتی کمی خواهند داشت ولی بعضی از افراد به دلیل وسواسی که در رنگ کردن دارند چندین و چند بار این عمل را تکرار می کنند تا یک لایه ضخیمی از آن ایجاد شود ولی غافل از آن که ضخامت بیش از حد سبب جدایی روزتر این رنگ از سطوح می گردد. برای آشنایی به تمای مدلهای این محصول از شما دعوت می شود به سایت بزرگ مجموعه آراد برندینگ مراجعه کنید و از مقالات این سایت استفاده کافی را ببرید.

 

اسپری رنگ چدن گاز

برای اینکه از وسایل و ملزومات خود بهترین استفاده را ببریم باید از آنها به نحو احسن استفاده نمود و اقداماتی که برای محافظت از آنها باید انجام شود صورت بگیرد.به عنوان مثال باید از اسپری رنگ نسوز برای فلزاتی مثل اجاق گاز که در معرض حرارت قرار دارد استفاده نمود تا مقاومت لازم در برابر آتش و گرما ایجاد شود.این رنگ یعنی رنگ سیلیکونی بر اساس رزین سیلیکونی درست شده است که رنگی است مقاوم در برابر گرما و تماس مستقیم آتش برای سطحهای مختلفی از وسایل.

ادامه مطلب  موفقیت در شغل چگونه به دست می آید؟

اسپری رنگ چدن گاز

اما بد نیست بدانید که اسپری رنگ چدن گاز از چه ترکیباتی ساخته شده است.این رنگ از رزین و پودر پیگمنت تشکیل شده است این ترکیبات باعث شده است تا استقامت این رنگ در برابر حرارتهای بسیار بالا رود و این رنگ به به رنگی نسوز تبدیل نماید.اما به راستی این رنگ تا چه اندازه از دما را می تواند تحمل نماید و درجه تحمل رنگهای نسوز چند درجه سانتی گراد است.طبق آزمایشهایی که انجام شده این رنگهای نسوز می توانند دمایی بین ۲۹۰ درجه الی ۶۴۰ را متحمل شوند. نحوه ی کارکرد این رنگها به این صورت است شما با رنگ کردن سطح دلخواه به رنگ نسوز لایه ای مقاوم در برابر گرما و آتش ایجاد کرده اید این رنگ برای انواعی ازفلزات کاربرد دارد و حتی برای فلزاتی که خودشان نیز از قبل رنگ شده اند نیز کاربرد دارد.

 

 

اسپری رنگ نسوز نقره ای

برای پاک کردن لکه های اسپری رنگ نسوز آمبروسول نقره ای ۷۰۰ درجه همیشه یک پارچه نخی در دسترس داشته باشید و به اندازه کافی قوطی رنگ تهیه کنید تا مجبور به وقفه در کار نشوید نوار ماسک و کاغذ سنباده ریز برای سنباده زدن ملایم سطح بین لایه ها نیاز می شود.

اسپری رنگ نسوز نقره ای

آماده سازی نادرست وسیله برای رنگ آمیزی اسپری رنگ نسوز نقره ای: برای اینکه رنگ اسپری کاملا بچسبد و از چکه کردن جلوگیری شود لازم است جسم مورد نظر را به درستی آماده کنید.

رنگ را روی یک تکه مقوا در فروشگاه تست کنید تا مطمئن شوید که اسپری می تواند به درستی عمل کند و رنگ انتخابی درست است سپس اقدام به خرید اسپری رنگ نسوز دوپلی کالر کنید.

ادامه مطلب  فروش دستبند طلا شیراز

پاشیدن رنگ را با نگه داشتن قوطی رنگ در فاصله ۲۵ سانتی متری از شی مورد نظر شروع کنید و به آرامی به جلو و عقب و بالا و پایین کار کنید تا پوشش یکنواختی روی کل سطح داشته باشید.

محافظت نکردن از فضا: اسپری رنگ نسوز آمبروسول مشکی مات ۷۰۰ درجه بسیار فرار است و در همه جا ته نشین می شود محافظت از فضای اطراف شی باید با مقوا تا شده باشد روزنامه های قدیمی یا ورقه های پلاستیکی را در جای خود با نوار چسب نگه داشته شود همچنین شکافهای بزرگ زیر درها را ببندید تا ذرات رنگ به داخل سر نخورد.

دریافت تجهیزات اشتباه: قبل از رنگ آمیزی اسپری مطمئن شوید که به خوبی از ذرات اسپری و استنشاق سمی محافظت شده اید و لباسهای پوشاننده قدیمی بپوشید و از دستکش لاتکس، عینک و ماسک نیز استفاده کنید

هنگام رنگ آمیزی با اسپری رنگ نسوز نقره ای دوپلی کالر باید از چندین اشتباه خودداری کنید قوطی اسپری رنگ برای رنگ آمیزی مبلمان راحتی یا هر شی با سطح کوچک یا متوسط ​​بسیار کاربردی است این مزیت یک نتیجه بی عیب و نقص را بدون استفاده از برس یا غلتک نیز ارائه می دهد حالا اشتباهی که هنگام رنگ آمیزی با اسپری باید از آنها اجتناب کنید را شرح می دهیم

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *