از بین بردن لکه وایتکس با جوش شیرین

از بین بردن لکه وایتکس با جوش شیرین

چگونه لکه های وایتکس را از بین ببریم ایجاد لکه وایتکس روی لباس ها و ملحفه ها یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند در حین تمیز کردن خانه رخ دهد. و خستگی از کار را چند برابر کنید!

اگرچه وایتکس یکی از پرمصرف ترین مواد شیمیایی پاک کننده در منازل است. اما امکان رنگ آمیزی پارچه های رنگی در حین استفاده نیز وجود دارد. علاوه بر این، افرادی که خدمات نظافت منزل را انجام می دهند ممکن است متوجه شوند که لباس هایشان در حین کار با وایتکس تماس پیدا کرده و لکه دار شده است.

وایتکس یکی از موادی است که با ریختن آن روی لباس باعث ایجاد لکه و از بین رفتن رنگ لباس می شود. از بین بردن لکه های وایتکس از روی لباس به سادگی امکان پذیر نیست.

به عبارت دیگر بازگشت رنگ پارچه به حالت اولیه کاملا غیرممکن است. با این حال، راه هایی وجود دارد که می توانید لکه را خنثی کنید و از ایجاد سوراخ در پارچه جلوگیری کنید. البته روش هایی وجود دارد که تا حدودی رنگ پارچه را برمی گرداند.

از بین بردن لکه وایتکس با جوش شیرین

از بین بردن لکه وایتکس با جوش شیرین

از بین بردن لکه اگر وایتکس به مدت طولانی روی لباس بماند باعث ضعیف شدن الیاف و ایجاد پارگی و سوراخ در لباس می شود. می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. قسمت وایتکس را با آب سرد بشویید تا وایتکس اضافی از بین برود.
  2. مقداری جوش شیرین و آب را مخلوط کنید تا خمیر غلیظی به دست آید.
  3. خمیر جوش شیرین را به طور مساوی روی لکه پخش کنید.
  4. اجازه دهید خمیر خشک شود و به آرامی لباس را با مسواک بشویید.
ادامه مطلب  از بین بردن بوی بد لباس داخل کمد با 5 روش ساده

وایتکس یک ماده شیمیایی است که می تواند باعث ایجاد لکه های ناخوشایند روی لباس های ما شود. همیشه قبل از استفاده، برچسب و اطلاعات محصول را بخوانید. هنگام استفاده از سفید کننده وایتکس برای جلوگیری از لک مراقب باشید، این ماده به جلوگیری از لکه روی لباس شما کمک می کند و زندگی شما را بسیار آسان می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *