آیا تا به حال به موفقیت های بزرگ فکر کرده اید

آیا تا به حال به موفقیت های بزرگ فکر کرده اید

شاید کمتر کسی برای رشد زندگیش به فکر چاره اندیشی بوده است ما در این مقاله سعی داریم شنا را در حوزه لوازم خانگی آشنا کنیم.

چرخ گوشت صنعتی

امروزه با توجه به برندهایی که وجود دارد باعث شده تا قیمت چرخ گوشت صنعتی خارجی استفاده می کنند به صورت متفاوتی آن را برای مصارفشان تهیه نمایند.

این چرخ گوشتها در سایزهای مختلف بوده و می توانند در زمانی کوتاه حجم بالایی از گوشت را چرخ کنند تیغه های بزرگ و بسیار تیز امکان چرخ کردن را به آسانی فراهم می کنند به همین دلیل علاوه بر کارگاه های صنعتی در گوشت فروشیها و رستورانهای بزرگ هم برای چرخ کردن روزانه گوشت و عرضه غذای تازه گوشتی از این مدل چرخها استفاده می شود.

یکی از مهمترین ابزارهایی که امروزه به عنوان بخش جدایی ناپذیر از آشپزخانه های صنعتی شناخته می شود چرخ گوشت می باشد این چرخ گوشتها دارای ظرفیتهای متفاوت هستند، از نظر شکل ظاهری و توان قدرتی هم با یکدیگر فرق دارند و به همین دلیل امکان انتخاب آنها با توجه به نوع کار و حجم گوشتی که باید چرخ شود متفاوت است.

چرخ گوشت صنعتی

چرخ گوشت پارس خزر

کیفیتی که در ابزارهای اولیه این محصولات به کار می رود می تواند در قیمت چرخ گوشت پارس خزر بسیار تاثیر گذار باشد.

در بسیاری از رستورانها، کارگاههای تولید گوشت و فرآورده های گوشتی، قصابیها و حتی فست فود فروشی ها برای آنکه بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند از این مدل چرخ گوشتها برای چرخ کردن سریعتر انواع گوشت از جمله گوشت گاو، گوسفند، مرغ و غیره استفاده می کنند. برای آنکه بتوان چرخ گوشت متناسب را برای پیشبرد کار استفاده نمود توجه به توان و قدرت آن بسیار مهم است هرچه قدرت و توان چرخ صنعتی که برای تبدیل گوشت سالم به چرخی استفاده می شود بیشتر باشد در نتیجه حجم بیشتری از گوشت را می توان با آن آماده نمود.

ادامه مطلب  با رب سود رنگ و لعاب داری بدست آوردم

چرخ گوشت پارس خزر

چرخ گوشت دستی

این مدل از محصولات به دلیل تنوعی که دارا می باشند از هزینه های مختلفی برخوردارند به طوری که قیمت چرخ گوشت دستی نسبت به دیگر انواع پایین تر می باشد.

اگر به مراکزی که گوشت را چرخ کرده و مستقیم به مشتری ارائه می دهند رفته باشید انواع را حتما دیده اید چرخ گوشتهایی بسیار بزرگ که می توانند چندین کیلو گوشت را همزمان و در یک چشم برهم زدن چرخ کنند. از انواع شناخته شده چرخ گوشت صنعتی می توان به چرخ صنعتی پایه دار، رومیزی و گیربکسی اشاره نمود که هر یک دارای کاربرد و کارکردهای مخصوص به خودشان هستند.

چرخ گوشت پایه دار بیشتر در قصابیها که حجم گوشت مشخصی را باید به صورت روزانه چرخ کنند استفاده می شود این نوع چرخ گوشت از نظر توان قدرت کمتری نسبت به چرخ گوشتهای صنعتی گیربکسی دارد و البته قیمت آن هم پایین تر است.

چرخ گوشت دستی

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *