کنسول بازی قدیمی

کنسول بازی قدیمی شهرکرد

امروزه بازیهای جدید و پیشرفته ای در بازار عرضه شده و تمامی سنین از کودک تا بزرگسال را درگیر خد کرده است و افراد با هر جنسیتی با این دستگاهها مشغول بازی هستند.

کنسول بازی قدیمی که در اندازه های کوچک و مدل بازیهای کلاسیک هنوز در برخی از مراکز خرید بازی وجود دارد و افراد زیادی به وسیله آنها مرور خاطرات می کنند و از بازیهای نوستالژیک لذت می برند.

کنسول بازی قدیمی شهرکرد

گفتنی است که مجموعه آراد برندینگ یکی از ارائه دهندگان انواع دستگاه های کنسول قدیمی و جدید و اسباب بازی فکری دخترانه می باشد که با آنها افراد بتوانند خاطرات گذشته خود را مجدد مرور کنند و لذت ببرند.

این محصولات به همراه تمامی لوازمات جانبی اعم از دسته کنسول، کابلهای مورد نیاز، کارتریجها و دیسکهای بازی و غیره می باشد که برای علاقمندان ارائه می شود و با خرید آن در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند آن را درمکان خود تحویل بگیرند.

بزرگترها با نمونه های کنسول بازی قدیمی و بازی فکری خارجی بیشتر آشنایی دارند و هر کدام از آنها کارتریجهای خاص خود را داشتند و یا به صورت اتومات در حافظه خود دارای چندین بازی بودند که کیفیت تصاویر پایین بود و با تعداد پیکسلهای کمی برنامه اجرا می شد.

دستگاه کنسول به وسیله آداپتور مخصوص به خود از برق تغذیه می شود و با استفاده از کابلهای مخصوص صوت و تصویر به دستگاه تلوزیون متصل می شد که در برخی از دستگاه های تلوزیونی فرمت و یا برنامه کنسول ناشناخته بود و پشتیبانی نمی شد و بازی اجرا نمی شد و یا به نمایش گذاشته نمی شد که در کل مشکلات زیادی داشت.

ادامه مطلب  دروازه های ثروت با تجارت به روی من گشوده شدند

کنسول بازی قدیمی

امروزه بازیهای جدید و پیشرفته ای در بازار عرضه شده و تمامی سنین از کودک تا بزرگسال را درگیر خد کرده است و افراد با هر جنسیتی با این دستگاهها مشغول بازی هستند.کنسول بازی قدیمی که در اندازه های کوچک و مدل بازیهای کلاسیک هنوز در برخی از مراکز خرید بازی وجود دارد و افراد زیادی به وسیله آنها مرور خاطرات می کنند و از بازیهای نوستالژیک لذت می برند.

کنسول بازی قدیمی

بزرگترها با نمونه های کنسول بازی قدیمی و بازی فکری خارجی بیشتر آشنایی دارند و هر کدام از آنها کارتریجهای خاص خود را داشتند و یا به صورت اتومات در حافظه خود دارای چندین بازی بودند که کیفیت تصاویر پایین بود و با تعداد پیکسلهای کمی برنامه اجرا می شد.

بعد از میکرو و آتاری سگا به بازار آمد و بعد از مدت کمی کنسول بازی پلی استیشن وارد بازار شد و با استقبال خوبی از علاقمندان خود روبرو شد که این دستگاه کنسول معمولا در اندازه کوچکی تولید شده بود و بازیهای آن درون دیسکهای فشردئه مخصوص خود بارگزاری شده بودند و با قرار دادن دیسک درون دستگاه کنسول و روشن کردن آن و اتصال آن به تلوزیون بازی به اجرا در می آمد.

طراحی این کنسول نسبت به سگا خیلی پیشرفته تر بود و بازیهای آن کیفیت بهتری داشتند که از لحاظ تنوع بازی نیز تعداد بیشتری تولید شده بود که فوتبال جام جهانی ۱۹۹۸ آن در سطح جهان مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفت و این بازی افراد زیادی را به بازی فوتبال علاقمند کرد.

ادامه مطلب   چطور چرخ دنده های موفقیتم را به حرکت انداختم

کنسول بازی شهرکرد

امروزه تولید کنسول بازی بسیار مورد استقبال قرار گرفته ‌است و بازار فروش خوبی دارد در شهرکرد تولید این بازیها به سطح قابل ‌قبولی انجام می ‌پذیرد کنترل بازی اسباب بازی فکری

در واقع ویدیو های بازی و سرگرمی بسیار پیشرفته‌ ای می‌ باشند که توسط افراد و اشخاص هدایت و کنترل می‌ شوند کنسول بازی شهرکرد گستردگی بسیاری دارد و در مدلهای بسیار متنوعی تولید می ‌شوند.

کنسول بازی شهرکرد

نشاط و اکتیو بودن خاصی در این نوع سرگرمیها وجود دارد که کودکان و نوجوانان از آن استقبال فراوانی می‌ کنند قرار دادن افراد در بازی یکی دیگر از علل جذابیت آنها می‌ باشد به این شکل که فرد خود را یکی از بازیکنان درون زمین می ‌پندارد و با کنترل بازی توسط دسته ‌هایی که به مانیتور متصل هستند کنترل و هدایت بازیکنان بازی را به ‌عهده می ‌گیرد و در واقع از فکر و جسم خود مایه می‌ گذارد به‌همین ‌علت احساس می ‌کند که درون بازی قرار گرفته و درحال انجام آن می ‌باشد.

در گذشته بازیها و سرگرمیها بیشتر با استفاده از جسم انجام می ‌گرفت و برای انجام آنها نیاز به انرژی بسیار بالایی بود و این بازیها در فضای باز و در کوچه و خیابان به‌ صورت گروهی انجام می‌ شد.

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *