چه چیزهایی از پول درآوردن در زندگی مهم‌ترند؟

سلامتی

برخلاف تصور بسیاری از افراد ، پول به تنهایی خوشبختی به همراه نمی آورد. البته به یاد داشته باشید که بی پولی می تواند بدبختی به همراه داشته باشد. اگر شخصی ثروت و ثروت زیادی داشته باشد ، اما از بیماری لاعلاج رنج می برد و فقط در بستر بیماری رنج می برد ، آیا باز هم به فکر محاسبه دارایی خود است؟ آیا برای چنین شخصی مهم است که در این ماه چقدر درآمد داشته است؟

 

چند نکته که در زندگی مهمتر از درآمدزایی است
سلامتی مهمتر از درآمدزایی است

 

آرامش درونی

برخی ممکن است به اشتباه تصور کنند که پول می تواند صلح را به وجود آورد. اما آرامش و خوشبختی مواردی هستند که از یک احساس ناشی می شوند. آدم هنوز بالای سر دارایی خود احساس بدبختی و تهی بودن می کند. یک فرد نیازمند و زندگی متوسط ​​احساس خوشایندی دارد. آنچه یکی را خوشحال می کند و دیگری راضی نیست ، پول نیست. این احساس و دیدگاه درونی ما در مورد زندگی است.

 

چند نکته که در زندگی مهمتر از درآمدزایی است
صلح درونی مهمتر از درآمدزایی است

 

مهارت

پول چیزی است که در نتیجه کار سخت بدست می آید. در واقع ، پول کارمزد شما برای مدت زمان مشخصی شناخته شده است. اما افراد زیادی هستند که از راه های دیگر و بدون تلاش پول در می آورند. به عنوان مثال شخصی که به طور ناگهانی ثروت هنگفتی به ارث می برد یا شخصی که از شانس خود درآمد زیادی کسب می کند. اکنون آن دسته از افرادی که به طور اتفاقی یا شانس به دست آورده اند ، توان خرج کردن آن را دارند و می توانند آن را در یک پروژه سودآور سرمایه گذاری کنند ، ثروت آنها چند برابر خواهد شد.

 

اما اگر این فرد که یک باره ثروت های زیادی به دست آورده است ، قدرت سرمایه گذاری و هزینه و ضرر را ندارد ، آیا فرصت کسب ثروت دوباره وجود دارد؟ بسیاری از افرادی که از راه های غیرمعمول ثروتمند می شوند قادر به استفاده صحیح از آن نیستند. آنها ممکن است به دلیل اسراف این ثروت را از دست بدهند و فقیر بمانند زیرا دیگر فرصتی برای کسب ثروت ندارند.

چه چیزهایی از پول درآوردن در زندگی مهم‌ترند؟

بنابراین در اینجا باید بگوییم مهارت مهمتر از پول است. اگر شخصی که از طریق مهارت خود پول و ثروت جمع کرده است ، در اثر یک تصادف ثروت خود را از دست بدهد ، هنوز شرایط ثروتمند شدن را دارد. از آنجا که او مهارت و کار زیادی کسب کرده است و از آنجا که مهارت خود را رها کرده است ، می تواند دوباره تلاش کند تا درآمد کسب کند.

 

خانواده

شما می خواهید زندگی بهتری نسبت به کودکی برای فرزندان خود داشته باشید. اما وقتی به دنبال یک ریال پول دیگر هستید و در خانه و در کنار خانواده خود نیستید ، هزینه های معنوی زیادی خواهید کرد. برخی معتقدند که با کسب درآمد بیشتر و ارائه امکانات بیشتر می توانند همسر و فرزندان خود را خوشبخت کنند. اما آنچه خانواده واقعاً به آن احتیاج دارد حضور شماست.

 

شاید اگر نیم ساعت زود از خواب بیدار شوید و به محل کار خود بروید ، بتوانید بلافاصله بعد از کار به خانه بروید و در کنار خانواده خود باشید.

 

وقتی خانواده منتظر بازگشت شما و بیدار ماندن در محل کار خود باشید ، شما “سخت کوش” ​​محسوب نخواهید شد. در حقیقت ، نتیجه این رفتار این است که شما توانایی مدیریت زمان ، کارایی و تعیین مرزها را ندارید. وقتی عادت های جدیدی را انتخاب می کنید و در عمل به آنها پایبند هستید ، هم درآمد خود را افزایش می دهید و هم بیشتر وقت خود را با خانواده می گذرانید.

لذت یادگیری را تجربه کنید

هر زمان چیز جدیدی یاد می گیرید ، دانش شما افزایش می یابد و با دانش بیشتر ، عزت نفس شما افزایش می یابد. یادگیری به ما کمک می کند تا انعطاف پذیرتر و سازگارتر با شرایط جدید باشیم. یادگیری باعث می شود که افکار ما خلاقیت و ابتکار بیشتری داشته باشد و با چیزهای ناشناخته احساس راحتی بیشتری داشته باشیم.

 

خواندن کتاب بهترین راه برای یادگیری است. برای لذت بردن از یادگیری کافی ، هرگز مطالعه و جستجوی دانش بیشتر را متوقف نکنید. یادگیری به زندگی ما معنا می بخشد و به زندگی ما ارزش می بخشد. شما قدرت تصمیم گیری در مورد چگونگی تغییر زندگی خود را دارید.

تجربیات

ما فقط یکبار فرصت زندگی داریم و در این شکی نیست. هر روز و هر ساعت نشستن در دفتر کار و کسب درآمد بیشتر منطقی نیست. با نشستن در موقعیت رهبری می توانید پایان زندگی را تجربه کنید. پس سخت کار کنید و زندگی را به معنای واقعی زندگی کنید.

 

خودانگیخته باشید. از هر فرصت سفر استفاده کنید. در برنامه های سرگرمی که در منطقه شما برگزار می شود شرکت کنید. حساب بانکی شما می تواند افراد زیادی را تحت تأثیر قرار دهد. اما خاطرات و داستان هایی که از تجربه زندگی به دست می آورید برای مردم شیرین تر خواهد بود. پول هرگز نمی تواند شما را به آن موقعیت برساند.

 

تجربه زندگی ارزشمند است. این تجربیات ایده های خوبی به شما می دهد و دیدگاه شما را نسبت به جهان شکل می دهد. تجربه شما به شما کمک می کند تا مشکلات کار را حل کنید و شرایط دشواری را پشت سر بگذارید.

 

چند نکته که در زندگی مهمتر از درآمدزایی است
تجربه مهمتر از درآمدزایی است

 

ایمان

ایمان یکی از مهمترین ارکان برای دستیابی به اهداف و آرزوهای ما است. ایمان یعنی ایمان و اطمینان ما. هرچه بیشتر ایمان بیاوریم ، بیشتر دریافت می کنیم. به عبارت دیگر ، ما مطابق انتظارات و خواسته هایمان مبارک هستیم. شما باید به گونه ای رفتار کنید که نشان دهد شما به دنبال موفقیت ، خوشبختی و فراوانی هستید و برای آن آماده شوید. بدانید که براساس باورهای شما دائماً به شما داده می شود. این تنها ایمانی است که می تواند ذهن را تحت تأثیر قرار دهد. وقتی می خواهید به آرزویی برسید ، اما ایمان کافی و واقعی در قلب خود برای رسیدن به آن ندارید و شک دارید که آیا به هدف خود خواهید رسید یا خیر ، مطمئن باشید که محقق نخواهد شد.

 

اگر باور نداشته باشید ، اتفاقی برای شما نمی افتد. شما باید باور داشته باشید که خدا شما را از راه های عجیبی که حتی به آنها فکر نمی کنید ، به اهداف خود می رساند. خدا هرگز گناه نمی کند و تمام راه های خود را کامل می کند ، او برای انجام هر کاری قدرتمند و قدرتمند است. تمام آنچه را كه محال می دانید و تردید شما واقع شده است از خدا بخواهید و كاملاً ایمان داشته باشید كه محقق خواهد شد. زیرا خداوند قدرتمند ، قدرتمند ، بخشنده و دوست داشتنی است

منبع:
https://www.beytoote.com/psychology/zendegi-behtar/important8-money-life.html

درباره‌ی تودی نیوز

حتما ببینید

چطور جنین را از خواب بیدار کنیم؟

چطور جنین را از خواب بیدار کنیم؟

اولین باری که او با تکان دادن شما وجود خود را اثبات می کند ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *