پسته حس خنده و شادی را به زندگی من دوباره بازگرداند

پسته حس خنده و شادی را به زندگی من دوباره بازگرداند

زمانی ‌که از مشکلات مالی رنج می ‌بردم به ‌دنبال یک شغل دومی بودم تا زندگی خودم را نجات دهم و بعد از تحقیق ‌های مختلف با توصیه یک فرد متخصص وارد یک حوزه عالی به نام پسته شدم، با فعالیت در این حوزه مسیر زندگی ‌ام متحول شد و نه ‌تنها مشکلات مالی من حل شد بلکه ثروت عظیمی را به دست آوردم، می‌ توانم بگویم پسته دوباره خنده و شادی را به زندگی من بازگرداند، از آن‌ جایی‌ که دنیای پسته بسیار گسترده است در اینجا من سه نمونه پرفروش آن را معرفی می ‌کنم.

پسته بادامی خام

قیمت پسته بادامی خام علاوه بر کیفیت به میزان تولید و عرضه این محصول نیز بستگی دارد و اگر حجم تولید و برداشت کاهش یابد به دنبال آن قیمت این محصول افزایش می یابد. برخی از استان های جنوب کشور هر یک با چند هزار تن تولید پسته بادامی در رتبه های برتر در بین سایر استانهای کشور قرار داشته اند. لازم به ذکر است که شهرهای جنوبی به عنوان قطب تولید پسته بادامی کشور، در بخشهای مختلف کشور بیش از ۲۰ استان به صورت کلی یا پراکنده در تولید و برداشت پسته بادامی کشور مشارکت دارند. برای همین است که ممکن است در هر استان با حدود هزار تن تولید در سال امکان تامین بخشی از نیاز داخلی هر بخش از کشور را داشته باشیم.

پسته بادامی خام

پسته تبریز

پسته تبریز یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع پسته محسوب می شود، قیمت پسته تبریز زمانی که به صورت عمده خریداری شود بسیار مقرون به صرفه تر از خرید جزئی آن می باشد. از این آجیل، برای مصارف زیادی استفاده می شود برای مثال از پسته سال ‌هاست که به عنوان قوت مردان یاد می‌ شود. به خصوص اگر با دیگر مغزها و انواع دیگر آجیل‌ها، نظیر بادام، فندق و گردو ترکیب شود؛ در این صورت خاصیت آن تا چندین برابر افزایش پیدا می‌ کند. مثلا در معجون‌ها، شاهد همین ترکیب ‌ها در کنار هم هستیم. این محصول برای درمان اختلالات جنسی و از طرف دیگر در بهبود آن، نقش بسزایی دارد. از فواید پسته برای مردان، می ‌توان این موارد را نیز نام برد: افزایش قوت مردانه، افزایش میل، بهبود اختلالات نعوظ و البته بهبود عملکرد قلب.

ادامه مطلب  چطور در قرن بسیت و یک میلیاردر شدم

پسته تبریز

پسته گرمسار

قیمت پسته گرمسار به عوامل مختلفی از جمله میزان تولید و عرضه این محصول بستگی دارد. همچنین تولید پسته ایران متاثر از عوامل مختلفی می باشد برای مثال تغییرات اقلیمی و بروز سرمازدگی و یا گرمای بیش از حد هوا هر یک می توانند بر روی باروری درخت پسته در شرایط خاص تاثیر منفی داشته باشند. به عنوان مثال سرمازده شدن درختان در بهار یکی از دلایلی است که به نظر بسیاری از کارشناسان به عنوان یکی از فاکتورهای موثر بر کاهش تولید پسته قابل توجه بوده و با توجه به این که افت تولید را به همراه دارد، می توان آن را عامل مهمی برای کاهش صادرات این محصول دانست. البته این فقط سرمازدگی در فصل بهار نیست که به درخت پسته آسیب وارد خواهد کرد، بلکه گرمای بیش از حد نیز مشکلات خاص خود را دارد.

پسته گرمسار

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *