ویژگی های یک مونوپاد خوب چیست؟

امروز کلمه مونوپاد را زیاد می شنویم و بسیاری از افراد به دنبال خرید مونوپاد خوب هستند ، اما مونوپاد چیست و چه کاری انجام می دهد؟ اگر می خواهید یک مونوپاد خوب بخرید ، پیشنهاد می کنیم با ما همراه شوید.

احتمالاً نام سلفی را شنیده اید و می دانید چیست ، شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام پر از سلفی هایی است که مردم می گیرند و بازار رقابتی برای سلفی های بهتر بسیار داغ است و سلفی ها نیز به این سلفی ها گفته می شوند. که عکاس از خودش می گیرد. یکی از ابزاری که باعث می شود سلفی های بهتر و بهتری بگیرید ، مونوپاد است. و برخی آن را به چوب یا تپانچه تعبیر کرده اند.

مونوپاد از سه قسمت تشکیل شده است

  • کلیپ: برای پشتیبانی از تلفن همراه
  • شاتر یا ریموت بلوتوث: برای گرفتن عکس
  • میله: برای دور نگه داشتن دوربین از شما ، این میله از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده تا سبک باشد

– در مونوپاد شما باید یک تلفن همراه را در داخل براکت روی سر آن وصل کنید و سپس نوار را در جهت مورد نظر بچرخانید و با شاتر بلوتوث یا دکمه شاتر روی دسته عکس خود را بگیرید.

_ اندازه نوار می تواند از ۵۵ سانتی متر تا ۱۱۰ سانتی متر باشد و شاید هم بیشتر ، این نوار تاشو است و می تواند در هر جایی با شما باشد. در برخی از مونوپادها ما یک دکمه بزرگنمایی نیز داریم و با این دکمه بزرگنمایی می توانیم زاویه عکس خود را افزایش دهیم و عکس بهتری بگیریم.

مونوپادها بر اساس مواد بدنه ، نوع براکت و دکمه شاتر به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

ویژگی های یک مونوپاد خوب چیست؟

مونوپاد معمولی با کرکره دستی

قیمت این مونوپاد بسیار ارزان تر از مونوپادهای دیگر است ، دکمه شاتر آن با سیم به تلفن همراه شما متصل است و با فشار دادن دکمه از شما عکس گرفته می شود. اگر بخواهیم به یک اشکال بزرگ اشاره کنیم ، می توانیم بگوییم که ممکن است هنگام گرفتن عکس از دست شما لرزید و در نتیجه سلفی شما خراب شود.

مونوپاد حرفه ای با شاتر بلوتوث (کنترل از راه دور)

این مونوپاد دارای یک کنترل کننده بلوتوث همراه با مونوپاد است که در برخی موارد جدا از خود مونوپاد به فروش می رسد. برای استفاده از این مونوپاد ابتدا باید آن را از طریق بلوتوث با تلفن خود جفت کنید. برخی از monopod ها دارای دو یا چند دکمه عکسبرداری با Android یا iPhone هستند. با استفاده از این دسته از مون پادها ، به دلیل وجود این ویژگی ، می توان عکس های حرفه ای و خلاقانه تری گرفت.

اگر می خواهید مونوپاد بخرید ، به وزن آن توجه کنید و اطمینان حاصل کنید که وزن آن برای شما سنگین نیست ، قیمت مونوپاد بسته به نوع ماده و نوع آن متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​قیمت آن در حدود زیر است:

و ما توصیه می کنیم که یک مونوپاد خوب بخرید
اگر به دنبال مکان مناسب برای خرید این مونوپادها هستید ، می توانید آن را از فروشگاه های آنلاین یا فروشگاه تجهیزات و تجهیزات عکاسی تهیه کنید و هنگام خرید ۱۰۰٪ به وزن آن توجه کنید ، و لطفا توجه داشته باشید که آیا همه موارد را با احتیاط رعایت کنید سلفی گرفتن

منبع:

https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/characteristics1-good1-mvnvpad1.html

درباره‌ی تودی نیوز

حتما ببینید

چگونه کودکانی با شخصیت تربیت کنیم؟

چگونه کودکانی با شخصیت تربیت کنیم؟

در حالی که والدین برخی از صفات خود را از فرزندان خود به ارث می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *