کیوی تالش در روسیه

نشاطی که کیوی به زندگی من داد

توانایی خوب زندگی کردن و در عین حال سرمایه گذاری کردن هرچه قدر هم که کم باشد نیاز به هوش اقتصادی بالا دارد اضافه داشتن چیزی است که باید به صورت فعال برنامه ریزی کنید. من با برنامه ریزی و تجارت بر روی محصول کیوی توانستم نشاط را به زندگی ام برگردانم و به ثروت برسم.

کیوی زیر برگ

کیوی زیر برگ به رنگ قهوه ای و دارای پرز می باشد غالبا سفت هستند و گوشتین و نباید خیلی نرم باشند.

بیشتر در مناطق شمالی پرورش داده می شوند خصوصا گیلان و منطقه تالش و آستارا بطور تقریبی یک ماه که از ۱۵ مهر تا ۱۵ آبان ماه هرساله بر روی درخت پیش خرید می شود.

برای تشخیص کیوی زیر برگ هنگام خرید باید به نکاتی مانند سفتی کیوی رنگ متمایل به قهوه ای پوست این میوه و یک دست و گوشتین بودن آن دقت کرد.

از فنی ترین نکته هنگام خرید کیوی زیر برگ که نباید از آن غافل شد تازه بودن آن هست زیرا مثل تمام میوه های دیگر بایستی تازه مصرف شود.

از کجا بدانیم که تازه است این میوه به دلیل پوسته نازک حساسیت زیادی دارد و در قیاس با سایر میوه ها زودتر له می شود. بنابراین در موقع خرید کیوی زیر برگ از طریق پوست تازگی آن را امتحان بکنید.

کیوی زیر برگ

کیوی تالش در روسیه

در زمان خرید کیوی تالش در روسیه آن را به آرامی فشار دهید و از خرید کیوی هایی که زیادی سفت می باشند خودداری کنید چرا که این نمونه کیوی ها هنوز به طور کامل رسیده نمی باشند.

ادامه مطلب  رودخانه آغشته به جیوه قایق شناورم را به دریای ثروت رساند!

به پوست کیوی به خوبی توجه داشته باشید نباید هیچ گونه چروکی روی سطح کیوی وجود داشته باشد و کیوی باید پوست کاملا صافی داشته باشد تا با این موضوع به تازگی کیوی پی ببریم.

تازگی مسئله مهمی می باشد چرا که در طول انتقال امکان خرابی و له شدن آن به حداقل می رسد‌ و شما بهترین میوه را با بهترین کیفیت خریداری می کنید.

باغ های تالش چیزی حدود ۳۹۹۵ هکتار می باشد که از این مقدار همواره بخشی به بازار های داخلی عرضه شده و بخش دیگر نیز به خارج از کشور و در هر دو صورت سوده بسیار زیادی به باغبانان تعلق گرفته است.

در آبان و آذر برداشت این محصول انجام می شود و یکی از بزرگترین و مهم ترین کشور های هدف برای صادرات کیوی تالش روسیه می باشد.

و از این ۱۲۰ هزار تن کیوی که در شهر تالش برداشت می شود سهم بزرگی به کشور های هند و روسیه تعلق می گیرد و به این دو کشور صادر می شود.

کیوی تالش در روسیه

کیوی انلاین

از ویتامین موجود در کیوی انلاین می توان به ویتامین های A ، B و C اشاره کرد که تمام آن ها در سلامتی ما نقش موثری را ایفا می کنند.

کیوی برای درمان مشکلات پوستی بسیار مفید عمل می کند و می توان از آن در بیشتر موارد استفاده کرد که پوست آن قهوه‌ای رنگ و گوشت آن سبز است.

اگر درگیر ریزش مو هستید به دلیل وجود ویتامین های E و C در کیوی شاهد درمان ریزش مو خو خواهید بود.

میوه کیوی در جوان شدن پوست هم کاربرد دارد مصرف کیوی انلاین می تواند تغییرات پوستی به دلیل گذر زمان را تحت کنترل در آورد و پوستی لطیف و زیبا را حفظ نماید.

ادامه مطلب  برای میلیاردر شدن به صدای درونی خودت گوش بده

کیوی انلاین

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *