لمینت-سرامیکی-تبریز

لمینت سرامیکی بدون تراش تبریز

یکی از پوشش های مهم در روی دندان که برای زیبایی استفاده می شود لمینت نام دارد.

روکش لمینت سرامیکی نازک در زمان نصب بر روی دندان به صورت تراش خورده می باشد که به فرق آن را با بدون تراش در ادامه اشاره خواهیم کرد.روکش لمینت با نام  پرسلن ونیر هم شناخته می شود که ماده ای سخت شبیه دندان است و برای ترمیم و زیبایی دندان به کار برده می شود.این محصول در لابراتور و آزمایشگاه های حرفه ای ساخته می شود که از مقاومت و دوام بسیار بالایی برخوردار است.لمینت های سرامیکی دارای ضخامت ۶ میلی متری می باشند که بر روی دندان تراش خورده قرار می گیرند.البته مدل های جدیدی هم در بازار مشاهده می شوند که می توان بدون نیاز به تراشیدن دندان، آن را روی دندان فرد نصب کرد.

لمینت-سرامیکی-بدون-تراش-تبریز

امروزه بسیاری از تولیدکنندگان در لابراتور های بسیار پیشرفته با تمام دستگاه بروز و استرلیزه در تولید مواد اولیه لمینت سرامیکی اقدام کرده اند و محصولی با کیفیت را به بازارهای فروش عرضه می کنند. مجموعه آراد برندینگ یکی از مراکز معتبر است که انواع لمینت سرامیکی را با بهترین کیفیت و  قیمت مناسب به دست خریداران عزیز می رساند.

لمینت سرامیکی تبریز

کیفیت مواد اولیه لمینت سرامیکی  برای رسیدن به دوام مورد نظر و رنگ طبیعی بسیار مهم می باشد این ماده دندان پزشکی در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود و اگر شما قصد تهیه آن را دارید بهتر است آشنایی کافی با انواع آن به دست آورید تا با شناخت کامل نسبت به تهیه این ماده کاربردی اقدام نمایید.

ادامه مطلب  آواز خوش میلیاردر شدنم در شهر پیچید

لمینت-سرامیکی-تبریز

از مواردی که دارای شهرت مناسبی هستند می توان به لمینت سرامیکی تبریز اشاره کرد که در مقایسه با انواع دیگر آن از کیفیت بهتری برخوردار است.

لمینت IPS Empress:از انواع بسیار رایج و کاربردی روکش لمینت سرامیکی است که جهت استفاده از آن ابتدا یک مدل از دندان بیمار تهیه کرده و قالب گیری می نمایند سپس لمینت را بر روی این قالب قرار داده و با انجام پرس به شکل دندان بیمار در می آورند.در مرحله بعد لمینت سرامیکی شکل داده شده را در کوره قرار داده و جهت استفاده بیمار آماده می کنند.

لمینت CAD-Cam:در این روش از یک بلوک سرامیکی استفاده می شود و توسط آن روکش دندان ساخته می گردد به دلیل این که این نوع لمینت از رنگ مناسبی برخوردار نیست امروزه استفاده از آن بسیار محدود شده است.

لمینت بیس آلومینا و زیرکونیا:در این روش ابتدا یک قالب گچی از دندان بیمار تهیه می شود و سپس توسط اکسید زیرکونیوم یک لایه ایجاد می شود که دقیقا منطبق با قالب و در نتیجه دندان بیمار می باشد.سپس قالب سرامیکی تهیه شده را در کوره قرار می دهند و پس از آن بر روی دندان نصب می کنند البته به دلیل دشواری نصب این نوع لیمنت امروزه استفاده از آن بسیار محدود می باشد.

لمینت فلدسپات:این نوع از لمینت دندانپزشکی از جنس فلدسپات ساخته می شود و معمولا با استفاده از پودر گذاری در لابراتور بر روی قسمت cast انجام می شود.

 

لمینت سرامیکی بدون تراش

لمینت های سرامیکی بسیار نازک و دارای مقاومت بالا هستند و می توان از آن به عنوان زیبایی استفاده کرد.برخی از لمینت سرامیکی بدون تراش می توان در روی دندان نصب کرد و این نوع مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

ادامه مطلب  هنر خود را در افزایش پولهایتان افزایش دهید

زمانی که لمینت های سرامیکی در روی دندان شما نصب می شود، بهتر است از مصرف دخانیات به شدت دوری کرده و همچنین قهوه و چای را کمتر استفاده کنید، زیرا این مواد سبب به سرعت زرد شدن لمینت ها می شود که ممکن است چهره ی زشت و زننده ای را در فرد ایجاد کند.

لمینت-سرامیکی-بدون-تراش

در حال حاضر لمینت های سرامیکی یکی از محبوب ترین لمینت های موجود در بازار است که با توجه به نوع و کیفیت آن قیمت گذاری می شود.لمینت سرامیکی بدون تراش دیگر نیاز به تراشیده شدن دندان نیست و فرد می تواند روی دندان های خود این محصول را نصب کند.در زمان نصب ممکن است تا چندین ماه احساس درد بر روی دندان ها احساس کنید که این یک امر طبیعی است و بعد از مدتی خوب می شود.یکی از معایب لمینت سرامیکی این است که در زمانی که عمر خود را کرده باشند می بایست برای تعویض آن اقدام کرد.

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *