فروش طناب پلاستیکی

فروش طناب پلاستیکی کشاورزی

انسان بعد از کشف پلاستیک زندگی را دگرگون کرد و همواره در تمامی حوزه ها از آن بهره می برد نفت فقط در سوخت نقش ندارد بلکه امروزه با نفت می توان هر اشکالی را مقاومت و استحکام گوناگون تولید کرد و در ساخت طناب پلاستیکی کشاورزی جزوء مواد اولیه محسوب می شود پلاستیک یکی از مشتقات نفتی است و با آغاز تولید پلاستیک بشر توانست با هزینه کمتری جوابگوی جامعه بشری باشد.

اگر کمی توجه کنید و دقت بالاتری در اشیاء اطراف داشته باشید متوجه می شوید از هر ۱۰ محصول مصرفی ۵۰ تا ۷۰ درصد آن از جنس پلاستیک است پلاستیک می تواند در ۳ نوع جامد، مایع و گاز در بیاید و در تمامی حوزه ها کاربرد داشته باشد در این زمینه یعنی کاربرد های متعددی که در صنعت سبک و سنگین دارد شرکت آراد برندینگ برای جمع آوری اطلاعات جامعی در این زمینه شما عزیزان را راهنمایی می نماید.

فروش طناب پلاستیکی کشاورزی

دلیل تاکید حذف پلاستیک برای انسانها دلایل متعددی دارد برخی از پلاستیکها بازیافت نمی شوند البته اکثر پلاستیکها بازیافت شدنی هستند اما تعداد کمی از آنها این قابلیت را ندارد و همین تعداد کم در حجم پلاستیکی که در دنیا تولید می شود رقم بسیار بالایی است از این رو از بین بردن آن یک معضل است و غیر از بازیافت نشدن برخی پلاستیکها افراد جامعه پس از مصرف پلاستیک همواره پلاستیک بازیافتی را در جایگاه مناسب قرار نمی دهند و در طبیعت راها می شود.

بدون استثنا تمامی پلاستیکها مدت بسیار طولانی را در طبیعت عمر می کنند و باعث آلودگیهای بسیاری شده اند خاک که سختترین مواد را در کمترین زمان تجزیه می کند برای تجزیه ضعیف ترین پلاستیک نیاز به چندین سال زمان دارد و پلاستیکهای مقاوم صدها سال در خاک باقی خواهد ماند و غیر از آن موجوداتی که در آنجا زندگی می کنند نابود خواهند شد.

ادامه مطلب  ریش تراش خط زن آلمانی

 

طناب پلاستیکی کشاورزی

یکی از مشاغل سودده که می توان با سرمایه اندک آن را راه اندازی کرد، تولیدی طناب رنگی پلاستیکی بوده که در اکثر شهرهای کشور مانند تهران کارگاه های زیادی برای تولید این محصولات مشغول به کار می باشند.

این نوع تولیدیها نیاز به یک فضای کوچک دارند که با حداقل دستگاه ها می توان استارت کار را زد و سود مناسبی را از این راه بدست آورد.

این نوع محصولات کاربردهای زیادی داشته و علاوه بر استفاده در منازل، در صنایع نیز برای بسته بندی از طناب استفاده می شود.

انسان دیگر نمی تواند برای سیر کردن خود و تهیه مواد غذایی فقط به طبیعت اکتفا کند از این رو از دیرباز به کشاورزی پرداخته است و علم کشاورزی را همواره به نسل بعدی خود انتقال می دهد نسل امروزی از پلاستیک در ساخت طناب، لوله ها، پوشش و عایق رطوبتی و غیره پلاستیکی بهره می برد.

طناب پلاستیکی کشاورزی

خوب است بدانید که طناب پلاستیکی کشاورزی در گذشته از الیاف طبیعی مانند درخت انگور و پشم گوسفندان برای شکار و جا به جاایی ساخته می شد که اسحکام بسیار خوبی داشت اما امروزه غیر از طناب پلاستیکی جنس دیگری را نمی توانید در بازار پیدا کنید و در عین حال مقاوم تر از طناب پلاستیکی را با این وزن سبک نمی توان ساخت.

 

فروش طناب پلاستیکی

یکی از ویژگیهایی که در زمان خرید طناب پلاستیکی همچون گونی کنفی بسیار اهمیت می دهند قیمت و کیفیت در برابر کاری که انجام می شود است.

طنابها بر سه درجه تولید، دسته بندی می شود که با توجه به مواد اولیه آن درجه بندی می شود که در ادامه به تمامی سه مدل کیفیت می پردازیم.

ادامه مطلب  درآمد میلیاردی خود را مدیون مهارت هایم هستم

طناب درجه یک که شکل ظاهری بسیار شفاف و رنگ براقی دارد از مواد اولیه درجه یک پتروشیمی تولید می شود.

برای تعیین طناب درجه دو، از مواد اولیه درجه دو که از بازیافت نایلون و پلاستیک تولید شده ساخته می شود و طناب درجه یک و نیم از ترکیب مدل درجه یک و دو تولید و دارای شفاف کمتری دارد.

فروش طناب پلاستیکی

همانطوری که در مطالب فوق اشاره کردیم طناب ضخیم پلاستیکی یکی از پرکاربردترین در صنایعهای مختلف است که مجموعه ما به عنوان یک مرکز فروش طناب پلاستیکی و انواع نمونه های کاربردی این محصول را با قیمت مناسب در معرض فروش قرار می دهد.

عواملهایی هستند که برای دوام این محصول بسیار تاثیر گذار است که می توان به ساختار طناب، قطر طناب، میزان کشش طناب، مکان استفاد از طناب ساختار طناب بسیار مورد اهمیت قرار دارد.

نقطه ذوب این محصول بين ° ١٣٥ تا ٢٦٠ درجه سانتیگراد می باشد که قابل آتش گرفتن نیستند.

برای تولید طناب پلاستیکی باید یک کارگاه راه اندازی کرد که این تولیدی باید تجهزات نظیر جرثقیل برقی، انکوباتور بهداد، دستگاه دسته بندی، اکسترودر، دستگاه کلاف کن، دستگاه دسته بندی و دستگاه بافنده داشته باشد.

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *