چسب حرارتی

زندگی دلخواهی که چسب به من داد

ثروتمندان به چیزهای بزرگ فکر می کنند و در نتیجه شغلی که برایشان دستمزد کمی دارد کنار می گذارند. من با انتخاب شغل تجارت نتیجه آن را زندگی پر ثروت دیدم و فعالیتم را در زمینه چسب آغاز کردم.

چسب درزگیر ایزوگام

با آمدن فصل زمستان و شروع بارش باران و برف باید به فکر چسب درزگیر ایزوگام ساختمان ها باشیم و باید گفت که این امر از گذشته های دور مرسوم بوده و هست.

ابتدایی ترین روش می دانیم که استفاده از کاه کل و یک نایلون ضخیم بوده که با پهن کردن پلاستیک روی پشت بام و ریختن کاه گل پشت بام در برابر نفوذ رطوبت تا حدودی عایق می شد.

این شیوه مزایا و معایب خود را دارد که کم کم روش دیگری جایگزین آن شد.

با پیشرفت علم و تکنولوژی ایزوگام جایگزین این روش قدیمی شد و لایه ای از قیر و فویل با حرارت روی پشت بام قرار داده می شود که نسبت به روش قبلی کارایی بیشتری دارد.

اما ایزوگام هم یک سری معایب دارد و هزینه زیادی می برد، کارشناسان و مهندسان بر آن شده اند تا بتوانند جایگزین دیگری را برای این روش پیدا کنند.

چسب درزگیر ایزوگام

چسب چوب شمال ۲۰ کیلویی

زمان استفاده از چسب چوب شمال ۲۰ کیلویی شما باید چندین قطره از آن را بر روی یک لایه بریزید سپس لایه دیگر را روی آن قرار دهید و کمی آنها را فشار دهید تا به هم بچسبند.

چسب چوب بعد از خشک شدن در برابر آب مقاومت زیادی دارد تا جایی که وجود آن باعث آب بندی هم می شود و زمانی که یک سطح با استفاده از آن پوشیده شده است.

ادامه مطلب  برای میلیاردر شدن به صدای درونی خودت گوش بده

این محصول حالتی مایع دارد و رنگ آن شفاف و بدون بو است و به دلیل داشتن غلظت زیاد در صورت تمایل می توانید از آب برای رقیق سازی آن استفاده کنید.

چسب چوب شمال 20 کیلویی

چسب حرارتی

قدرت چسبندگی بسیار بالا و زمان خشک شدن سریع از ویژگی های چسب حرارتی محسوب می شود.

برای استفاده از چسب حرارتی سطح مورد تعمیر باید تمیز و کاملاً چربی زدایی شده باشد و آماده سازی سطح خوب تضمین تعمیر بهتر است.

نکاتی در خرید چسب حرارتی وجود دارد که با توجه به این نکات قطعاً قادر خواهید بود خرید بهتری را انجام دهید.

شرکت تولید کننده چسب حرارتی اگر از برندهای معتبر و صاحب نام بازار باشد می توانید از عملکرد و کارایی چسب اطمینان خاطر بیشتری حاصل کنید.

چسب حرارتی

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *