روغن کمپرسور اصفهان

روغن کمپرسور یخچال اصفهان

یکی از مهمترین انواع روغن که در تمام شهرهای ایران مانند تهران اصفهان و تبریز کاربرد دارد روغن کمپرسور می باشد.

این روغن در کمپرسور البته بسته به نوع و مدل کمپرسور مورد استفاده قرار می گیرد، این قطعه از ماشین یکی از پر تحرک ترین مدلهای خانه می باشد به همین دلیل تولید گرمای بسیار زیادی دارد.

همچنین به دلیل همین تحرک بسیار بالا اصطکاک بسیار بالایی را هم تولید می کند که می تواند باعث سابیدگی و خرد شدن بسیار بالا در ماشین شما شود.

دقیقا به همین دلیل باید حواسمان به روغنی که در کمپرسور ماشین مان می ریزیم باشد زیرا استفاده از روغنهای نامناسب می تواند باعث عواقب بدی در ماشین شود، یک روغن کمپرسور خوب می تواند به خوبی هر چه تمامتر باعث ان شود که قطعات کمپرسور در برابر خوردگی ایمن باشند و روانکاری کمپر سور هم افزایش پیدا کند.

روغن کمپرسور یخچال اصفهان

مجموعه بزرگ و معتبر آراد برندینگ باسابقه طولانی در تولید و گخش انواع روغنهای کمپرسور با قیمتهای بسیار مناسب و کیفیت مثال زدنی شما را به خرید محصولات خود دعوت می کند.

در کمپرسور ازقطعات بسیار زیاد متحرک و غیرمتحرک استفاده می شود که به دلیل حرکت زیاد گرمای بسیار زیادی را به وجود می اورند این گرما معمولا از طریق بالا خارج می شود و همچنین این حرکت باعث اسطکاک بسیار بالایی نیز می شود این دو عامل به مرور زمان باعث می شود که کمپر سور شما خراب شود ولی یک روغن کمپرسور باکیفیت می تواند جلوی هر دوی این موضوعات را بگیرد و سرعت خرابی کمپرسور را بسیار کند کند پس هموارده از روغن کمنپراسور با کیفیت استفاده کنید.

ادامه مطلب  محققان درباره رسیدن به سرمایه چه می گویند

روغن کمپرسور یخچال

شما به راحتی می توانید در هنگام تهیه روغن کمپرسور یخچال نکات لازمه را دقت نمایید تا دچار اشتباه در خرید خود نشوید. در صورتی که رنگ روغن کمپرسور تیره باشد می بایست برای تعویض در اسرع وقت اقدام نمود و در صورت تعویض نکردن روغن کمپرسور قدیمی می تواند مشکلات بسیار فراوانی برای سلامتی موتور یخچال شما به وجود بیاورد و یا حتی می تواند هزینه های بسیار بالایی را نصیب شما نماید.

روغن کمپرسور یخچال

براین اساس یخچالها، یکی از مهمترین وسیله های هر منزل لحاظ می شوند و به نوعی می توان روغن کمپرسور را مرکز یخچال دانست و همواره باید بسیار خوب و بی عیب باشد چرا که روغن کمپرسور یخچال موجب چزخش گازهای تبریدی در اطراف سیستم موجب تشکیل و به وجود آمدن سرما می شود و به تعابیر دیگر اگر در فعالیت روغن کمپرسور اختلالی به وجود آید می تواند تمام اجزایی که در یخچال موجب عملکرد صحیح آن می شوند را دچار اختلال گرداند.

بنابراین برای شناخت بهتر این محصول می توان اجزای اصلی کمپرسور باد را به سه دسته تقسیم نمود که عبارتند از میل لنگ، سوپاپ و پیستون که با چرخش میل لنگ عملکرد آن به نوعی مشابه با تلمبه را دارا می باشد و به راحتی با گردش گازها به صورت مداوم موجب ایجاد سرما در یخچال می شود و به دلیل روانکاری قطعات کاربردی درون کمپرسور می بایست با استفاده از روغن مناسب این امر را محقق نمود و بسیاری از روغنها برای استفاده در کمپرسور مورد استفاده قرار می گیرد که از این نوع می توان به روغن معدنی و مصنوعی اشاره نمود که روغنهای مصنویی دارای مواد آلی و گلیکول می باشند که استفاده بسیار گسترده ای در صنعت تبرید دارا می باشند.

ادامه مطلب  شلوار مازراتی کمربند دار دخترانه

روغن کمپرسور اصفهان

در حقیقت این نوع شاخص با کمک ساختار شیمیایی روغن و اندازه ملکولی روغن این اطلاعات را به ما می دهد و بسیار دقیق است، از جمله موارد دیگری که بر روی پشت روغن کمپرسور ذکر می شود شاخص ویسکوزیته سیال است این شاخص باعث می شود که میزان تعییرات روغن در برابر گرما به خوبی نشان داده شود.

روغن کمپرسور اصفهان

از جمله بهترین انواع روغنهای ماشین، روغن دنده و روغن کمپرسور اصفهان می باشد.

زیرا در زمانی که دمای درون روغن بالا می رود اعدا اندازه گیری شاخص ویسکوزیته هم بالا می رود به همین دلیل باید به این یک مبنای اندازه گیری بر اساس دما و حرکت داشته باشیم که با شاخص ویسکوزیته می باشد.

اما یکی دیگر از موارد بسیار مهم روغن کمپرسور مخصوصا در دمای سرد نقطه ریزش سیال روغن کمپرسور است که در پشت محصول همواره درج می گردد، این عددد در واقع دمایی است که روغن کمپرسور تمایل به جاری شدن پیدا می کند و برای شهرهای سرد کاربرد دارد زیرا در این دما و بالا تر می تواند به خوبی کار خود را انجام دهد و در صورتی که دمای روغن پایین تر از ان عدد برود نمی تواند به خوبیث کار خود را انجام دهد.

همچنین در زمان خرید روغنهای کمپرسور باید به خاصیت اشتعال پذیری ان که در پشت ان نوشته شده است توجه کنید زیرا در صورتی که دما از ان عدد عبور کند احتمال ان که شما روغن دارای احتراق شود بسیار بالا می باشد،به این موضوع برای امنیت تان توجه کنید زیرا تمام روغنهای کمپرسور قابلیت اتش گرفتن را دارند.

ادامه مطلب  ثروت و موفقیت را در زندگی ام با هم ست کردم

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *