روتختی رویای ثروتمند شدنم را به واقعیت تبدیل کرد

روتختی رویای ثروتمند شدنم را به واقعیت تبدیل کرد

زمانی که در حوزه ی روتختی ورود کردم به سرعت توانسم درآمد خود را چندین برابر کنم و کسب و کار خودم را گسترش بدهم. این محصولات در بازار بسیار پرطرفدار می باشند و مشتریان خاص خود را دارند که در ادامه به انواع آنها اشاره شده است.

روتختی

روتختی دو نفرع ایرانی در ابعاد و اندازه های متفاوت تولید و با قیمت های گوناگون به فروش میرسدامروزه در بازار انواع بسیار زیادی پارچه خز وجود دارد. البته باتوجه به سلیقه افراد و نیاز بازار، درمدت زمانی محبوب میشوند و بعد از مدتی محبوبیت خود را از دست میدهند. البته در این میان پارچه های خزی هم هستند که در هر مدتی میتوان ازآن اسـتفاده کرد چون از بافته شدن تار و پودر الیاف تولید میـشود برای روتختی مناسب است زیرا از یک یا چند نخ با خواص مختـلف بافته مـیشوند.

اصولاً اگر اندکی با خز و پویـش سروکار داشته باشیـد میدانید که این پارچه سالهای زیادی است که در ایران وجود دارد و هم اکنون هم بـه حیـات خودش ادامه میدهد و هنوز هم سلیـقه های مختلف دوسـتار خز هستـنـد که در صفـت روتختی و لباس و دکوراسیون مورد استفاده قرار میگیرد.

روتختی

روتختی فانتزی

کاربرد های پارچه خز از این پارچه برای صفت پوشـاک و پالـتو اسـتفاده میـشود در صفـت دکوراسیون هم کاربرد فراوانی دارد. بـیـشتریـن و بـهتریـن مـورد اسـتفاده خـز روتختی فانتزی مـی باشد،که مـیشود افـراد با آرامش خـوابـی راحت داشته باشـند و شـبی خوب را در تخت خود به صـبح تـبـدیـل کنند.

انواع خز (خز مصنوعـی و طبیعـی) الیاف پارچه روتختی خز مصنوعی معمولا از صددرصد پلـی اسـتر تشکیل شـده اسـت. یکـی از مهمترین ثمرات توسـعه تکنولوژی افزایش توانایـی ما در تولـید پوشـاک و روتختی با پارچه خز بوده است.

ادامه مطلب  میلیونر شدنم با این روش اتفاق افتاد

این نکته را هم در نظر داشته باشید که رنگهای ملایم می تواند آرامش بیشتری به شما القا کند پس ترجیحا از رنگهای تند و زننده استفاده نکنید رنگهای روشن باعث می شود تا اتاق شما بزرگتر و روشن تر به نظر برسد اگر نور اتاق خواب شما کم است رنگهای با طیف روشن برای شما مناسب تر به نظر می آید با این حال ما به شما توصیه می کنیم از خرید روتختی سفید اجتناب کنید زیرا به سرعت کثیفی را نشان می دهد و پاک کردن لکه های احتمالی از روی آن بسیار سخت است معمولا در دوخت روتختی از پارچه های ساتن، ابریشمی و یا نخی استفاده می شود تا علاوه بر سبک و نرم بودن از ایجاد حساسیت جلوگیری می کند برخی از شرکتهای تولید روتختی، محصولات خود را به صورت دو رو ارائه می دهند تا شما بتوانید در اتاق خواب خود تنوع ایجاد کنید این مورد برای کسانی که دوستدار تنوع هستند گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

روتختی فانتزی

روتختی هتلی

برای خیلی از افراد در هنگام خرید این سوال پیش می آید که چه نوع ملحفه یا روتختی هتلی را برای استفاده در منازل یا مکانهای مورد نظر انتخاب نماید. ما قصد داریم تا در این مقاله درباره قیمت ملحفه روتختی یک نفره مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم چنانچه تمایل دارید تا از این مطالب مفید بهره مند شوید می توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

انتخاب یک ملحفه روتختی در اندازه مناسب می تواند نشانگر سلیقه ما باشد و حتی می تواند باعث ایجاد احساس خوب در افراد شود. به طور معمول روکش لحاف و روتختیها از پارچه های سبکی نظیر کتان تولید می شوند که این نوع پارچه ها بیشتر مناسب فصل گرم تابستان طراحی شده اند و ملحفه های روتختی یک نفره با جنس پنبه ای نیز، برای فصل پاییز و زمستان مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب  قیمت آرد ذرت تراریخته ساده مشهد

روتختی هتلی

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *