ذهن فقیر و ذهن پول ساز

ذهن فقیر و ذهن پول ساز

تفاوت در ذهن فقیر و پولدار نیست بلکه تفاوت ها در ذهن فقیر و پول ساز است و همواره افراد فقیری بوده اند که با ذهنیت پول ساز موفق شدند.

نقره ترکیه ای

تولید لوازم پذیرایی یکی از بزرگترین صنایع و تجارتهای حال حاضر دنیا به حساب می آید. ظروف نقره ترکیه یکی از این محصولات است که به دلیل کیفیت و طرح بندیهای متنوع و همچنین هنرمندانه، از طرفداران پر شماری در دنیا برخوردار است که سالانه خرید و فروش و مبادلات بسیار زیادی در این زمینه انجام می شود.

نقره ترکیه ای

روشویی بدون پایه مروارید

یکی از ملزومات مورد نیاز در سرویسهای بهداشتی روشوییها می باشند، امروزه تنوع بالای این کالا باعث شده تمام سلیقه ها از خرید خود راضی باشند، یک از انواع روشوییهای تولید داخلی، روشویی بدون پایه مراورید است که جز طرحهای مدرن و شیک محسوب می شود.

روشویی بدون پایه مروارید

تخمه آفتابگردان پتاسیم

برای این که بدن ما بتواند سدیم اضافی را  دفع  کند لازم است که پتاسیم مورد نیاز بدن تامین بشه که تخمه آفتابگردان پتاسیم منبع خوبی از پتاسیم برای بدن می باشد. پتاسیم بسیار برای بدن مفید و ضروری است چون مانع جمع شدن سدیم زیاد در بدن می شود و وقتی سدیم اضافی در بدن نباشد از بسیاری از بیماری ها مثل فشار خون، بیماری قلبی و غیره جلوگیری می شود.

تخمه آفتابگردان پتاسیم

 

ادامه مطلب  خرید فروش نایلون فریزر دسته دار

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *