در سی سالگی به شغل رویایی ام رسیدم

در سی سالگی به شغل رویایی ام رسیدم

در تمام سالهای عمرم بدون توجه به سن فقط برای محقق کردن رویاهایم تلاش کردم و سرانجام به شغل ایده آل خود یعنی تولید انواع بازی ها رسیدم و توانستم د این حیطه بسیار موفق عمل کنم و در ادامه برخی از بازی های پرطرفدار را به شما معرفی خواهم کرد.

بازی فکری دخترانه

یکی از کارهایی که در زمان مربوط به قرنطینه و حتی روزهای عادی صورت می گیرد، بازی فکری دخترانه ست که تمام لحظات فراغت را پر نموده که بدین روی ما بازیهای فکری قم، کرمانشاه و لاهیجان را گرد آوری نموده ایم. از دیرباز تا به الان تمام افرادی که به نوعی با اوقات فراغت خود روبرو شده اند، سعی نموده اند محصولی را در اختیار بگیرند که بتواند حوصله آنان را سر جا آورده و به نوعی موجب حس خوبی حین بازی با آن شوند که بدین جهت بهره گیری از بازی فکری چند نفره بسیار رونق گرفته و از این نظر موجب تقویت حافظه آنان نیز شده است.

کودکانی که تازه به مرحله فکری و بلوغ رسیده اند، احتیاج به استفاده از بازیهای فکری یک یا چند نفره دارند تا با کمک آن بتوانند ذهن و هوش خود را مورد ارزیابی قرار داده و در ادامه زندگی با یک خلاقیت ویژه ای وارد مدارس و سایر مراکز فرهنگی شوند.

بازی فکری دخترانه

بازی فکری راز جنگل

بازی فکری راز جنگل به عنوان یک پازل مناسب جهت چیدن ضروریات زندگی عمل نموده و توانسته است خلاقیت افراد را ارتقا بخشیده و مغز آنان را با چالش جدیدی روبرو نماید. مجموعه بازی فکری خانوادگی نمونه های متنوعی از محصولات را تهیه دیده است که شامل مواردی نظیر: بازی زیر خاکی، بازیهای فکری کارتی، حل معما، دوز، سرزمین عجایب، بازی فکری تخته ای، بازیهای جورچین و غیره می باشند.

ادامه مطلب  ثروت را در ظرف زیتون یافتم

ما در ادامه ویژگیهای برتری که شامل حال این بازیهای فکری شده است را بیان نموده و مزیتهای آن را جهت برخورداری از ذهنی خلاق و نیز حافظه ای قوی اشاره می نماییم تا به اطلاعات جامعی دست یابید.

بازی فکری راز جنگل

بازی فکری قدیمی

یکی از مواردهایی که موجب شده تا حافظه افراد تقویت شود، بازی فکری قدیمی بوده که مناسب سن تمامی افراد از قبیل: کودک، نوجوان، جوانان و بزرگسالان می باشد و همواره از طرفداران بسیاری نیز برخوردار می باشد که در ادامه به شرح آن می پردازیم پس بهتر است ما را همراهی کنید.

بازیهای فکری خانوادگی که مجموعه ما تهیه نموده است، تماماً مورد تایید وزارتهای ذی ربط بوده و سازمان آموزش و پرورش نیز آنها را تایید نموده که از این نظر دانش آموزان می توانند در اوقات فراغت خود از آن بهره کافی ببرند و برای داشتن ذهنی برتر در کنار سایر دروس خود داشته باشند. اجازه دهید شما را از مزیتهای فوق العاده بازی فکری خارجی جدید مطلع سازیم و سپس به نمونه های موجود اشاراتی چند داشته باشیم که بدین جهت می توانیم در ابتدا این مورد را ذکر نماییم که استفاده از این بازیهای فکری موجب می شود تا بخش نیمکره چپ مغز فعال تر شده و قدرت حل مسئله به آسانی امکان پذیر شود.

بازی فکری قدیمی

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *