دستکش جراحی دندانپزشکی

خرید دستکش جراحی لاتکس دندانپزشکی انتی باکتریال

در مواد و تجهیرات پزشکی دارای تاریخ مصرف می بشند که از اهمیت خاصیو بالای برخوردار می باشند که بعد از اسفاده از موادی که از تاریخ آنها گذشته باشد می تواند باعث آسیب های جدی از نظر بدنی و پوستی و مالی گردد اما دستکش نیتکس بعد گذشتن تاریخ انقضای آن کارای خود را ا از دست خواهد دادو در محیط های بیمارستان محافظت های پوستی را به درستی انجان نخواهد داد.

دستکش های لاتکس جراحی استریل شده یک بار مصرف بود وبعداستفاده باید بلافاصله دوریخته شود و همچنین نباید باالکل ضد عفونی گردند چون به ماده الکل واکنش نشان خواهد داد و باعث می شود دستکش دچار تغییرات شیمیای گردد و به دست شما آسیب وارد گردد.

خرید دستکش جراحی لاتکس دندانپزشکی انتی باکتریال

در دستکش های جراحی لاتکس به صورت جفتی استریل شده می باشند و در بسته بندی های خیلی عالی به بازار عرضه می گردندو استدعا داریم که در صورت باز شدن بسته استریل شده ان از خرید دستکش جراحی لاتکس امتناع کرده چون خاصیت استریل شده خود را ازدست داده و دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد و برای خرید دستکش اپی پرفکت به مراکز اصلی پخش مراجعه کنید تا از بروز هرگونه مشکل پوستی و بیماری های دیگر جلوگیری گردد.

دستکش لاتکس بخاط این که غیر قابل نفوذ هوا می باشد و باعث عرق کردن دست در دستکش می گردد و برای همین است که بعد عرق کرد دست دچار مشکلات جدی می گردد و در هنگام استفاده از این دستکش ها توصیه می شود فقط یک بار از این دستکش ها استفاده گردد.

ادامه مطلب  با ایزوگام سرمایه ام را با عایق سود پوشاندم

دستکش جراحی دندانپزشکی

بهترین و مناسب ترین نوع دستکش جراحی مدی اسمارت برای انجام جراحیهای دندانپزشکی، دستکشهای لاتکس هستند که از جنس پلیمرهای طبیعی  لاتکس ساخته شده اند و علی رغم ضخامت بسیار کمی که دارند کارآیی بسیار بالایی خواهند داشت.

دستکشهای لاتکش را می توان به نوعی پوست دوم فرد مصرف کننده نامید زیرا زمانی که فرد آن را می پوشد از لحاظ رنگ بافتی کاملا یکسان و مشابه با پوست دست را به خود می گیرد و از لحاظ ضخامت نیز می توان گفت که بسیار نازک اما مقاوم هستند.

دستکشهای لاتکس ممکن است برای برخی افراد که پوست دست بسیار حساسی دارند، ایجاد حساسیت و آلرژی کند که در این صورت می توان آنها را با دستکشهای دیگر که حساسیت زا نیستند جایگزین کرد.

دستکش جراحی دندانپزشکی

تفاوت اصلی این نوع دستکش جراحی دندانپزشکی در جنس متریال به کاررفته در هنگام تولید آنهاست  که دستکشهای جراحی ضخیم تر و با کیفیت تر هستند اما دستکشهای ماینهد معمولا نایلونی و ساده تر هستند و در ساختارشان از مواد شیمیایی پیچیده ای استفاده نشده است.

طراحی آنها به گونه ای است امکان تبادل هر گونه آلودگی از بدن بیمار به دست پزشک معالج و یا حتی بالعکس وجود نخواهد داشت  و جالب است بدانید که  این دستکش تا قسمت بالایی آرنج را می پوشاند؛ به گونه ای که اگر دست پزشک داخل شکم رفت به هیچ طریقی آلوده نمی شود.

دستکشهای لاتکس برای این گونه جراحیها مناسب نمی باشند زیرا اگر فرد حساسیت داشته باشد، در هنگام برخورد آن با غشای مخاط امکان بروز شوکهای آنافیلاکسی بسیار بالا می رود که در مواردی باعث بروز مرگ فرد خواهد شد.

ادامه مطلب  برای موفقیت و ثروتمند شدن باید تغییر کنید

دستکش جراحی انتی باکتریال

با توجه به افزایش جمعیت و همچنین به دلیل شیوع بیماری کرونا افراد زیادی دستکش جراحی در ایران انتی باکتریال را برای محافظت و پیشگیری از بیماریها استفاده کردند.

این دستشکشها چون از سه لایه ضخیم درست شده اند مناسب محیطهای درمانی و بیمارستانی می باشد زیرا باید در این مراکز باید بسیار روی مسائل بهداشتی حساس باشند مارک های زیادی از این نوع دستکش ها در برندهای خارجی و ایرانی وارد بازار شده است که هر مصرف کننده ای با توجه به نیاز خود آنها را خریداری می کنند.

افراد با توجه به نیاز و مصارف گوناگون خود به وفور از انواع دستکش جراحی نیتریل به دلیل مقاومت بالا و عدم ایجاد حساسیت استفاده می کنند که در بیمارستانها همیشه تعداد بالایی را خریداری می کنند و قیمت آنها با توجه به نوع کاربرد بسیار متفاوت است.

دستکش جراحی انتی باکتریال

این نوع دستکش ها را می توان به صورت پودی و غیر پودری تهیه کنیم که در تولید دستکش جراحی انتی باکتریال پودری از نشاسته ذرت استفاده می کنند که به راحتی قابل پوشیدن باشد و در قدیم از پودر تالک استفاده می کردند ولی چون حساسیت زیادی در افراد بوجود آمد، کنار گذاشته شدند.

دارای سه نوع رنگ بندی هستند: آبی که برای پزشکان و کادر درمان استفاده می شود و حتی در محیطهای آزمایشگاهی کاربرد دارد با توجه به مقاومت بالایی که دارند از جنسی به مراتب بهتر از لاتکس استفاده می کنند که حتی در برابر مواد شیمیایی مقاوم باشند.

پزشکان به دلیل حساسیت کار غالبا از نوع لاتکس استفاده می کردند چون احتیاج به لمس بیمار داشتند و استفاده از آنها برایشان بسیار مهم بود ولی به دلیل آنکه سبب خشکی پوست، قارچ و آبریزش بینی می شد جایگزین دیگری مانند وینیل و نیتریل را پیدا کردند.

ادامه مطلب  با روحیه پویایی که داشتم کارآفرینی موفق شدم

 

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *