آمونیاک مایع

ثروت و زندگی خود را آفریدم

نگران شکست نباشید، در مورد فرصت هایی که برایش حتی تلاش هم نمی کنید نگران باشید. من با آشنایی با یک مجموعه تجاری کسب و کار خود را در زمینه آمونیاک شروع کرده و به جمع ثروتمندان ملحق شدم.

آمونیاک مایع

قیمت آمونیاک مایع نسبت به خلوص و مقدار نیتروژن به کار رفته در آن در بازارهای خرید و فروش مشخص می شود.

آمونیاک دارای کاربردها و محصولات متفاوتی است که با افزایش قیمت مواد اولیه در این محصولات و همچنین به روز بودن قیمت آمونیاک، قیمت این محصولات هم متغیر و به روز مشخص می شود.

قیمت هر گالن ۲ و نیم لیتری آمونیاک مایع در بازه ۱۴۵ تا ۲۸۰ هزار تومان قرار دارد.

جهت خرید و استعلام قیمت انواع آمونیاک ها و محصولات مرتبط آن می توانید به سایت ما مراجعه کنید و با مشاوران ما ارتباط بگیرید.

آمونیاک مایع

آمونیاک صنعتی

قیمت آمونیاک صنعتی با توجه به این که از چه کاتالیزوری در تهیه آن استفاده شده و درصد خلوص آن چه رقمی می باشد بسیار متفاوت است.

حجم تولیدی در قیمت این محصول تاثیر گذار است.

عموما قیمت میانگین این کالا در بازار بین ۱۲۸۰۰۰ هزار تومان تا ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ هزار تومان معامله می شود.

قیمت آن با درصد خلوص بالاتر بیشتر می باشد که برای مشاوره و راهنمایی بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم تا ضمن خرید آنلاین و مطمئن با مشاوره با فروشندگان ما از اطلاعات درست و دقیقی بهره مند شوید.

آمونیاک صنعتی

آمونیاک سردخانه

استفاده از سیستم های بر پایه آمونیاک سردخانه نسبت به سیستم های فریونی حدودا ۱۵ تا ۴۰ درصد در کاهش قیمت راه اندازی سیستم های برودتی تاثیر دارد.

ادامه مطلب  پودر لیمو ترش لذت یک چاشنی بسیار لذیذ

قیمت آمونیاک بر اساس پارامتر هایی همچون نوسانات بازار داخلی قیمت بازار جهانی نوسانات ارز و غیره تعیین می شود.با در نظر گرفتن این موارد نمی توان قیمتی ثابت را برای فروش این ماده به بازار تعیین نمود.

چنانچه یک سردخانه یا یک نوع دیگری از سیستم های برودتی را بر پایه آمونیاک س ردخانه تولید کرده اید آمونیاک مورد نیاز را حتما از مراکز معتبر خریداری نمایید.مجموعه ما با ارائه این محصولات با استانداردهای جهانی آماده همکاری با صنایع مختلف می باشد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره رایگان نسبت به خریدی ایمن و راحت اقدام نمایید.

آمونیاک سردخانه

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *