بهترین محصول یراق آلات، من را پولدار کرد

بهترین محصول یراق آلات، من را پولدار کرد

سرمایه گذاری در حوزه یراق آلات یکی از بهترین روش‌های درآمدزایی است. زمانی که وارد کسب و کار انواع دستگیره شدم، درآمد کمی داشتم اما در حال حاضر یکی از افراد ثروتمند در حوزه خودم هستم. در اینجا برخی از انواع دستگیره را مورد بررسی قرار میدهم.

دستگیره

در تولید این مدل دستگیره از کمترین میزان طراحی استفاده شده است دستگیره مدرن هم به صورت تک پیچ و هم به صورت دو پیچ موجود است که مدل تک پیچ به عنوان دکمه‌ای و مدل دو پیچ نیز به عنوان خطی نام برده می شود که مدل خطی آن به صورت مستطیلی و میله‌ای به بازار عرضه می شود پس برای انتخاب هرکدام از مدلهای موجود از قبل به طراحی آشپزخانه و دکوراسیون موجود در آن نیز دقت کنید مثلا مدل میله‌ای این محصولات برای کابینتهایی که لبه های گرد یا منحنی دارند بسیار مناسب است و مدل مستطیلی نیز برای کابینتهایی که طراحی تیز و لبه دار هستند به کاربرده می شود این مدل از دستگیره در طراحی فلزی که بدون طراحی است تولید می شود به همین علت به آنها نیز مدرن گفته می شود.

دستگیره

دستگیره پنجره

همان طور که گفته شده استانهای زیادی در کشور به تولید دستگیره پنجره مشغول هستند که استان بوشهر یکی از شهرهای جنوبی می باشد که تولیدات گسترده ای از این دستگیره پنجره را در کارنامه ی خود دارد. این محصول در انواع گوناگونی از جمله دستگیره یک طرفه و دو طرفه، دستگیره مخفی، دستگیره سوئیچی، دستگیره هتلی، دستگیره موشکی و غیره تولید شده که هر کدام جواب گوی یک نیاز و سلیقه می باشد.

ادامه مطلب  منبع طلایی که سبب افزایش درآمد من شد

دستگیره ی یک طرفه و دو طرفه از رایج ترین نوع این محصول بوده و برای اکثر پنجره های موجود مناسب می باشد، نوع مخفی آن هم مناسب پنجره های ریلی است که مانع از باز شدن طرف مقابل می باشد، دستگیره ی هتلی هم از امن ترین مدلها بوده که به علت نداشتن دسته و زبانه قابل باز شدن توسط کودکان نیست.

دستگیره پنجره

دستگیره کابینت تک پیچ

انتخاب دستگیره کابینت تک پیچ به عوامل متعددی بستگی دارد یکی از این عوامل قیمت تمام شده ی این محصول است. مدل های تک پیچ یکی از بهترین نمونه های مورد استفاده در آشپزخانه ها به شمار می رود. دستگیره اولین نقطه ی برخورد شما با کابینت ها و درب ها می باشد. زیبایی این محصول می تواند نقش موثری در جلوه ی کلی دکوراسیون داشته باشد. دستگیره های کابینت از دو جنبه کاربرد و زیبایی باید مناسب ترین انتخاب برای آشپزخانه شما باشند دستگیره های تک پیچ که همان دستگیره های دکمه ای شکل می باشند برای کابینت ها و کشو ها یکی از بهترین گزینه های توصیه شده هستند. استفاده از این محصول برای کابینت ها و کشو های کوچک یکی از زیبا ترین انتخاب ها مسعود میشود که به آسانی مورد استفاده قرار می گیرد مدل های تک پیچ می توانند متفاوتی داشته باشند و با توجه به جنس و طراحی کابینت های شما به صورت هماهنگ طراحی شوند.

دستگیره کابینت تک پیچ

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *