بهترین روش درآمدزایی در منزل چیست

بهترین روش درآمدزایی در منزل چیست

افراد زیادی هستند که به فکر درآمدزایی در منزل می باشند، یکی از روش های درآمدزایی در منزل تولید روغن حیوانی می باشد. در ادامه با این محصول پر سود بیشتر آشنا می شویم.

روغن حیوانی

این محصول زرد رنگ و کرمانشاهی که این روزها به علت درمان شقاق کبد چرب و لک صورت به معروفیت رسیده محصول نیست جز روغن حیوانی.همانطور که از نامش پیداست روغنی است با منشاء حیوانی و یک محصول  خوراکی می باشد. جالب است بدانید که اغلب مردم ایران این محصول را با نام روغن کرمانشاهی می شناسند اما غافل از اینکه زادگاه این روغن ایلام است. علت معروف بودن این محصول به این نام، وجود مراتع سر سبز و تغذیه دام ها از مراتع طبیعی می باشد.

دو دسته روغن های حیوانی در سطح بازار موجود می باشد، روغن های حیوانی که با استفاده از شیر دام هایی تولید می شود که در مراتع به چرا پرداخته اند و روغن هایی که با استفاده از شیر های دام هایی تولید می شوند که در دامداری ها تغذیه می کنند. دسته اول روغن ها، محصولاتی اصل و کاملا ارگانیک می باشد و دسته دوم با استفاده از ابزار آلات صنعتی تولید می شوند. لازم به ذکر که هر دو محصول خواص و ویژگی یکسانی دارند اما تفاوت آن ها در میزان رنگ روغن ها می باشد.

روغن حیوانی

روغن حیوانی گوسفندی

همانطور که می دانید روغن حیوانی برای بدن بسیار مفید است. در این میان روغن حیوانی گوسفندی کرمانشاهی نیک منش بسیار گزینه ی خوبی برای مصرف می باشد.

ادامه مطلب  فروش بشقاب دیوارکوب برنزی طرح پروانه تهران

این روغن به دلیل ارگانیک بودنش خواص بسیار زیادی برای بدن دارد. از این رو تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید روغن های حیوانی کرمانشاهی انرژی بدن را تامین می کنند. برند نیک منش کرمانشاه در تلاش است تا این محصول را تولید نماید. روغن حیوانی برخلاف روغن های صنعتی هیچ افزودنی ندارد و کاملا ارگانیک و بهداشتی می باشد.

از این محصول برای پختن انواع غذا هم می توان استفاده کرد. اگر در خانواده شما افرادی هستند که از نظر جثه ضعیف می باشند، می توانند این محصول را در وعده صبحانه همراه با مربا مصرف کنند. روغن حیوانی همانطور که از نامش مشخص است از شیر حیواناتی مانند: گوسفند به دست می آید. هنگام خرید این محصول دقت کنید تا کاملا اصل باشد و تقلبی آن را نخرید.

روغن حیوانی گوسفندی

روغن حیوانی گاوی

با ورود محصولات گیاهی تراریخته به عرصه ی کشت و صنعت اقبال عمومی مردم نسبت به روغن های مایع و روغن نباتی کاهش یافته است و دوباره به به مصرف روغن حیوانی گاوی روی آورده اند.

روغن حیوانی روژان یکی از بهترین انواع این روغن هاست چون از شیر خالص گاو یا گوسفند تهیه می شود و این بدان معناست که کلسیم و ریز مغذی های مفید موجود در شیر در این نوع روغن وجود دارد. ارزش غذایی این محصول نیز به نسبت روغن های صنعتی بیشتر است چون همان طور که پیش تر گفته شد مضرات مصرف روغن های صنعتی روز به روز در حال بیشتر شدن است، از اصلاح ژنتیکی دانه های روغنی گرفته تا پالم موجود در این روغن ها همه برای سلامت بدن بسیار زیان آور است.

ادامه مطلب  استراتژی سرمایه داران برای افزایش ثروت

حتما زنان زحمتکش عشایر و روستایی را دیده اید که مشکی آویخته از یک چوب گهواره مانند را تکان می دهند. جالب است بدانید که روغن حیوانی کرمانشاهی روژان به این صورت تهیه می شود. مردم در استان کرمانشاه ابتدا از شیر گاو یا گوسفند ماست درست می کنند و بعد آن ماست را دوغ می کنند.

روغن حیوانی گاوی

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *