برای ثروتمند شدن بر مهارت های خودم تمرکز کردم

برای ثروتمند شدن بر مهارت های خودم تمرکز کردم

تنها کاری که از بچگی خوب انجام میدادم نقاشی کشیدن بود. همیشه رویای پیکاسو شدن را در سر میپروراندم. اما نقاشی کشیدن به تنهایی کافی نبود و باید به دنبال یک منبع درآمد هم میبودم. من شغل و علاقه خود را بر هم منطبق کردم و با یادگیری تجارت توانستم تابلوهای خود را به فروش برسانم.

تابلو رنگ روغن

تابلو رنگ روغن در جامعه امروز بسیار پرطرفدار شده است. اگرچه استفاده از رنگ روغن برای اولین بار توسط مردم چین و هند برای تولید نقاشیهای بودایی آغاز شد و در این بین اما بین قرن ۷ و ۸، این تکنیک تا قرن پانزدهم محبوبیت زیادی نداشت و در همان زمان، نقاشی رنگ روغن به تکنیک اصلی تولید تبدیل شد و امکانات آن به طور گسترده ای شناخته شد.

تابلو رنگ روغن

تابلو روغن

اگر افرادی که برای کشیدن تابلو روغن از خلاقیت بیشتری استفاده نمایند و واقعیات را محدود نکنند، حتما برای کشیدن آن موفق می شوند. بنابراین برای اینکه یک تابلو رنگ روغن خوب و عالی و همچنین مدرنیته را طراحی کنید بهتر است که از خلاقیت ذهنی استفاده نمایید و هیچ گاه برای کشیدن این تابلوها از گیر و دار واقعیت استفاده نکنید و این کار فقط با تفکرات ذهنی شدنی می باشد. تابلو رنگ روغنهای مدرن معمولا نسبت به بقیه تابلوها برتری بالایی دارند که عبارتند از: برای طراحی این مدل از تابلوها، از طرحها و سوژه های خلاقانه ای استفاده می کنند. همچنین از ابزار کار مختلف و خلاقانه برای کشیدن این تابلوها استفاده می کنند و دنیای مدرنیته در آنها نامحدود می باشد.

ادامه مطلب  ۳ راز موفقیت در زندگی که هر فردی باید بداند

تابلو روغن

تابلو سفالی

سفال نقش برجسته و تابلو سفالی نقش برجسته دارای زیبایی بی نظیر بوده و به واسطه طرح ها و نقش های گوناگون، المانی زیبا و خوشایند در صنعت معماری و شهرسازی به شمار می رود.امکان پیاده سازی انواع طرح های سنتی و مدرن سفال نقش برجسته ، این امکان را فراهم می آورد تا تابلوهای نقش برجسته سفالی در بسیاری از اماکن و معابر عمومی و خصوصی مورد استفاده قرار گیرد . امروزه سفال نقش برجسته جای خود را در خانه ها ، مراکز تجاری کوچک و بزرگ ، رستوران ها ، ایستگاههای مترو و اتوبوس ، تابلو های شهری ، دیوارهای معابر ، تالارها ، موزه ها ، مراکز هنری ، نمایشگاهها ، سالن های تئاتر و سینما ، مراکز همایشات ، پارکینگ ساختمان ها و بسیاری مراکز دیگر باز کرده است .

تابلو سفالی

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *