با چسب طعم لذیذ ثروت را تجربه کنید

با چسب طعم لذیذ ثروت را تجربه کنید

کسب و کار های زیادی وجود دارد که  میتواند شما را ثروتمند کند اما من با فعالیت در حوزه چسب توانستم بعد از کلی بی پولی و فقر به ثروت برسم و این ایده از جانب یکی از دوستان مهندس من بود که می گفت کاربرد چسب در حوزه های مختلف می تواند تورا موفق کند و قطعه موفق هم شدم در ادامه به بررسی انواع چسب می پردازیم.

چسب ایزوگام

پس از سپری شدن چند سال از زمان اجرا و پیاده سازی آسفالت یا ایزوگام، آنها پوسیده می شوند چرا که قیر موجود در آنها خاصیت چسبندگی خود را از دست میدهد. حال برای ترمیم ایزوگام لازم است با استفاده از چسب ایزوگام آنها را ترمیم نموده و محکم سازی کنیم کاری که در خود ایزوگام انجام نمی شود. در نتیجه لایه به وجود آمده کیفیت بالاتری داشته و نسبت به حالت قبلی خود محکم تر می چسبد و عمر آن افزایش می یابد.

شما قیمت های متفاوتی را برای ایزوگام و چسب ایزوگام در دیجی کالا مشاهده کرده اید اما مجموعه ی ما در راستای مشتری مداری خود ایزوگام و چسب های ایزوگام با کیفیت را تولید و با کمترین قیمت ممکن در اختیار مشتری ها خود قرار می دهد.

امروزه از ایزوگام ها به عنوان یک عایق رطوبتی در فنداسیون ها و دیوار پوش های سرویس های بهداشتی و استخر ها استفاده می شود و در مواقع نیاز هم از چسب های ایزوگام برای ترمیم و تعمیر ایزوگام های آسیب دیده استفاده می کنند.

چسب ایزوگام

چسب بلوک

مهمترین کاربرد چسب بلوک برای افزایش میزان چسبندگی بتن تازه برای چسبیدن به بتن قدیمی در پروژه های تعمیراتی است که میزان چسبندگی بتن را با سطح قدیمی بسیار بالا می برد.این ویژگی در هنگام نما سازی بر روی بتن قدیمی نیز خاصیت دارد. چسب بتن از سرایت آب جلوگیری کرده و مانع تفکیک دانه های ریز و درشت می شود که برای آب بندی بتن استفاده می شود. اگر سازه های بتنی دچار آسیب دیدگی سطحی و عمقی شوند با چسب بتن می توان دوباره آن ها را باسازی کرد که به عنوان ترمیم کننده بتن مصرف می شود.

ادامه مطلب  با چند گام ساده ثروتمند شدم

از دیگر ویژگی های  چسب بتن می توان به آب بندی بتن مخازن، استخر های بتنی، باسازی آسیب دیدگی بتن یا اکثرا سازه های بتنی مانند کانال های آب، کف سالن های صنعتی، باند فرودگاه ها، سد ها، پایه پل ها و ستون ها اشاره کرد. سایر کاربرد های نانو بتن :

 

  • بازسازی بتن پوسیده و غیر قابل استفاده
  • آب بندی
  • افزایش ویژگی چسبندگی
  • پیش گیری از ایجاد ترک در بتن
  • چسب بلوک

چسب آجر نما

در مورد کاربرد و استفاده هایی که از چسب آجر نما و چسب چوب می شود نمونه تزیینی آن به وفور در میان فروشگاه هایی که لوازم ساختمانی را به فروش می رسانند وجود دارد که کاملا کاربردی بوده و مورد استفاده علاقمندان است.

از موارد مهم و کاربردی که این روزها همه را نگران کرده وجود قیمت خرید کالاها است یکی از این کالاها چسب آجر نما یا چسب کاشی ضد آب است که از این قافله عقب نمانده و با توجه به گرانیهای که در طول سالهای پیشین در حوزه دلار وارزهای حاشیه‌ای آن داشته‌ایم این مورد هم با توجه به این گرانیها روند صعودی خود را پیش گرفته و متاسفانه در این وانفسا تیم و کار گروهی دیده نشده است که بتوانند این مهم را مهار کند. ساخت مسکن چوب دو سر طلایی است که از یک سو اشتغال زایی و از  یک سو کسب و کارها را التیام می دهد. بنابراین تلاش شده است که در میان دولتها صنعت ساختمان سازی با چسب های ساختمانی به شدت اهمیت باشد به طوری که جزوه داده های انتخاباتی نیز هست اما با توجه به تورم چند صد درصدی که سالهای پیشین تا به امروز را تجربه کرده ایم باید گفت که تهیه یک واحد مسکن برای جوان ایرانی چه چیزی نزدیک به ۲۷ سال کار کردن و پس انداز کردن منجر می شود.

ادامه مطلب  راه های زیادی برای ثروتمند شدن وجود دارد

چسب آجر نما

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *