پالتو بارانی

با پیشنهاد یک خیاط ثروتمند شدم

در یکی از روزهایی که پیش خیاطی برای دوخت پالتو ام رفته بودم مشغول صحبت با او بودم و او نیز مشغول دوخت پالتو، هرجایی که احساس می کردم نظرم می تواند پالتو را زیبا تر کند می گفتم و ناگهان خیاط گفت استعداد خوبی در طراحی و دوخت دارم و به من پیشنهاد داد وارد تجارت این محصول شوم، این پیشنهاد مرا وسوسه کرد و با انجام آن ثروتمند شدم.

پالتو بارانی

باید بگوییم به دلیل دوخت رسمی و شیک پالتو بارانی باعث می شود تا تمامی افرادی که در آن جمع حضور دارند محو تماشای شما بشوند.

ظاهری آراسته می تواند در ذهن مخاطب شما تاثیر مثبت بگذارد و این موضوع به قدری اهمیت دارد که موجب می شود.

شما بهترین انتخاب را در حین خرید این محصول داشته باشید جلوگیری از ورود باران یکی از مزیتهایی است که باعث می شود.

این لباس طرفداران زیادی داشته باشد و در کنار دوخت مناسب رنگبندی زیاد آن حق انتخاب را به شما می دهد تا هر کدام را که دلتان می خواهد بردارید.

پالتو بارانی

پارچه کاپشن

این نمونه از پارچه ها از مقاومت بسیار بالایی در برابر آفتاب و باران برخوردار است به همین دلیل امروزه از پارچه کاپشن برای سایبان های استخر و سوله نیز استفاده می شود. این محصولات تولید شده دارای نمونه های طرح دار نیز می باشد که با توجه به سلیقه ی شخصی می توان آن را تهیه نمود. پارچه های شمعی را با توجه به مقاومت آن عمدتا ترانزیتی می نامند که امروزه استفاده از آن بسیار رایج شده است.

ادامه مطلب  روغن کمپرسور یخچال اصفهان

نمونه کارهایی که از پارچه شمعی کره ای تولید می شود باید داخل یک کارگاه با تجهیزات خاص باشد، به همین دلیل این نمونه از محصولات را عمدتا در کارگاه های تولید پشم شیشه دوخت می نمایند. از این پارچه به دلیل نفوذ نکردن آب باران و نور آفتاب در مصارف دیگری مانند دوخت چادر مسافرتی استفاده می شود. علاوه بر این، بای نگهداری ماشین آلات و دستگاه ها نیز از این نمونه پارچه ها استفاده خواهد شد.

پارچه کاپشن

پالتو پوست گرگ

که از پالتو پوست گرگ در زمان جنگ جهانی اول در سنگرها به ‌عنوان یک حفاظ برای خون و گل‌ و لای استفاده می‌ شده‌ است.

در آن زمان اکثر سربازان و همچنین افسران بریتانیایی از پالتوها و همچنین کتهای بلند و سنگینی استفاده می ‌کردند که استفاده از آنها حرکت را برایشان محدود کرده بود.

به‌ طوری‌ که در مواقعی که باران می ‌آمد خیس آب می‌ شدند و وزن دوبرابر حالت عادی را پیدا می ‌کردند.

یکی از مهم‌ترین عوامل در خرید پالتو نوع و کیفیت پارچه آنها می ‌باشد که در ادامه قصد داریم به توضیحی راجع ‌به انواع پارچه و همچنین ویژگیهای آنها بپردازیم.

پالتو پوست گرگ

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *