با رب سود رنگ و لعاب داری بدست آوردم

با رب سود رنگ و لعاب داری بدست آوردم

با کمی تحقیق و بررسی بازار فروش رب گوجه متوجه این خواهید شد که فروش سالیانه این محصول بسیار بالا می باشد چرا که جزو چاشنی های اصلی غذا ها محسوب می شود و خریداران زیادی را دی پی دارد من با آموزش اصولی مراحل فروش این محصول در حال حاضر یکی از تامین کنندگان عمده رب گوجه در ایران می باشم.

رب گوجه فرنگی اسپتیک

مهم‌ترین خاصیت رب گوجه ‌فرنگی اسپتیک اینگونه می باشد که می‌توانید آنها را در محیط خارج از سرما نیز به آسانی نگهداشته زیرا دلیل اینکه از بسته ‌بندیهای اسپیتک استفاده می شود این است که از ضربه خوردن به ربها جلوگیری مرده و حافظ ماندگاری محصول شود.

در رابطه با اینکه می توانید رب گوجه فرنگی را خارج از سردخانه ها نیز برای زمانی که نیاز به حجم زیادی از رب گوجه فرنگی دارید نگهداری کنید، و بعدها به فروش برسانید.

می توان گفت: بسته بندیهای اسپتیک کاملا استریل بوده و با رعایت نهایت بهداشت، گوجه درون آنها قرار می گیرند.

اما به صورت کلی مهمترین مزیت رب گوجه فرنگی اسپتیک این است اصلا نیازی به نگهداری آنها در فضای سرد نمی باشد.

باید خاطر نشان شویم که رب گوجه فرنگی، قبل از قرارگیری درون بسته بندیهای اسپتیک مراحلی را گذرانده که شامل استریل کردن ربها به وسیله گرما، سپس استریل کردن بسته بندی اسپتیک، و در آخر انجام کارهایی برای استریل کردن هر دو آنها در طی فرآیند بسته بندی می باشد.

 

رب گوجه فرنگی اسپتیک

رب گوجه طبیعی

با گذشت زمان و اصول و قواعدی که پیش بینی می شد شاهد و انتظار این موضوع را داشتیم که خرید و فروش رب گوجه طبیعی در ایران از رونق و بازار خوبی همراه بشود از این رو قیمت این محصول افزایش یافت مردم دست به کار شدند.

ادامه مطلب  برای موفقیت و ثروتمند شدن باید تغییر کنید

در هر محله ایی افرادی وجود داشتند که با خرید و فروش رب گوجه دست و پنجه نرم می کردند و در آن زمان دارای بازار خوبی بود و از این نظر افرادی که به عنوان سرمایه گذار بودند بوی سود دهی و افزایش تقاضا یک محصول را متوجه شدند و شروع به راه اندازی خط تولیدهای رب گوجه ارگانیک کردند.

به جمع آوری گوجه ها با قیمت کف و پایینی از کشاورزان این محصول را با بسته بندی های خاص خود در بازارهای مختلف با اسم برند خود فرستادند از این رو سال های اول با افزایش تقاضا همراه بود و در سالهای عاتی این محصول را بیش تر مردم به صورت کارخانه ایی خرید می کردند و از آنها به عنوان کالای اساسی و مهمی برای پخت و پزها و آشپزیهای ایرانی استفاده می شود در این راستا قصد داریم تا دو نوع گوجه فرنگی های محلی و گلخانه ایی را در بازار بیابیم.

 

 

رب گوجه طبیعی

رب گوجه فرنگی مرغوب

تولید روزانه رب گوجه فرنگی مرغوب در ایران بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلوگرم است و چنین حجم بالایی از تولید هم می‌تواند فروش داخلی را پوشش بدهد و هم فرصت خوبی برای صادرات فراهم کند.

میزان داد و ستد جهانی صادرات رب گوجه فرنگی چهار میلیارد دلار است و سهم ایران از این بازار چهار میلیارد دلاری تنها به دو میلیون دلار می‌رسد.

رب گوجه ایران بیشتر به کشورهای عراق، ترکمنستان و امارات صادر می‌شود، در حالی که با ظرفیت بالای ایران در تولید این محصول، امکان گسترش بازارهای هدف و افزایش صادرات رب گوجه فرنگی وجود دارد.

ادامه مطلب  راه ثروتمند شدن استفاده از فرصت هاست

کشور عراق به سبب قرار گرفتن در میان سه قاره آفریقا، اروپا و آسیا و نیز همسایگی با کشور بزرگی همچون ایران از موقعیت استراتژیک خاصی برخوردار می‌باشد که از ابعاد مختلف به خصوص صادرات اهمیت بالایی دارد.

با توجه به اوضاع کنونی این کشور، فرصت مناسبی برای صادرات رب گوجه به عراق می باشد.

رب گوجه فرنگی مرغوب

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *