با تولید دمپایی رویای ثروتمندی ام به حقیقت تبدیل شد

با تولید دمپایی رویای ثروتمندی ام به حقیقت تبدیل شد

بازار دمپایی در ایران از تعداد مشتری های زیادی برخوردار است به همین خاطر بنده توانستم با تولید و عرضه این محصول به رویای ثروتمند شدنم دست یابم.

دمپایی صندل

این تاجر ساعی در حوزه صادرات دمپایی صندل نیز فعال است و تا کنون موفق شده ۱۱۰۰ کارتن دمپایی و صندل را در پارتهای مختلف به کشورهای عراق و افغانستان و ۸۶۰ کارتن، هر یک حاوی ۲۴ جفت دمپایی و صندل به ارزش ریالی ۸۰۰ میلیون تومان را به مقصد دبی ارسال نماید. شایان ذکر است که حیدری برای صادرات پارت دیگری از محصولات خود به ارزش ریالی ۲ میلیارد تومان به مقصد دبی در حال مذاکره می باشد.

دمپایی صندل

دمپایی قدیمی

مردم ویکتوریا به چنین کفش هایی نیاز داشتند تا گرد و غبار و سنگ ریزه را همراه با کفش هایشان به داخل خانه نیاورند. برای خانم های ویکتوریایی پوشیدن دمپایی قدیمی ها فرصتی برای نشان دادن مهارت های سوزن دوزی خود و استفاده از گلدوزی به عنوان تزیین فراهم می کرد.

واقعیت این است که همه باید یک جفت دمپایی سر بسته راحت داشته باشند تا در پایان یک روز طولانی وقتی به خانه می‌رسند، آن را عوض کنند. این کفش‌های با کف نرم و رویه‌ای نرم نه تنها با پاها مهربان‌تر هستند، بلکه با کف‌ پاهای شما نیز مهربان‌تر هستند، زیرا آج‌های سنگینی برای علامت‌گذاری کف‌های شما ندارند و در بیرون از خانه پوشیده نشده‌اند که کثیفی و زباله‌ها را به خود گرفته باشند. امری که می تواند انواع کفپوش ها را خراب کند.

دمپایی قدیمی

دمپایی قم

در تولید دمپایی قم از بهترین مواد اولیه استفاده شده به همین علت است که از مقاومت بی نظیری در برابر عوامل مخرب برخوردار هستند و در برابر کشیدگی، ساییدگی، تماس با اجسام نوک تیز، مواد شیمیایی و غیره دوام خود را حفظ می کنند و آسیبی نمی بینند و تا سالها قابل استفاده هستند و شما را از خرید دمپایی جدید بی نیاز می کنند.

ادامه مطلب  راه رسیدن به ثروت را با دمپایی طی کردم

بافت متراکم دمپایی پلاستیکی قدیمی باعث شده تا وقتی اجسام برنده روی زمین وجود داشته باشند و شما روی آنها راه بروید این اجسام به داخل دمپایی نفوذ پیدا نکنند و به پای شما آسیبی نرسانند. همچنین کیفیت مواد اولیه ی به کار رفته شده در فرآیند تولید این محصول باعث شده تا وقتی این دمپایی را به پا می کنید به حساسیتهای پوستی و خارش یا سوزش و بیماریهای پوستی مبتلا نشوید، علاوه بر آن نرمی و انعطاف پذیری این محصول سبب می شود تا هنگام راه رفتن با آن اذیت نشوید و به راحتی بتوانید ساعتها با آن راه بروید و هیچ مشکلی نداشته باشید.

یک دمپایی خوب و با کیفیت به گونه ای طراحی و تولید شده که هیچ فشاری به پنجه، پاشنه و قسمت کفی پا وارد نمی کند و باعث آسیب رسیدن به ستون فقرات، کمر، پا و استخوانهای لگن تان نمی شود که دمپایی قدیمی همه ی این ویژگی را دار می باشد.

 

دمپایی قم

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *