گچ سمنان پارس

با ایجاد چند منبع درآمدزا به طور باور نکردنی ثروتمند شدم

با توجه به این ‌که افراد ثروتمند همواره بیش ‌از یک منبع درآمدزا دارند من نیز به پیروی از آن‌ها کسب ‌و کار دوم خود را در حوزه گچ ایجاد کردم و از این طریق توانستم خود را به هدف ثروت آفرینی نزدیک کنم و از اطرافیان خود پیشی بگیرم. در اینجا این محصول ناب را می ‌توانید مشاهده بفرمایید.

گچ ضد آب

معمولا گچ های معمولی را نمی توان در صورت کثیف شدن شست چرا که ترک برمی دارند و حتی فرو می ریزند اما استفاده از گچ ضد آب این خصوصیات را ندارد. در صورتی که مثلا در مکانی مانند حمام بر روی دیوار استفاده شده باشد راحتتر می توان رسوبات ناشی از صابون و مواد شوینده و بهداشتی که در داخل حمام مصرف می شود را تمیز کرد. از طرفی چون گچ ضد آب از مواد کاملا طبیعی درست می شود هیچ خطری برای سلامت انسان در وهله اول و سپس محیط زیست نخواهد داشت. در فروش کلی محصول مورد نظر به صورت یکجا عرضه می شود به همین دلیل است که قیمتها مناسبتر از زمانی است که عرضه محصول به صورت جزیی انجام می شود.

گچ ضد آب

گچ خط کشی صنعتی

یکی از کاربردهای گچ خط کشی صنعتی در صنعت جوشکاری و فلزکاری برای نشانه گذاری بر روی فلز استفاده می شود، جنس این نوع گچ از  Talk است که به این نوع محصول گچ خط کشی صنعتی می گویند.  Talc حاوی ترکیبات هیدرات منیزیم سیلیکات است که به خوبی بر روی فلزات اثر بر جای گذاشته و برش فلزات را آسان می کند. بیش از ده درصد از تولیدات گچ دنیا متعلق به ایران است اما متاسفانه به خاطر افت کیفی تولیدات داخلی و بالا بودن هزینه‌های تولید و کمبود سرمایه ‌گذاری در کشور این کالا نتوانسته جایگاه خود را در دنیا به دست آورد.

ادامه مطلب  ازخانه داری تا کارافرینی یک قدم است

گچ خط کشی صنعتی

گچ سمنان پارس

گچ سمنان پارس یکی از کارخانه های معروف در صنعت گچ می باشد. گچ به طور گسترده ای در ساختمان سازی استفاده می شود که می تواند به طور طبیعی استخراج شود یا به عنوان یک محصول جانبی تولید شود. در هنگام خرید گچ توجه کنید که گچ پوسیده و مانده نباشد و همچنین دارای رنگ و قوام مناسبی باشد. بنابراین، گچی که به عنوان زیر پوشش، پوشش نهایی و جایگزین آهک و سیمان به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد باید با کیفیت باشد. علاوه بر این، انبساط اندک گچ دارای خاصیت قابل توجهی است که از انقباض و ترک جلوگیری می کند.

گچ سمنان پارس

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *