ایده ای که زندگی ام را زیر و رو کرد!

ایده ای که زندگی ام را زیر و رو کرد!

بعد از تمام کردن دوران دانشجویی ام به پیشنهاد یکی از اساتیدم وارد دنیای تجارت بر روی انواع تخت خواب شدم و در مدت زمانی کوتاه به درآمد های بالایی دست پیدا کردم.

تخت برقی

باید توجه داشت که اولین نکته در خرید تخت برقی سازگاری شرایط فیزیکی تخت خواب با فیزیک بدنی و قد شماست، در صورتی که این مورد به درستی بررسی نشود، محصولی که خریداری می کنید پس از مدت کوتاهی موجب ایجاد کمردرد و درد در ناحیه گردن خواهد شد.

باید در نظر داشته باشید که علاوه بر این مورد باید اندازه اتاق خوابی که قصد دارید تخت را در آن قرار دهید نیز مدنظر قرار بگیرد، اگر شرایط محیطی و فضای کافی برای خرید تختهای بزرگ تر از سایز بدنی خود را دارید می توانید اینکار را به منظور برخوردار بودن از فضای بیشتر در زمان خواب انجام دهید، اما هرگز تختی کوچک تر از نیاز بدنی خود تهیه نفرمایید.

همچنین تشکی که در تخت استفاده شده است نیز بسیار حائز اهمیت است، توجه داشته باشید که در مرحله اول حتما می بایست از تشکهای طبی برای تخت استفاده کنید، این تشکها متناسب با ارگونومی بدن انسان ساخته شده اند و خواب طولانی مدت بر روی آنها هیچگونه احساس ناخوشایندی برای شما به همراه نخواهد داشت، همچنین اگر از کمردرد رنج می برید بهتر است از تشکهای بدون فنر طبی استفاده کنید.

تخت برقی

تخت سالن زیبایی

در محوطه شهر و بازارها و فروشگاه های معتبر کشور انوع و اقسام تخت سالن زیبایی را می توانید مشاهده کنید که در اکثر موارد با توجه به منابع داخلی تولیدات کارخانه ها و کارگاه های کشور است و در عین حال از کیفیت خوبی نیز برخوردار شده اند زیرا همواره روند واردات محصولات کالای خواب از خارج از شکور وارد بازار داخلی می شود و اجناس با کیفیت خارجی باعث شده است تا کیفیت بسیار بالایی از این کالا توسط تولید کنندگان تولید شود.

ادامه مطلب  برای پولدار شدن اطلاعات صحیح به دست آوریم

انسان برای ادامه زندگی و زنده ماندن و انرژی گرفتن برای انجام کارهای روزمره نیاز به خواب دارد با خوابیدن انسان می تواند انرژی از دست رفته را دوباره احیا کند بدن بعد از انجام فعالیتها در طول ۱۶ ساعت روز می تواند ۸ ساعت را برای استراحت استفاده کند و اگر از مدت زمان یا کیفیت آن کاسته شود بر روی کیفیت کار نیز تاثیر خواهد گذاشت. محل خواب و ساعت خواب بسیار مهم است شما با تنظیم ساعت خواب و همچنین محل آن می توانید ۸ ساعت خواب را مفید بخوابید شاید کسانی باشند که در طول روز ۱۲ ساعت خواب داشته باشند که به طور کلی اگر این روند را دنبال کنند نصف عمر را در خواب بوده اند اما اگر مدیریت درستی در محل خواب یا تایم خوابی نداشته باشند نمی تواند به اندازه ۸ ساعت خواب از کیفیت خوبی برخوردار باشند و در عین حال باز بی انرژی و کسل خواهند بود.

تخت سالن زیبایی

تخت نوزاد

یکی از طرحهای پر طرفدار میان مادران بارداری که بدنبال تهیه تخت نوزاد ارزان هستند طرح خرسی است، شاید برایتان جالب باشد که این مدل رنگهای متنوعی دارد و خیلی راحت با سایر وسایل اتاق نوزاد قابل ست شدن است.

به همین جهت هم مادران صاحب نوزاد پسر و هم مادرانی که صاحب نوزاد دختر می شوند از این طرح استقبال می کنند. البته اینها فقط طرح تخت هستند و در قابلیتهای تخت تاثیر چندانی ندارند، اما چند نوع از تختهای نوزادی را در اینجا میاوریم که قابلیتهای هر کدام متفاوت از دیگری است.

ادامه مطلب  عینک طبی بدون فریم شیراز

بطور مثال: مدل کلاسیک که از متداولترین مدلهای تخت نوزاد است و یا مدل تخت خواب قابل تبدیل که با توجه به افزایش سن کودک و رشد قدی وی سایز تخت هم تغییر می کند.

تخت نوزاد

حتما ببینید

آب معدنی در دبی

ثروتی که از آب زلال به دستم رسید

در راه پیشرفت و موفقیت باید هم فکر و هم بدن را با خود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *