چگونه سبک زندگی مان را تغییر دهیم؟

با مشاهده و استفاده از این روش ها ، سبک زندگی شما تغییر می کند و سبک زندگی روزمره شما تغییر اساسی می کند.

اگر برخی از عادت ها را کنار بگذاریم ، زندگی رنگ بهتری پیدا می کند. البته ما در اینجا قصد انجام کارهای خارق العاده ای را نداریم و فقط پنج دقیقه برای این کارها کافی است.

ممکن است این عادتها در طول سالها داشته باشید ، اما اکنون زمان ترک آنها است. هفت عادت بسیار کوچک که شما را آرام می کند.

وقتی بیدار شدید ، تختخواب خود را مرتب کنید

شما باید این کار را به طور صحیح و منظم انجام دهید. این دو مزیت اصلی برای شما دارد. اول ، شما درست بعد از بیدار شدن از خواب کار خوبی انجام داده اید و تأثیر آن را در طول روز خواهید دید. دومین مزیت این است که بعد از یک روز شلوغ و بازگشت به خانه ، یک تختخواب تمیز و مرتب باعث می شود احساس خوبی داشته باشید. ظاهر منظم آن موفقیت صبح را به شما یادآوری می کند.

چگونه سبک زندگی مان را تغییر دهیم؟

همه چیز را سر جای خود قرار دهید

مهم نیست که در طول روز از چه چیزی استفاده می کنید ، مهم این است که همه چیز را سر جای خود قرار دهید. ماسک موم را با ماسک موم تمام کردید؟ بنابراین همین حالا موم و برس را در جای خود قرار دهید. وسایل آشپزخانه را در کمد مخصوص خود قرار دهید. همچنین کتاب ها را در قفسه یا کتابخانه قرار دهید. شک نکنید به محض اینکه به آن عادت کنید ، تأثیرات آن را در زندگی عادی خود مشاهده خواهید کرد.
به راحتی می توانید امور زندگی خود را سازماندهی کنید و از طرف دیگر ، وقتی به چیزی احتیاج دارید ، در دست شماست.

زباله ها را قبل از خواب جمع کنید

آیا می دانید کیسه های زباله پلاستیکی در سال ۱۹۵۷ ساخته شده اند؟ آیا می دانید برای جمع آوری سطل زباله باید از آن استفاده کنید؟! حتی ۵ دقیقه هم طول نمی کشد. بیشتر ما وقتی می خواهیم برای خودمان نقاشی بکشیم ، آرامش داریم. ظروف را در ماشین ظرفشویی ریخته و لباس ها روی زمین می خوابند. مجله و روزنامه ای که می خوانید ممکن است روی میز باشد. یکی از اتفاقات متداول در بیشتر زندگی ما این صحنه است که اغلب اوقات را به روز بعد موکول می کنیم.
روز بعد فرا خواهد رسید. صبح زود ، به جای بررسی برنامه آینده ، باید روی کارهای روز گذشته تمرکز کنیم. شاید به همین دلیل است که ما همیشه وقت داریم!

آنچه را که از روند کار آموخته اید ، یادداشت کنید
برخی از افراد لیست های طولانی از برنامه های آینده خود تهیه می کنند و پاسخی دریافت نمی کنند. بهتر است فقط برنامه روزانه خود را یادداشت کنید. به یاد داشته باشید که نیازی به نوشتن جزئیات کوچک روی آن ندارید. سوالات مهم فقط روی آن نوشته شده است. مراقب باشید که بیش از سه برنامه روی آن ننویسید ، زیرا در این صورت فقط باید سه کار در روز انجام دهید.

خوشبین باش

چهره های بسیار اخم و چروک در پیشانی بسیاری از افراد وجود دارد. آنها به همه چیز از جمله شغل جدید ، مسئولیت جدید یا چیز جدیدی که باید به شریک زندگی خود بگویند شک دارند.

با غریبه ها مثل دوستانتان رفتار کنید

لازم نیست دائماً اخم کنید و با کسانی که خیلی خوب نمی شناسید رفتار کنید. اگر با لبخند و بدون هدف یا دیگران صحبت کنید ، خواهید دید که آنها جذب شخصیت شما می شوند و تصمیم می گیرند به شما کمک کنند. این کار را برای هدفی خاص انجام نخواهید داد. زیرا شما و دیگران در مسیری دشوار به نام زندگی پیش می رویم و اگر در زندگی دوستانی داشته باشید این مسیر هموارتر خواهد بود.

کمی بهتر لباس بپوشید!

وقتی می خواهید برای تماشای یک بازی با دوستانتان بیرون بروید ، نیازی نیست که شلوار ساده و تی شرت بپوشید. به عبارت دیگر ، کمی شیک تر از حد معمول لباس بپوشید. این احساس خوبی به تو می دهد.
این هفت چیز شکل و شمایل کلی زندگی شما را تغییر می دهد ، زیرا هر تغییری تأثیر زیادی در زندگی شما خواهد داشت.

منبع:

https://www.beytoote.com/psychology/zendegi-behtar/change4-our-lifestyle.html

درباره‌ی تودی نیوز

حتما ببینید

چطور جنین را از خواب بیدار کنیم؟

چطور جنین را از خواب بیدار کنیم؟

اولین باری که او با تکان دادن شما وجود خود را اثبات می کند ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *